Охрид
                           
1555 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

НОВ трособен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 20:29Промовирано

НОВ стан во центар од 43 м2

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на едн...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 мар 23:25Промовирано

Центар - трособен, јужен стан на 1 кат

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


118.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 мар 11:54Промовирано

ЧОЈС-Stan vo rasadnik 59 m2

Se prodava stan vo rasadnik so vk kvadratura od 59 m2 na 7 kat (so li...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:04  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan vo strog centar

Se prodava stan vo strog centar nasproti hotel riviera istocno orient...


2.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:10Стан за туристи

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:37Stan 110+25 m2 na odlicna lokacija

Se prodava prekrasen stan, vo naselba Hristo Uzunov. Stanot e vo odli...


135.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:13Se izdava stan

Zafaten od 15 .06 do 30.08. Se izdava namesten stan vo centar. Moze ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 €
Охрид

Станови

Вчера 17:41Стан до езеро во нас.Далјан 66 квадрати

Се продава нов стан во населба Далјан на брегот на Охридско езеро. Це...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:09Se iznajmuva stan vo centarot na Ohrid

Се издава апартман во строг центар на Охрид со поглед на езеро. На са...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:21Се продава двособен стан во Охрид

Станот е лоциран во непосредна близина на градинката „Лихнида“ и е со...


73.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:30Apartman NIKA centar

Se iznajmuva novo opremen i renoviran stan-apartman(03.2018) vo strog...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:05Stan vo centar

Pominete gi veligdenskite praznici vo prekrasniot Ohrid.Se izdava st...


1.800 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
3.000 МКД
Охрид

Станови

Вчера 15:04Se prodava stan LAGADIN

Stanot se naogja vo naselba Lagadin, vo zgrada na samiot pat Ohrid -...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:44Se prodava stan vo gradba Ohrid

Se prodava stan vo gradba vo centarot na Ohrid od Turisticka bulevaro...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:04Se izdava apartman strog centar vo ohrid so parking

Se izdava kompletno opremen stan vo najstrog centar so privaten parki...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:41Kupuvam stan do 40.000 evra kes !!!! Охрид, Ohrid

Ponudete stan plakam kes vednas !!! So realni ceni ne sme ni New Yor...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:20Kupuvam stan vo Ohrid okolu 40 000 evra

Kupuvam stan vo Ohrid okolu 40 000 evra


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:32Нови Апартмани и Студиа во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:59Iznajmuvam stan pomedju Riviera i Palas

Stanot e pomedju hotel Riviera i Palas ,so prekrasen pogled na ezerot...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:40Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

Од јануари 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:30Се изнајмува гарсоњера центар на Охрид

Izdavam garsonjera od 01.04-30.06.2023 i od 01.09.2023-30.06.2024. Se...


120 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:05Стан со 3 спални нас.Христо Узунов

Агенцијата за недвижности на продажба има стан од 120м2, три спални с...


96.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
102.000 €
Охрид

Станови

Вчера 10:32Se prodava stan vo centar na Ohrid

Се продава стан на ул.Богомилска,веднаш зад скалестата зграда,Станот ...


97.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:22Се продава нов стан

Се продава стан гарсоњера од 17м2, во нова зграда во строг центар на ...


1.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:12STAN VO STROG CENTAR-OHRID 100 m2

Se prodava Stan vo strog centar vo Ohrid 100 mkv. Stanot ima dneven s...


160.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 00:46Smestuvanje, apartmani, sobi, studio, apartman

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мар 21:08НОВИ АПАРТМАНИ ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ

Издаваме нови и удобни апартмани каде што ќе поминете пријатни и неза...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мар 20:33Izdavam Apartmani vo Ohrid Centar

Izdavam Apartmani vo Ohrid centar 35 evra za dvajca informacii na 0...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мар 20:12Se Iznajmuva vo OHRID Apartmani vo strog centar do postata

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid na samo 50 metri od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мар 20:12Се изнајмува нов луксузен апартман

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен парки...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мар 18:52kupuvam stan

kupuvamstan do 50 metri kvadratni


900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мар 18:03Prekrasen Stan 80m2 bul. Turisticka pogled na ezero

Se prodava prekrasen renoviran stan na bul.Turisticka kaj hotel Flame...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мар 17:41Stan vo centar od 100m2 zad Ohridska Banka Kamelija

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan so povrs...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мар 17:40Kamelija Nov Stan 62m2,Bil.Izvori,4 kat

Agencijata za nedviznosti Kamelija,prodava Stan vo faza na gradba vo ...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мар 17:40SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAROT NA OHRID

Апартманот Николај се наоѓа во строгиот центар на Охрид. Апартманот е...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мар 16:55СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН 66М2

66м2, 4 спрат, дневна со кујна, 2 спални. Во станот може веднаш да се...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мар 16:54СЕ ПРОДАВА СТАН 43М2

Се продава стан 43м2 на 2 спрат во центарот на Охрид. Агенција за н...


1.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мар 16:54СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН 44М2

Се продава нов стан 44м2 , високо приземје на улица Галичица. Во стан...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мар 16:53Се продава Стан 60м2 и 40м2

Се продаваат два нови станови со квадратура од 60м2 наспроти Охридск...


1.550 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мар 16:06*** Капитал *** Двособен стан во Охридати 68 мкв

Ексклузивна понуда: Стан во Охридати, една од најубавите локации во ...


112.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мар 14:32*** Капитал *** Луксузен јужен двособен стан во Бејбунар 75

Двособен, луксузно наместен стан во населба Расадник, на само 5 минут...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мар 14:32*** Капитал *** Двособен јужен стан,населба Христо Узунов

Двособен јужен стан во населба Христо Узунов. Површина: 69 мкв. Кат:...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 мар 14:32Страна 2 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам