Охрид
                   
260 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NEONKI ARMATURI

Prodavam neonki armaturi -plafonski so 4 neonki 120cm i 60 sm 5 go...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

23 ное 23:04mikrovalni i drugo

domasni aparati slobodan 078232175


100 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

23 ное 23:04aparati za doma

aparati za doma ..NOVI slobodan 078232175


600 €
или предлог цена
Охрид

Останато

23 ное 23:03BARKOD CITAC + DVR

Prodavam 2 barkod citaci vo odlicna sostojba so postlje. DVR 264 4...


100 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

23 ное 23:02zimni gumi 14

zimni gumi odlicno socuvani 185-65-14


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

21 ное 20:59novo nargile ne upotrebuvano

nargileto e novo i nee koristeno kontakt na-077641706


1.650 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 ное 16:01Model 47 m2 superior

Dimenzii : 7x5 m + 6x2.40 m Dnevna soba , trpezarija ,toalet i teras...


12.500 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 ное 12:18Masina za perenje gorenje WA 482

Se prodava masina za perenje gorenje


3.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

16 ное 20:33LOPATI ZA PICI

Dva para lopati za pici..moze i oddelno...golemite se 32cm..za st...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

10 ное 20:55polovni gumi 14 15 16 17

polovni gumi doro socuvani


15 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 ное 08:29Kozna garnitura

Perfektno socuvan , povolno, trosed, dvosed I fotelja


250 €
или предлог цена
Охрид

Останато

04 ное 18:49Kabel 4x16 mm2

Prodavam Nov neupotrebuvan kabel za struja 4x16 mm2 ednoto parce e 1...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 ное 12:24celicni bandazi 5 112

odlicni zdravi pravi 15


10 €
или предлог цена
Охрид

Останато

29 окт 12:18Продавам и откупувам секакви крипто валути (BTC,ETH,LTC,ADA)

Продавам и откупувам секакви крипто валути! Bitcoin(BTC),Etherium(ETH...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

25 окт 09:43pumpa za parno

nova pumpa za parno


3 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 окт 08:40Gajbi

Cena po dogovor 070 871 631 Osman


2 €
или предлог цена
Охрид

Останато

15 сеп 12:07Апартман Велвет - Охрид / Apartman Velvet - Ohrid

Се издава апартман во центарот на Охрид, на 3 минути пешки од Охридск...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

14 сеп 13:00Griza za deca

Baram zena/devojce za griza na 2 deca, po 4 chasa dnevno, vo blizina ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

08 сеп 14:20Bandasi za Ford Ka 1998 celicni.

Bandasi za Ford Ka 1998 celicni imam samo Tri so stari gumi.


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

08 сеп 12:58Metal detektor

Se prodavaat metal detektori, dlabinski 3m. Moze zamena za avtomobil...


550 €
или предлог цена
Охрид

Останато

05 сеп 10:40polovni gumi 14 15 16 17

dobro socuvan polovni gumi


10 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 сеп 20:35Хемиско Чистење Со КИРБИ

- Чистење на теписи и перење . - Чистење На Троседи,Фотејли, Спални....


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

28 авг 23:15trofazen elektromotor

trofazen elektromotor momentalno montiran kamen za ostrenje


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 авг 20:16Se prodava slama

Se prodava slama 200 bali


20 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

15 авг 21:36Masina za sienje

Se prodava masina za sienje so 4makari skoro nova.mob 075 714 024´ili...


8.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 јул 08:39Aluminiumski bandas 15ka eden 112233

eden aluminski bandash za audi orginal


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

15 јул 00:53Magnet neodymium N48 mnogu jak

Prodavam redok magnet so golema privlecna sila. Moze da se koristi za...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

13 јул 07:47Termostatska cesma

2 x Termostatski cesmi ne upotrebuvani 1x 6000 den 2x 10000 den


6.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

17 јун 14:49trofazen elektromotor

ispraven trofazen elektromotor


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

13 јун 07:14vw ratkapni

orginalni ratkapni vw 15 16


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 мај 20:58Mashina za Cistenje odvodni cevki 075850001

INFO >>> 075850001<<<<


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Останато

23 мај 10:31Bure/ kontejner/ cisterna/ burinja/ kontejneri/ cisterni

Se prodava cisterna/kontejner za nafta so postaven dovod priklucok ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 апр 12:45termostat za protocen bojler

Prodavam nov termostat za protocen bojler zatvora na 160C


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 апр 11:42guma pireli 205 55 16

odlicna guma pireli 4 mm sara


15 €
или предлог цена
Охрид

Останато

27 апр 07:31Mashina za cistenje na Odzaci 075850001

Mashina za çistenje ocaci,za ventilacija,za Restoranti ,za ocaci od S...


2.200 €
или предлог цена
Охрид

Останато

25 апр 23:24Мотор за вода Tomos

Мотор за вода Томос Инф.070-518-322 Горан


4.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

19 апр 10:43BOCKA ZA VINO 668 LITRI DABOVA

Se prodava Bocka za vino malku koristena vo odlicna sostojba INFORMAC...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

13 апр 19:30Pila za rabota

Se Prodava Nekoristena Nova Pila


4.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

10 апр 23:43tocak

imam tri tocaci slobodan 078232175


100 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 мар 01:43se prodava niva vo s volino debrca

niva so povrsina od 25000 m vednas do branata na r sateska


10 €
или предлог цена
Охрид

Останато

28 фев 21:26Страна 5 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам