Гевгелија
                   
150 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 14:46Промовирано

Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list i gradezna markica

Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list i dve markici 1050 kvadrat...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 сеп 23:50СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈИШТЕ ПОКРАЈ АВТОПАТОТ ПРЕД ГЕВГЕЛИЈА

СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈИШТЕ ОД 5767 м2. Се наоѓа од десната страна на автоп...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 сеп 13:19Se prodavaat cetiri placevi

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava cetiri pl...


30 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 сеп 19:02Се продава плац на атрактивно место во Гевгелија

Се продава неизграден плац на атрактивно место во Гевгелија што излег...


180 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 сеп 18:34Се продаваат парцели во Гевгелија

Се продаваат парцели не користени во Гевгелија во непосредна близина ...


35.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 сеп 11:20ЕКСТРА ЛОКАЦИЈА

Се продава нива КП 3125/1, на самиот автопат Гевгелија-Граничен преми...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 авг 09:17SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE GEVGELIJA

Se prodava plac 2050 m2 so objet 250m2 doneseno struja voda generale...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 авг 12:28Се продава градежно земјиште

Се продава градежно земјиште на патот за с.Мрзенци,ул 7ми Ноември спр...


40 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 јул 13:14SE PRODAVA 8HA LESNIKOV NASAD

Za site informacii obratete se na tel broj 070-764-430


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јул 21:32SE PRODAVA 8HA LESNIKOV NASAD

Za povekje informacii javete se na 070-764-430


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јул 18:53нива/плац

се продава нива/плац во КО Мрзенци позади сервисот на Пежо на одалече...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

19 јул 09:05plac na avtopatot

Zemjiste vo neposredna blizina na avto patot (pravec Gev.-Skopje)3900...


25 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

18 јул 13:30Niva

Se prodava niva pogodna i za plac na patot negorci-prdejci 2996m² Ce...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 јул 20:04Se prodava katasterska parcela vo gevgelija

Se prodava katastarska parcela K.P. gr. 7662 vo m.b RAKITA so pov...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 јул 12:34Продавам плац во Гевгелија

Продавам градежно неизградено земјиште веднаш позади АМСМ во Гевгелиј...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јун 16:35Se prodava niva 1124 m2

Se prodava del od niva pozadi nar hotel . Katastarska parcela 104 cen...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

19 јун 12:00Se prodava plac vo Gevgelija

Se prodava plac od 700m2 na ul. Kukuska od desna strana na Moinski p...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 јун 17:57Plac vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava plac vo b...


30.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 јун 03:10Нива во Ново Конско

Нивата се наоѓа во Ново Конско ,покрај самиот пат на само 6 километри...


32.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 мај 14:16ПЛАЦ КАРАОРМАН

СЕ ПРОДАВА УБАВ ПЛАЦ ВО КАРАОРМАН


41.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 мај 18:04Se prodava plac

Gradezen plac 1103m2 Celosno zagraden i betoniran. Spremen za gradb...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

08 мај 22:44Plac vo Nikolic

Placot se naoga na samiot pat na 200m.od Nikolic.Placot e pogoden za ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 апр 18:27Se prodava plac vo Gevgelija, vo blizina na Karaorman

Placot e 539 m2, so legaliziran objekt od 50m2. Ima priklucok za vo...


25.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 апр 16:28Se prodava plac so kukja

Se prodava plac od 700m² so kukja od 70m² na ulica 7mi noemvri br. 13...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

08 апр 14:07СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ДО РЕСТОРАН ЈАВОР ВО МРЗЕНЦИ

Се продаваат парцели градежно земјиште во с.Мрзенци со вкупна површи...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 мар 11:39Шпалир со лозов насад (сорта вранец)

[ОГЛАС] Се продаваат: - Шпалир со лозов насад (сорта вранец), со пов...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 мар 18:54Plac vo Gevgelija Karaorman Naselba (gradezno zemjiste)

Се продава градежно земјиште на прекрасна локација во Гевгелија на ме...


3 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 мар 15:12Атрактивен плац со маркица за градба Б5 (хотелски комплекси)

Се продава атрактивен плац во Гевгелија КО Мрзенци, со вкупна површин...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 мар 12:04КОЖУФ, плацеви за градба

Продавам 4 плаца од 350-400м2, кај ски центарот на КОЖУФ. Коплетна им...


60 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 фев 13:00Poveke placevi Mrzenci-Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava poveke pa...


65 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 фев 01:29Se prodavat placevi

Se prodavat poveke placevi za podetalni informacii 077977222


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 фев 13:22куќа-100м2 со плац 4000м2-Мрзенци-Гевгелија

- Prodavam gr.plac-3500m2,so легализирана kukja 100m2,vo s.Mrzenci,sp...


62.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 фев 18:41Se prodava niva

Se prodava niva 2129 m2


6 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 23:54Niva vo Prdejci

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava zemjodels...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 18:59NIVA POKRAJ AVTOPAT ГЕВГЕЛИЈA-SKOPJE 5,306 m2.

Se prodava niva so povr{ina od 5306 m2,parcela 2238/14,15,16, koja se...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 јан 00:22се продава градежно земјиште од 2000м2

се продава градежно земјиште од 2000м2 КП бр.6096 место викано Динкот...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 дек 15:37Se prodava zemjiste vo Mrzenci

Se prodava zemjiste vo Mrzenci . Neposredno pred Javor Agapi. Povek...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 дек 18:23Plac vo Gevgelija

Agencijata Dbi real estate Gevgelija prodava plac na Moinski pat za s...


38 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 дек 16:35Plac 1470m2

Se prodava plac 1470m2 kaj zatvorot vo gevgelija. Placot spored predl...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 дек 19:38Plac od 2704m2 vo s.Sermenin Gevgelija na ekstra lokacija

PRODAVAM PLAC 2.704 M2 VO S.SERMENIN - KOZUV GEVGELIJA ,VEDNASH POZAD...


8 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 ное 14:54Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам