Свети Николе
                           
140 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava niva

Imoten list 369 za KO Crniliste von grad. Katastarska parcela br 2606...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

05 сеп 23:04Se prodava stan

Se prodava stan moze i zamena za kuka .informacii na tel.071360961


35.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Станови

29 авг 13:13Se prodava stan vo Sveti Nikole

Se prodava stan vo Sveti Nikole na ul.Koco Racin br 43, povrsina 64m2...


32.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Станови

23 јул 13:00Se prodava niva

Se prodava niva so povrshina od 7000 m2,vo selo Mustafino Sv.Nikole,n...


15.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

01 јул 21:08prodavam kuka

prodavam Kukja na ulica Mirce Acev br17 poveke info na 077/644-...


9.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

06 јун 19:48Продавам куќа во село.Ерџелија

Продавам куќа во село Ерџелија со гаража и нива 4декари Контакт:0778...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

04 јун 20:34Se prodava niva mnogu blizu do gradot

Se prodava niva od 2090m2 vo mesnost Kanabair, Parcela 1624/3. Povo...


85 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

01 јун 09:36Prodavam dve nivi vo svetinikolsko.

Prodavam 2 nivi vo blizina na regionalniot pat sveti nikole probistip...


100 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

24 мај 00:29Lozov nasad

Se prodava lozov nasad so ovostarnik . Poveke informacii na telefon ...


15.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

21 мај 20:45СТАН во Св.Николе

Се продава стан во Св. Николе на ул. Пионерска бр.53. Станот е во згр...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Станови

18 мај 10:42Sveti Nikole niva plac

K.O. Strojmanci dve parceli 14 763 m2 i 6 599 m2 , cist imoten list ,...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

16 апр 10:01Se prodava kukja vo Sveti Nikole

Se prodava kukja vo karabina vo Sveti Nikole 54 120m2 so dvorno mesto...


36.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

16 апр 09:58se prodava niva

2 dekari nivata se naoga na crniliski pat


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

04 апр 14:12se prodava gradezno ne izgradeno zemjiste

se prodava gradezno ne izgradeno zemjiste 8000 metri kvadratni sprem...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

01 апр 19:542 nivi hitno i povolno

Prodavam 2 nivi na kilometar od noviot avtopat Stip-MIladinovci.Nivit...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

23 јан 22:19se prodava lojze posle fabrikata lion

povekje informacii na tel 071 322 215


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

15 ное 15:05Се продава стара куќа на Горобински пат

Се продава куќа во Свети Николе (приземје+еден кат), на Горобински па...


35.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

22 окт 17:19Земјиште за обработка

Продавам земјиште за обработка во близина на село Мустафино и Ерџелиј...


90 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

15 окт 23:01SE PRODAVA NIVA i LOZJE !!!!!

Se prodava Niva so povrsina od 5,5 dekari od koi 2,6 dekari se pod lo...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 јул 15:25СЕ ПРОДАВА НИВА

Се продава нива во место викано Пударница - Вакав. Нивата е со дел од...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 јул 14:50Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам