Гевгелија
                   
152 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava zemjiste vo Mrzenci

Se prodava zemjiste vo Mrzenci . Neposredno pred Javor Agapi. Povek...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 дек 18:23Plac vo Gevgelija

Agencijata Dbi real estate Gevgelija prodava plac na Moinski pat za s...


38 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 дек 16:35Plac od 2704m2 vo s.Sermenin Gevgelija na ekstra lokacija

PRODAVAM PLAC 2.704 M2 VO S.SERMENIN - KOZUV GEVGELIJA ,VEDNASH POZAD...


8 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 ное 14:54Otkup na zemjista i placevi

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment kupuva zemjista i...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 ное 00:59Niva na avtopat Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava niva na avtopat Gevgelija vo blizin...


25 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 ное 18:19SE PRODAVA PLAC VO NOVO KONSKO(Gevgelija) - 1465 m2

Parcela 156/2 - 537 m2 Parcela 156/3 - 506 m2 Parcela 156/4 - 422 m...


18.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 ное 15:27Atraktiven plac vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava plac so...


120.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 ное 01:23Plac vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava plac na ...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 ное 01:23Niva vo Gornicet - Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava niva vo...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 ное 01:22Plac vo gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava plac so...


35.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 ное 01:21СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ

Се продава плац 3000 м2 Плацот е ограден,со струја, вода и одвод


30 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 ное 11:02СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ

Се продава плац 3000 м2 Плацот е ограден со струја,вода и одвод 078...


30 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 ное 11:00Атрактивен плац.

Се продава плац во с.Негорци, 1300 m2 (со стара куќа) во близина на ц...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 сеп 23:16Plac vo Gevgelija KARAORMAN

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava plac gra...


20 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 авг 12:46купувам плац до 400 м2 во Гевгелија !!!

купувам плац до 400 м2 ,со цена до 10,000 ЕУР


10.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 јул 10:31Se prodava niva so sadnici sliva

Se prodava niva na pat za s.Kovanec podelena na dve parceli so jaz(vo...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 јун 12:11ПЛАЦ/НИВА

Се продава земја/нива со површина од 8990 м2 во бизина на с.Прдејци К...


19 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 јун 09:14Plac niva

Se prodava plac niva.. Cena po dogovor Avram:076454828/076454828/07...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 јун 17:56Plac vo gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava plac na...


25 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јун 03:04нива/плац

Се продава нива-плац во КО Мрзенци покрај патот Гевгелија-Негорци поз...


20 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 јун 13:00PLAC NA GRANICEN PREMIN BOGORODICA DO SKY HOTEL

SE PRODAVA PLAC SO B2 MARKICA ZA GRADENJE NA GRANICEN PREMIN BOGORODI...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 јун 10:40PLAC VO INDUSTRISKA ZONA VO NEGORCI 2250 m2

SE PRODAVA PLAC NA ATRAKTIVNA LOKACIJA, INDUSTRISKA ZONA VO NEGORCI.P...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 мај 09:50Se prodava

Se prodava mesto vikano Adata na KP br.543/1, 544, 545,546/1


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 апр 21:59Se prodava niva 1045m2 vo blizina na Lukoil s.Mrzenci

КП 453/1 Контакт број 078392450 Спасе Цена по договор


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

08 апр 15:08Se prodava niva so sadnici(sliva)

Se prodava niva na patot za s.Kovanec 2 hektari Br.na katastarska p...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

02 апр 13:44плац за изградба на Кожуф

Се продава плац на ски центар Кожуф.Цена по договор 075-204-201


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 мар 11:21Се продава земјиште на индустриска зона

Се продава земјиште со имотен лист 3414 + 3490 на индустриска зона Д...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 мар 17:12zemjiste

Се продава земјиште со површина од 2700м2 во Гевгелија близу живинарс...


7 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 фев 17:53Se prodava Plac 3800m2

Se prodava plac na samiot vlez vo s.Stojakovo, sproti Magazinot Alma ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 фев 11:07Земја/Нива

Се продава земја/нива со површина од 8990 м2 во бизина на с.Прдејци К...


18 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

08 фев 14:29Индустриска зона-село Прдејци

Веднаш до автопатот Е75(Гевгелија-Скопје). Наспроти InterConstruction...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 јан 23:58Купувам плац на Беровско езеро

Купувам плац на Беровско езеро, 300-1000 м2, блиску до асфалтен пат, ...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 дек 11:17Купувам Плац

Се бара плац на продажба во Гевгелија, место под Населба Караорман ил...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 дек 16:38SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE

SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE VO GEVGELIJA VO MESNOSTA "MRZENSKI RID" ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 дек 13:43SE PRODAVA NIVA

SE PRODAVA NIVA POGODNA ZA GRADBA VO SELO MRZENCI-GEVGELIJA..NIVATA S...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 дек 13:43Барам плац во околина на Гевгелија

Барам плац во Гевгелија, Валандови или Дојран или околина на Гевгелиј...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

19 ное 21:46СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО,ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ

СЕ ПРОДАВАТ НИВИ ВО НЕГОРЦИ


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 ное 13:00Plac 884 m2

Se prodava gradezno zemjiste so povrsina od 884 m2 vo selo Novo Konjs...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 окт 15:37Niva 14.221m2

Se prodava niva vo selo Prdejci (Isljak) so povrsina od 14.221 m2. Ni...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 окт 15:26Плац во Гевгелија

Продавам плац со површина од 615 м2 во Гевгелија со маркица за градењ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 окт 13:00Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам