233 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Thinkpad T480 i7-8650u + 2x baterii + rezerven fan

T480 vo odlichna sostojba, ima vnatreshna 24 Wh baterija + nadvoreshn...


32.999 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
37.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 21:40Laptop hp 15.6"

Dobro socuvan hp laptop 4gb ram i 500gb disk. Samo baterijata ne mu r...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 21:40Reinstalacija i instalacija na Windows

IT Support Solution USLUGI “Reinstalacija instalacija OS+SSD 2500 de...


199 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:15Laptop Asus

Prodavam laptop vo odlicna sostojba so win 10 pro i dopolnitelni prog...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:57Laptop Apple MacBook Air 13” 2015 I5 I7 8GB 512GB SSD

Prodavam 3 x laptopi MacBook Air 13” 2015 Site imaat originalni poln...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:00Servis za laptopi i rezervni delovi za laptop

Popravka na maticni ploci od laptopi,promena na integrirani graficki ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 08:59OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 08:35Toshiba Satellite L300

Одлично сочуван Toshiba Satellite L300 без никакви механички оштетува...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 19:00HP SPECTRE X360 CONVERTIBLE

HP SPECTRE X360 CONVERTIBLE SO 1TB SSD, 16 ГБ RAM SO 4K TOUCHSCREEN s...


950 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 јун 11:12Se prodava Apple laptop macbook pro model A1286 i 5 procesor

Se prodava super socuvan laptop MackBook pro model a1286 i 5 proceso...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 јун 08:39Se prodava Apple laptop MacBook Pro mod A1286 i5 procesor

Se prodava Apple laptop 15.6 inca model Macbook pro i 5 procesor 4 gb...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

02 јун 21:11Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 јун 22:32Продааваме ASUS лаптоп!

Лаптопот е во одлична состојба! Гратис добивате бежично глувце. Им...


11.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 јун 20:10Prodavam odlicen HP ProBook 4710s- za sekakva namena

Prodavam odlicen, maksimalno zacuvan i ne mnogu raboten laptop HP Pro...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 јун 11:35Laptop MSI VR601 ispraven

Se prodava MSI Laptop , Wifi, CD , x4 USB, instaliran so Window...


2.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

31 мај 23:40Laptop Lenovo T500

Kvaliteten Laptop t500, ocuvan ispraven i instaliran so linux i w...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 мај 22:50Laptop Acer Aspire E15 ES1-511-C7YP

Prodavam Laptop Acer Aspire E15 ES1-511-C7YP so orginalen polnac. I...


5.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 мај 22:07Dell,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,extra laptop

Dell,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,Baterija super


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 мај 11:39GUNNAR -GAMING & COMPUTER ZASTITNI NAOCARI

PRODAVAM ZASTITNI NAOCARI ZA PODOLGO KORISTENJE NA KOMPJUTER ILI IGRA...


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мај 18:13Sony Vaio 13.3HD Touchscreen, 32GB mSata +160HDD

Продавам користен лаптоп марка Сони, модел SVT13124CXS. Цена 7500мкд ...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мај 15:03Laptop Thinkpad

Prodavam dobro socuvan T-430 laptop so win 11. Pogoden za sekakva na...


9.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мај 11:53Екстра сочуван MacBook Pro 15.4" Touch Bar 512 SSD

Продавам екстра сочуван MacBook Pro 15.4" со Touch Bar 512GB SSD, 16G...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мај 11:19Se prodava 11 inca Apple macbook air 2012 mod.A1370

Se prodava super socuvan 11 inca laptop Apple macbook air model A1370...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мај 19:46Se prodava 11 inca ispraven Asus mini laptop mod .1005 PXD

Se prodava ispraven 11 inca Asus mini laptop mod. Eee pc 1005PXD so o...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 мај 17:35Prodavam HP OMNIBOOK 430 so procesor 386/20mhz i ram2MB

Prodavam HP OMNIBOOK 430 so procesor 386/20mhz i ram2MB HDD 40MB i op...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 мај 08:57Prodavam laptop marka JET - delumno ispraven

Laptopot raboti samo so adapter sto znaci nemu cini baterijata i vo d...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

21 мај 20:44ASUS VivoStick PC TS10

Мал пренослив компјутер, нов не користен воошто во кутија не отворен....


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 мај 21:21Dell D830 C2D T7100 | 2GB RAM | 120 SSD | Seriski port

Продавам користен лаптоп, во добра состојба. Батеријата е неисправна....


3.600 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.900 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 мај 08:41Macbook Air Early 2015

laptopot e vo odlicna sostojba, baterija si drzi normalno. Nema nika...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 мај 01:14Dell Latitude E6420

Oдлично сочуван со мали гребнатини (види слики). Лаптопот работи без ...


160 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
180 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мај 15:04Dell Latitude E6220

Oдлично сочуван со мали гребнатини (види слики). Лаптопот работи без ...


120 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
130 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мај 15:04Laptop Dell INSPIRION 6400

Продавам половен Dell лаптоп за делови. Лаптопот не е проверен дали...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мај 15:04Dell Latitude D830

Продавам половен Dell лаптоп во одлична состојба. Лаптопот работи и ...


4.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мај 15:04MacBook Pro 15.4" Early 2011

Продавам половен MacBook Pro 15.4" Early 2011, лаптопот работи без пр...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мај 15:04Lap Top HP 635

Dobro socuvan so instaliran windows 7 ultimate,raboti na originalen p...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мај 11:42Продаваме DELL Лаптоп!

Лаптопот е во одлична состојба! Гратис добивате бежично глувце. Им...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 мај 19:53Lenovo ThinkPad T470s

Prodavam perfektno socuvan Lenovo ThinkPad T470S so slednive specifik...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 мај 15:18Gateway P-6822

Gateway P-6822 за делови со изгорена матична плоча со оригинале...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 мај 10:13Delovi za Dell Latitude E6500 | E6400 | E6420 | делови

Продавам користени делови за овие модели на лаптоп. Пишете на вибер ...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 мај 08:52HP Pavilion 15 za delovi | i5 6200U | Touchscreen

Продавам делови за HP 15-au030wm. Ги имам сите делови. Проблем со мат...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

07 мај 21:37Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам