Охрид
                           
1658 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Stan

Хитно! Оваа цена за квадрат само до крај на месец Мај. 👉Се продава ...


1.100 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
53.000 €
Охрид

Станови

22 мај 08:49Промовирано

Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 10 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:03Промовирано

Se prodava stan vo Ohrid 45m2

Se prodava stan vo Ohrid 45m2 kompletno namesten na mnogu mirna lokac...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 10 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:03Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 30 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:03STAN VO STROG CENTAR-OHRID 100 m2

Se prodava Stan vo strog centar vo Ohrid 100 mkv. Stanot ima dneven s...


160.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:59Kupuvam trosoben stan vo Ohrid

Kupuvam trosoben stan vo Ohrid Kontakt na telefon 078 762 343


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:57Blue lagoon -Апартмани во Лагадин/Apartmani vo Lagadin

Се издаваат комплетно опремени апартмани на прва линија до Охридското...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:19SE IZDAVA STAN SO 2 SPALNI SOBI

Se izdava stan za kratok i podolg period, 70m2 vo naselba Biljanini I...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:20Stan vo centar

Se izdava prekrasen stan za turisti ,vednas do hotel Flamengo vo Ohr...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:44Prodavam stan vo Ohrid 45m2 na prizemje so dvor

Prodavam stan vo Ohrid 45 m2(36+9m2 dvor) Dvorot e vo imotniot list ...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:03Охрид сместување - стан во строг центар

Издавам стан од 40м2 за 4+1 особи во строг центар, локација – стара а...


10 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:18IZNAJMUVAM STAN STROG CENTAR VO OHRID

Se izdava kompletno renoviran stan so dnevna i spalna so kapacitet od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:11Сместување во Нови Луксузни Апартмани со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 нови апартмани во строгиот центар на Охрид, на само ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:27Нов стан во центар на 2 кат

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


93.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:06Стан и гарсоњера кај гимназијата

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


102.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:06Голем трособен стан на 1 кат

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


105.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:06Центар - трособен, јужен стан на 1 кат

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


118.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:06Гарсоњера во центар на Охрид НОВА

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


42.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:04НОВ стан со спална

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:03Стан кај Комерцијална Банка со 2 спални

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


105.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:03Apartman Tiffany Ohrid

Апартманот се наоѓа во центарот на Охрид за максимум 5 особи! Се наоѓ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:58Se izdava stan vo Ohrid - benzinska Makpetrol

Se izdava stan vo Ohrid so idealna lokacija kaj Makpetrol benzinska n...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:26Kamelija nov stan 48 m2 na 10 minuti od Centar

Kamelija-Se prodava stan vo pocetna faza na gradba so povrsina od 48m...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:14  НОВ ОГЛАС

Kamelija Garsonjera 2 kat 22m2 kaj Kam Market bul.Turisticka

Agencija za nedviznosti kamelija prodava prekrasna Garsonjera 22m2 v...


33.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:12  НОВ ОГЛАС

Stan od 65m2 so dvor od 50m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Стан од 65м2 на приземје со двор од 50м2 Се продава стан од 65м2 на...


108.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:11Stan vo gradba od 70m2 centralno podracje - ZDRAVESKI

Се продава стан од 70.10м2. Нова градба на чекор од центарот на град...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:11Stan vo gradba od 69.60m2 centralno podracje - ZDRAVESKI

Се продава стан од 69.60м2. Нова градба на чекор од центарот на град...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:10Stan od 108m2 vo Centar - ZDRAVESKI

Se prodava stan, od 108m2 vo Centar so direkten pogled na ezeroto. S...


2.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:10Stan od 83m2 na Bulevar Turiticka - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 83m2 i podrum od 8m2 na Bulevar Turisticka. Stano...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:10Stan od 59m2 i 7m2 podrum na Ul. Karpos Vojvoda - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 59m2 i 7m2 podrum na Ulica. Karpos Vojvoda. Stano...


87.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
90.000 €
Охрид

Станови

Вчера 15:10Stan od 119m2 na Bulevar Turisticka- ZDRAVESKI

Се продава стан од 119м2 во Охрид. Лоциран е во близина на Гимназија...


147.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:10Stan od 58m2 vo centralno podracje - ZDRAVESKI

‼️Стан од 58м2 во центарот на Охрид‼️ Станот го има следниот распоре...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:10Stan od 66m2 vo centralno podracje - ZDRAVESKI

‼️Стан од 66м2 со 20м2 двор во центарот на Охрид‼️ Станот го има сле...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:09Stan vo izgradba od 70m2 na Bogomilska - ZDRAVESKI

‼️Нов стан од 70м2 во изградба со можност за два одделни апартмани‼️ ...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:09Stan vo gradba od 68m2 Bul. Turisticka - ZDRAVESKI

Станови во градба на бул.Туристичка- Охрид Квадратури од Вертикала ...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:09Stan vo gradba od 54m2 Bul. Turisticka - ZDRAVESKI

Станови во градба на бул.Туристичка- Охрид Квадратури од Вертикала ...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:09Stan vo gradba od 70m2 Bul. Turisticka - ZDRAVESKI

Станови во градба на бул.Туристичка- Охрид Квадратури од Вертикала2...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:09Ekskluzivni apartmani so pogled na Ohridsko Ezero 55m2

🌅ПРОДАЖБА НА ЕКСКЛУЗИВНИ АПАРТМАНИ СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО🌅 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:09Ekskluzivni apartmani so pogled na Ohridsko Ezero 88m2

🌅ПРОДАЖБА НА ЕКСКЛУЗИВНИ АПАРТМАНИ СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО🌅 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:09Ekskluzivni apartmani so pogled na Ohridsko Ezero 54m2

🌅ПРОДАЖБА НА ЕКСКЛУЗИВНИ АПАРТМАНИ СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО🌅 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:08Ekskluzivni apartmani so pogled na Ohridsko Ezero 43m2

🌅ПРОДАЖБА НА ЕКСКЛУЗИВНИ АПАРТМАНИ СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО🌅 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:08Ekskluzivni apartmani so pogled na Ohridsko Ezero 62m2

🌅ПРОДАЖБА НА ЕКСКЛУЗИВНИ АПАРТМАНИ СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО🌅 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:08Страна 1 од 42

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам