Кавадарци
                   
975 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA

FIAT 500 1.3M-jet 2008G OPREMA: PANORAMA KLIMA SERVO CITY VOLAN ...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Кавадарци

Автомобили

30 мар 08:12Промовирано

Audi A6 3.0 Quattro

Se prodava Audi A6 3.0 Quattro 2007 servisirano registrirano so zelen...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Peugeot 308sw 1.6BlueHdi 2015 Business Line Panorama (Euro6)

-Peugeot 308SW Panorama Business Line motor: 1.6BlueHDI 120ks menu...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:41Промовирано

Mercedes GL350 4 matic AMG

Kolata e kako nova ne e uvezena i redovno servisirana vo mercedes Kol...


60.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 мар 18:28Passat 2.0 HITNOO!!!

Kolata e registrirana do 06.2023 Servisirana pred 200km Golem servis ...


50 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 мар 16:12Opel Agila 1.3 cdti 2009 Fabricka Sostojba

Se prodava Opel Agila 1.3 cdti 70 ks proizvedena 2009 godina, uvezena...


3.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 мар 14:27Se prodava Lancia Delta

Se prodava lancia delta, vo odlicna sostojba. Site informacii na vibe...


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 мар 12:35ITNO!!! MERCEDES BENZ A180 CDI

ITNO ! Se prodava Mercedes A180 CDI, 2008 god. so 230000 iljadi pomin...


3.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 мар 11:42Alfa 156 1.9Jtd 77kw

Alfa 156 1.9jtd 77kw registrirana Vo dobra sostojba smenet set lame...


1.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 21:49Opel Agila 1.3 cdti 2009 Fabricka Sostojba

Se prodava Opel Agila 1.3 cdti 70 ks proizvedena 2009 godina, uvezena...


3.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 10:30Volvo S40 2.4i

Odlicna sotojba poveke info na tel 078376870


2.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 08:42Audi A3 2.0 TDI

Odlicna sostojba se plateno do registracija


5.499 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 08:42Volkswagen Golf 6 1.6 Highline BiFuel

Odlicna sostojba se plateno do registracija Benzin plin


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 08:42Suzuki Swift 1.3DDiS

Odlicna sostojba se plateno do redistracina


3.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 08:42Volkswagen Golf 7 1.4 TGI Benzin/METAN

Prefektna sostojba odlicno socuvan registriran do 08/23 so zelen kar...


13.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 08:42Land Rover Range rover 3.6 V8 HSE

Odlicna sostojba poveke info na tel 078376870


14.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 08:42Ford Transit Connect

Se prodava Ford Connect 1.8cdti Zasekoja imformacija zvonete na 0703...


123 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 08:30Se prodava VW Touareg 3.0 V6 TDI BlueMotion 4x4

VW TOUAREG 3.0 V6 TDI BlueMotion 4x4 Proizveden 2011g. Uvoz od Ger...


21.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 08:27Se prodava Audi A1 1.6 TDI Ambition - 2012 god.

Kolata e uvezena od Germanija Registrirano do 08/2022 - Diesel -...


8.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 08:27VW TOURAN 1.6 TDI 4Friends BlueMotion

VW TOURAN 1.6 TDI 4Friends BlueMotion Godina na proizvodstvo: 2013...


11.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 мар 08:27Audi A4 1.9TDI 110KS Delovi

Se prodavaat delovi za A4 1.9TDI So odlicen motor,menjac,odlicni za...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 мар 23:12Audi A4 1.6 97 Delovi!

Polovni delovi za a4 97 g.shiber plafon za shiber kompresor za klima ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 мар 23:11Delovi audi a4 2.4 2.5

Polovni delovi za audi a4 2.4 benzin automatik menuvach odlicen I d...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 мар 23:11Ford mondeo Moze i zamena

Cena kako za vo odpat 350€ Ford mondeo 1.8 Turbo dizel 98 god so ...


350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 мар 19:59A140 BENZIN PLIN ATEST REG DO 11 MESEC

1200 EU ISPRAVNO PALI VOZI 070599769 076402055


1.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 мар 18:29FORD GALAXY 2002 G ISPRAVNA REGISTRIRANA 3000 EU

070599769 076402055 PALI VOZI ISPRAVNO POMINATA REGISTACIJA 7 SE...


2.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 мар 18:28RENAULT ESPACE BENZIN PLIN ATEST 1500 EU

070599769 076402055 ISPRAVNO PALI VOZI REGISTRIRANO 7 SEDISTA


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 мар 18:28A6 1 9 DIZEL QUATTRO 4X4 ISPRAVNO REGISTRIRANO ZACUVANA

‼️⚠️‼️⚠️‼️HITNO ⚠️⚠️⚠️HITNO ‼️⚠️‼️⚠️‼️070599769 076402055 TOP SOS...


2.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 мар 18:28Polovni delovi za Audi A4 131ks

Polovni delovi za Audi A4 131ks 2003 godina , imame se za neo ☎️☎️07...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 мар 10:57Audi A3 1.9

Se prodava Audi A3 1.9, 81 kw So nego odat letni i zimski gumi so ba...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 мар 10:37Peugeot 205 za delovi

delovi za pezo 205 eftino maska pomegu farovi 500 desen far zdrav 1...


2.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 мар 23:06Peugeot 608 2.2 hdi

Se prodava Peugeot 607 Motor 2.2 hdi Registrirana do 7 meseci 2023 Ko...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 мар 09:11Golf 5

Odlicna sostojba Zatemneti zadni stalka 6 brzini Goran 076 481 010


3.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

13 мар 23:11GOLF 4 DELOVI SHEPA

PRODAVAM SHEPA ZADNA DESNA ZA GOLF 4. SHEPATA E ORGINAL FABRICHKA SME...


1.900 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

13 мар 12:48Mercedes S500 plug in hybrid

Voziloti e kako novo so visoko nivo na oprema 2014 godina od prv sops...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

12 мар 17:30Mazda CX7 2.2 4x4

Se prodava Mazda CX7 2.2 vo odlicna sostojba -full servis -parking ka...


10.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

12 мар 16:55Passat B6 2.0 TDI

Se prodava VW Passat B6 2.0, 140hp, vo odlicna sostojba. Od oprema po...


5.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

12 мар 16:28VW Passat B8 2.0

Se prodava Passat B8 2.0TDI Registriran Ovlasteno servisiran Bez oste...


17.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

12 мар 16:27Nissan Almera 2.2tdci za delovi

Kolata se prodava iskluvivonza delovi Tel. Za kontakt: Pero 078...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

12 мар 09:48Fiat Tipo Moze i zamena

Prodavam Fiat Tipo 1.6 benzin plin so A-Test Registrirano do 11 mes...


650 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

11 мар 22:05VW TOUAREG 5.0 TDI V10 313ks *KING KONG*

Dzipot e vo odlicna sostojba, motor, menuvac perfektni, novi gumi i a...


8.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

11 мар 11:01FORD TRANSIT CUSTOM 8+1

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA 8+1 ORIGINAL PATNICKO AUTOMATIK IMA P...


28.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

10 мар 19:24Alfa Romeo 159 full oprema reg cela god Moze zamena!

Alfa romeo


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

10 мар 18:24Страна 7 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам