219 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam HP G1 laptop

Prodavam HP probook 450 G1. HP G1 e rabotna masina soodveten za prof...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 ное 09:33Lenovo Thinkpad T430 i7 I 8GB RAM I 250SSD Win10

Продавам користен лаптоп во добра состојба. Единствена мана нема бат...


170 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 ное 18:10Se prodava ispraven Toshiba Tecra laptop mod.A5

Se prodava ispraven laptop Toahiba Tecra mod.A5 orginal polnac drzi b...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 ное 15:42MacBook Pro 13" Mid 2009

Продавам половен MacBook Pro 13" Mid 2009, лаптопот работи без пробле...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 ное 09:36GUNNAR -GAMING & COMPUTER ZASTITNI NAOCARI

PRODAVAM ZASTITNI NAOCARI ZA PODOLGO KORISTENJE NA KOMPJUTER ILI IGRA...


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 ное 11:58Dell Latitude E5580

🟢Brand : Dell 🟢Product Line : Latitude 🟢Model : E5580 🟢CPU : I...


320 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 ное 11:12Lenovo ThinkPad L460

↪️↪️Lenovo ThinkPad L460 🔛🔝 💢Brand : Lenovo 💢Production line : ...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 ное 11:11Dell Latitude 5490

↪️Dell Latitude 5490 🟨Brand : Dell 🟨Product Line : Latitude 🟨Mo...


320 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 ное 11:09HP ZBook 17 G3

↪️↪️ HP ZBook 17 G3 ⬛️Brand: HP ⬛️Product Line: ZBook ⬛️Model: 17 ...


420 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 ное 11:07Lenovo ThinkPad X260

Lenovo ThinkPad X260 🔴-Product Line : ThinkPad 🔴-Model : X260 ...


170 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 ное 06:49Lenovo ThinkPad T470

↪️↪️Lenovo ThinkPad T470 🔛🔝 💢Марка : Lenovo 💢Производна линиа :...


260 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 ное 06:48Dell Latitude 5490

↪️Dell Latitude 5490 🟢Brand : Dell 🟢Product Line : Latitude 🟢Mo...


420 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 ное 06:48Macbook Air 2014

Se prodava vo odlicna sostojba isklucivo za domasna upotreba Macbook ...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 ное 15:36se prodava koristen lap top

se prodava koristen lap top za 6000 denari


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

04 ное 08:00Sony Vaio 13.3HD Touchscreen, 32GB mSata +160HDD

Продавам користен лаптоп марка Сони, модел SVT13124CXS. Цена 7500мкд ...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 ное 17:08Acer Swift 3 2021

Acer swift 3 laptop vo odlicna sostojba. AMD Ryzen 7 procesor i AMD R...


620 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 ное 14:48Lenovo G500 delovi za nego sve komplet

Lenovo G500 delovi za nego sve komplet sto vi treba imam


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 ное 11:37Compaq 8710p

odlicno socuvan


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

30 окт 10:13MacBook Air 13'' 2015 za delovi

Се продавам MacBook Air 13'' 2015 скршен на пола за делови. Не пок...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 окт 10:28POLOVNI, KORISTENI LAPTOPI HP, LENOVO, ASUS, DELL, ACER

POLOVNI, KORISTENI LAPTOPI SUPER SOSTOJBA HP, LENOVO,ASUS, DELL, ACER...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 окт 09:54MSI 144hz RTX 3060 Gaming Laptop

Se prodava Gaming Laptop kupen pred 5 meseci od anhoch za 1200+ evra ...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 окт 11:48Asus lap top perfektno stanje

Asus lap top perfektno stanje mnogu malko koristen 078645040


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

23 окт 14:48Se prodava Apple macbook pro17inc ispraven so puknat displej

Se prodava Apple macbook pro model A1287 17 inca ispraven drzi bateri...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 окт 20:46Laptop Dell Vostro 3515 8GB Ryzen 5

Се продава лаптоп, купен пред 6 месеци, многу малку користен, гаранци...


27.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 окт 22:56се продава нов лаптоп со гаранција од Нептун

Се продава нов лаптоп ASUS со лиценциран Windows 11


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 окт 13:50HP 630 i3 I 120GB SSD I 4GB RAM laptop

Продавам користен лаптоп марка ХП модел 630. Лаптопот е со ново ССД и...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 окт 09:20Se prodava Toshiba satellite laptop i5 model C55 A132

Se prodava Toshiba Satellite laptop i 5 procesor nvidia grafika 6 gb ...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 окт 18:33Se prodava Acer aspire mod.5610 ispraven orginal polnac

Se prodava Acer aspire mod.5610 ispraven slaba baterija orginal polna...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 окт 18:33Se prodava star laptop HP Omnibook CT5500 ispraven

Se prodava vintage laptop Hp Omnibook Ct5500 star ispraven so orginal...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

05 окт 21:47Se prodava ispraven Acer aspire mod.5720 super socuvan

Se prodava Acer aspire mod. 5720 ispraven 15.4 displej 2 gb ram 320 h...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 окт 18:41Thinkpad T480s i7-8550U, 24GB RAM, 256GB PCIe SSD

Business notebook T480s: koristen, no vo odlicna sostojba. Proizvodi...


26.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

02 окт 15:12Se prodava Dell Inspiron N7110 i5

Core i5 2.40 GHz Ram 6gb Hard disk 500gb 64-bit Nvidia geforce 52...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 окт 21:55Dell Latitude E7240 Ultrabook ( i7 4th Gen/8 GB/128 GB SSD)

Se prodava Dell Latitude E7240 Ultrabook, 12.5'' display,procesor In...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

30 сеп 19:13HP 510

Intel(R)Pentium(R)M processor 2,26 GHz WDC WD600-22KVTO CD/DVDW TS-...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

30 сеп 07:13ASUS VivoBook S15 - 15.6", i7 8th gen, 512GB SSD M2,

• Intel Core i7 8th Generation • 4 core processor • 512GB SSD M.2 ...


720 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 сеп 11:18Dell Latitude E6500 za delovi

Продавам делови за Dell Latitude E6500.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 сеп 20:40Apple MacBook Pro 15" Retina

Vo odlichna sostojba. Ne e zloupotrebuvan, pazen i redovno servisiran...


30.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

19 сеп 21:46Dell Inspiron 7577 15" 4K i7 7700 16GB 512GB GTX 1060 gaming

Prodavam odlicen gaming laptop Dell Inspiron 7577 Ekran: 15.6" 4K/...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

17 сеп 10:15Se prodava laptop Dell Inspiron 5523

Se prodava laptop dell mnogu zacuvan so slednive specifikacii: Displ...


9.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

05 сеп 17:23Prodavam odlicen HP ProBook 4710s- za sekakva namena

Prodavam odlicen, maksimalno zacuvan i ne mnogu raboten laptop HP Pro...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

31 авг 17:43Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам