Свети Николе
                           
140 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Плац 520 метри квадратни

Се продава место 520 метри квадратни во место викано Орлова река Кант...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

18 ное 18:25Niva

Se prodava niva vo mesto s. Sopot Sveti Nikole na samiot vlez pred se...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

03 ное 19:49Baram plac vo Preod

Barame plac za izgradba na kukja vo selo Preod ili Preodski livadi so...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

01 ное 14:40Baram zemjodelsko zemjiste okolu 50 hektara

Ponudete zemjiste okolu 50 hektara. Kontakt na viber.


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

01 ное 12:22Se prodava plac od 344m2 pozadi ambulanta itno!!!

Se prodava plac od 344m2 pozadi ambulantskata zgrada só vklucena ka...


3.333.333 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

26 окт 15:43Se prodava niva

Se prodava niva na delot prema s. Nemanjici do asvaltot, do 10 kv dal...


4 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

19 окт 16:01Dve nivi i edna livada

Niva vo pogled 5 dekara Niva vo sopot 5 dekara Livada vo sopot 2.7 ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

07 окт 11:22Prodavam plac

Prodavam plac na bogoslovski pat


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

05 окт 18:02SE PRODAVA ILI IZNAJMUVA

LOZJE SO SORTNI LOZI NA GROZJE I NIVA NA M.V. STANICKI PAT NA IZLEZ K...


9.999 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

05 окт 11:16Imot vo selo Sopot

Стара куќа со помошни простории 60 м2 , дворно место со овоштарник 15...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

24 сеп 10:47Kuka

Se prodava sprat od kuka Komplet nova istalacija nov dovod Parno,so...


123 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

14 сеп 19:27Se prodava proizvodstven pogon / magacin

Се продаваат производствени погони, погодни за повеќе дејности. Се п...


1 €
или предлог цена
09 сеп 13:00Se prodava stara kujka so pomosen nov del vo centarot

Se prodava stara kujka so pomosen nov del plus podrum vo centarot na ...


7.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

05 сеп 13:50SE PRODAVAAT DVE NIVI

Vo Ovche pole m.v. Vlashki bresja (200 metri pozadi benziskata) se pr...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

04 сеп 08:50Деловен простор

Се изнајмува деловен простор од 34м2 веднаш до Основно училиште Гоце ...


1 €
или предлог цена
29 авг 13:00Se prodava niva pogodna za izgradba na kuka

Prodavam zemnjiste 2260 m2 vo blizina na Grackata Bolnica , pogodno z...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

17 авг 14:20Prodavam niva nad s.Mustafino vo Sv.Nikole,

Prodavam niva nad s.Mustafino vo Sv.Nikole, celina od 7 hentari, od k...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

09 авг 16:44Parcela za benziska pumpa pred Sveti Nikole

Se prodava parcela za benziska pumpa pred Sveti Nikole. Parcelata se ...


100 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

22 јул 09:18Se Izdava pod naem deloven prosror/plac na odlicna lokacija

Se izdava deloven prostor/plac na odlicna lokacija. Placot se naoga ...


1 €
или предлог цена
06 јул 15:18деловен простор

Се изнајмуваaт деловни простори,дуќани -два.Едниот е на приземје,а др...


1 МКД
или предлог цена
25 јун 21:34Се продава спрат од куќа

Се продава еден спрат од двоспратна куќа близу дрвенарија во Свети Ни...


33.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

13 јун 20:40Se prodava plac od 344 m2 pozadi ambulanta.

Se prodava plac od 344 m2 pozadi ambulanta Gabriela 077554974 posle 1...


333.333.333 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

01 јун 20:19Se prodava kukja

Prodavam kukja vo sveti nikole Kukjata e so odlicen plan i gradba, s...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

06 апр 15:40SE PRODAVA KUKJA VO S.KNEZJE SVETI NIKOLE

Kukjata e nova gradba,120 kvadrati,ima plus hangar okolu 120 kvadrati...


45.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

30 мар 20:24Se prodava kuka moze zamena za stan

Se prodava kuka na ul: Vanco Angelov br:16 na KP:10313 i il: 1319, ku...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

04 јан 14:06Продавам нива до с. Пеширово

Продавам нива над с. Пеширово, на патот од Пеширово до Црнилиште.


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

23 дек 13:00Plac

Prodavam zemjiste, pogodno za vikendica tel za informacii 078 443 071


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 дек 19:03Барам куќа

Барам да купам куќа во било каква состојба, со реална цена


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

09 дек 01:23Baram plac

Baram da kupam plac vo Sv. Nikole od 350-600 m2


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

09 дек 01:17Lozov nasad vo Sveti Nikole

Se prodava lozov nasad 17 dekari sorta vranec sistem kapka po kapka d...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

17 сеп 20:29Куќа веднаш вселива

Се продава куќа веднаш вселива, цена по договор.


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

09 јун 13:22Куќа

Се продава куќа во центарот на градот По договор


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

28 апр 09:41Se prodavaat nivi pasishta i shumi vo selo Kokoshinje

4 parceli shumi 1000m2 1000m2 1000m2 i 500m2 ...


10 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

25 мар 16:55Se prodava niva na kantonce

Se prodava niva na kantonce okolu 2000m2 vo blizina na kluckata na av...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

06 фев 09:31Se prodava kuka

Se prodava kuka vo Sveti Nikole so povrsina od 200m2 i dvor 600 m2, k...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

06 фев 09:30Nivi

Prodavam nivi vo selo Meckuevci, nivite se odaleceni od seloto 700-80...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

06 фев 09:30PRODAVAM KUKA

Prodavam kuka na velko vlahovik vednas vseliva odma do nis elektro st...


30.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

11 дек 18:51Нива Св.Николе- место Буниште

Се продава нива-обработиливо земјиште класа 2 , во близина на автопат...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

14 ное 21:55Kupuvam stan / realni ceni

Ponudete stan od zgradite i da ne e na posleden sprat 1.Lepa Brena ...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Станови

29 окт 19:42Plac vo Trstenik-Sveti Nikole

Kupuvam plac vo s.Trstenik Sveti Nikole. Prednost imaat placevi so st...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

19 сеп 23:40Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам