238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apple MacBook Pro 15" Retina

Vo odlichna sostojba. Ne e zloupotrebuvan, pazen i redovno servisiran...


30.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

19 сеп 21:46Thinkpad X1 Extreme Gen 2 32GB RAM i7-9850H GTX 1650

Kupen od Amerika skoro $3000 Juli 2020. Se prodava poradi promena ko...


1.550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 авг 13:39MacBook Air 2020 M1 Apple Silicon

Се продава MacBook Air M1 Apple Silicon купен во 2021, користен за ка...


48.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 11:49Kupen od neptun Asus AMD Ryzen 7

Asus tuf gaming fx705d laptop 144fps


50.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 јул 18:34Prodavam Laptop ASUS - Odlicno socuvan!

Processor Intel(R) Core(TM) m3-7Y30 CPU @ 1.00GHz 1.61 GHz 8,00 GB ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

05 јул 22:05Sony Vaio

Sony Vaio 4 generacija i5, 4gb ram, ssd 250 hd Instaliran so win 1...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 јун 17:30Prodavam delovi za Acer Aspire ONE

Prodavam delovi za Acer Aspire ONE ZA3: - tastatura - baterija - k...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

31 мај 11:11СЕ ПРОДАВА DELL Inspiron 15 - 3000 series

🚨СЕ ПРОДАВА🚨 DELL Inspiron 15 - 3000 series Процесор: Intel i5 ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мај 09:06СЕ ПРОДАВА ЛАПТОП НОВ НЕКОРИСТЕН

DELL Latitude 5420 Intel Core I7-1185G7 Processor (4.80GHz w/Turbo, ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 апр 14:52Se prodava toshiba laptop 17 inca mod sattelite p100/324

Se prodava 17 inca laptop toshiba ispraven eden drzac od ekranot skrs...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 апр 11:12Se prodava dell laptop model ts 30 g

Se prodava dell laptop od prvite orginal tasna mouse internet kartica...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

17 апр 13:51Lap top Asus I5 -7200 U X542UQ-DM003

Prodavam skoro nov Lap top Asus X542UQ-DM003, procesor I5 - 7200 U ,...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

04 апр 12:22Macbook AIR 2012 i5 250 gb ssd

laptopot e kako nov nema grbka na nego osven edna mala ispod kapakot ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 мар 09:23Se prodava siemens nixdorf laptop

Se prodava vintage siemens nixdorf pcd -4ne laptop vo super sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 мар 20:46Продавам Asus M509DA-WB715

Продавам Asus M509DA-WB715, има гаранција уште 4 месеци купен од Сет...


21.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 мар 08:27Se prodava Apple Ibook g4 model A1055

Se prodava socuvan Apple powerbook G4 socuvan so polnac pali cena 150...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 фев 16:14Se prodava laptop so 2 monitori Asus

Se prodavaat: 2x Asus monitori, 1080p rezolucija, 60Hz. Edniot e ...


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

02 фев 12:35Lenovo 500 gb 8 ram i3

Za delovi !!!site delovi gi imam Sharkite se skrseni zatoa za delov ...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 јан 18:34Lenovo S150-14AST AMD A6-9220E

Laptopot e Nov. Uste pod garancija. Info 075 333 708


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

04 јан 22:01DELL INSPIRON

Se prodava Dell Inspiron prv sopstvenik. So orginal pakuvanje. Wind. ...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

04 јан 13:05Dell D830 Laptop

Продавам користен лаптоп во добра состојба Dell D830. Лаптопот е испр...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 дек 20:27Се продава рам мемори 2x512 вкупно 1GB за лаптоп

Во супер состојба се рам мемориите 2x512 знаци вкупно 1GB DDR2 марка ...


350 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 дек 10:11HP nc6220 za delovi

Продавам делови за HP nc6220. За цена и достапност пишете ми на вибер...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

22 ное 20:48Macbook pro (2019) купен од iStyle

Лаптопот е купен од iStyle, Скопје. Доаѓа со оригинален полнач. Нем...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 ное 16:30Se prodavaat 20 laptopi

Nekoj ispravni nekoj ne gi prodavam site na golemo ne po parche


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

17 ное 09:46Продавам мини лаптоп Acer Aspire One

Продавам мини лап топ добро сочуван. На лаптопот има инсталирано wi...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 ное 16:21Se prodava hp pavilion tx 2000

Se prodava hp pavilion tx 2000 so rotiracki ekran drzi baterija ispra...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 ное 14:58Prodavam acer

Prodavam postar model acer ispraven so neispravna paterija


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 ное 20:15Продавам лап топ за делови

Продавам лап топ нефункционален, го продавам само за делови. Цена по...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 окт 21:02Lenovo ideapad 330 15ich kako nov

Sovrsheno odrzhan. Odlichen za rabota i gaming. MODEL: IdeaPad 3...


530 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 окт 19:36Profesionalna instalacija Windows XP 7 8 8,1 10

Naj profesionalna Instalacija na Windows XP,7,8,8.1,10 ,komplet so Of...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

04 окт 19:31Се продава сочуван лаптоп - сочуван

Се продава лаптоп, користен 6 месеци, прв сопственик. Исправна батери...


5.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 сеп 18:32Fujitsu-Siemens Laptop

Продавам Fujitsu-Siemens Laptop (Amilo Pro v3505) CPU - Intel Core D...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 13:10IBM Thinkpad T43 delovi

Продавам делови за IBM Thinkpad T43. Пишете ми на вибер за достапнос...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

30 јул 16:31Asus tuf gaming fx505ge_fx505ge

Gaming poloven laptop vo dobra sostojba 1 godina ne mnogu koristen p...


40.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 јул 01:01DELOVI ZA ACER ASPIRE ONE ZG8

DELOVI ZA ACER ASPIRE ONE ZG8 IMAM SVE KOMPLET OSVEN EKRAN I POLNA...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 јул 11:38LapTop Acer e5-573 za delovi

LapTop Acer e5-573 za delovi ima se sto vi treba BARAJTE NA 070379742


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

30 јун 19:30Se prodava macbook 1181 na delovi

Se prodava macbook 1181 na delovi


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 јун 23:51Prodavam Laptop Dell Inspiron 5559, TouchScreen, Intel i7-65

Telefon: 070 350 007 Detalni Specifikacii: Model: Dell Inspiron 5...


30.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 апр 17:44HP EliteBook 840 G3

Се продава HP EliteBook 840 G3 во одлична состојба со следнава конфиг...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

19 апр 15:05Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам