223 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Acer Swift 3 2021

Acer swift 3 laptop vo odlicna sostojba. AMD Ryzen 7 procesor i AMD R...


580 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 јан 16:27Se prodava laptop

Работат сите програми, секоја година е редовно сервисиран, чистен од ...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 јан 05:00HP Laptop so INTEL harddisk

HD laptop, bukvalno kako nov HDD INTEL


11.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 јан 16:07Se prodava Acer aspire mod.5610 ispraven orginal polnac

Se prodava Acer aspire mod.5610 ispraven slaba baterija orginal polna...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 јан 14:21Se prodava ispraven Toshiba laptop model L300

Se prodava ispraven laptop model L300 socuvan polnac baterija malce d...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 јан 14:20Se prodava super socuvan skolski laptop 11 inca ispraven

Se prodava super socuvan skolski laptop 11 inca ispraven baterija sla...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 јан 10:03Prodavam laptop dell latitude 7350 laptop/tablet

Se prodava laptop Dell Latitude 7350(2-in-1).Laptopot e vo dobra sost...


11.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 јан 13:00Екстра сочуван MacBook Pro 15.4" Touch Bar 512 SSD

Продавам екстра сочуван MacBook Pro 15.4" со Touch Bar 512GB SSD, 16G...


990 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 јан 18:40LENOVO T440s

LENOVO T440s ULTRABOOK - BUSINESS Intel i5-4300U 8GB RAM 250GB SSD ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 јан 17:36DELL LATITUDE E5440

Се продава НЕКОРИСТЕН, НОВ лаптоп!!! Фолијата на екранот не е изва...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 јан 17:36Se prodava Apple macbook pro mod A 1286 so orginal polnac

Se prodava Apple macbook pro mod A1286 i 5 processor 4 gb 500 hdd isp...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 јан 13:02ASUS K550J, i7 4720HQ ,8gb RAM, GTX 950m

Laptopot e vo odlicna sostojba, redovno e cisten od prasina i menjata...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 јан 11:14Lap top ASUS K 53 E , i5 procesor 8 gb ram

Se prodava Laptop ASUS model K53E, aluminiumsko kukiste,so i5 proceso...


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 јан 18:13Se prodava Samsung notebook mod. XE303C12 laptop/tablet

Se prodava super socuvan Samsung notebook tablet /laptop 11 inca bate...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 јан 15:23GUNNAR -GAMING & COMPUTER ZASTITNI NAOCARI

PRODAVAM ZASTITNI NAOCARI ZA PODOLGO KORISTENJE NA KOMPJUTER ILI IGRA...


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 дек 15:03gejmerski laptop asus i3 - 4ta gen. so graficka geforce 2GB

prodavam nov so kutija i garancija gejmerski laptop ASUS so hasswell ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 дек 10:28Se prodava Dell Inspiron N7110 i5

Core i5 2.40 GHz Ram 6gb Hard disk 500gb 64-bit Nvidia geforce 52...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

21 дек 16:19Delovi za Lenovo Thinkpad X300

Продавам исправни делови за леново х300. Цена за комплет (екран скрше...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

19 дек 20:29Laptop

Se prodava laptop hp Лаптоп Дисплеј:15.6" (39.6cm) Резолуција:(1920x1...


18.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

19 дек 20:2816 GB SODIMM OEM 3200 2x8GB Asus TUF

Dve plocki po 8GB RAM memorija, od ASUS TUF 506IU, Zaradi upgrade na...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

16 дек 20:38Продавам Лаптоп

Продавам користен лаптоп во добра состојба со windows 10, со неоштете...


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 дек 21:20Se prodava Apple macbook g4 laptop ispraven orginal polnac

Se prodava Apple macbook g4 laptop mod .A1106 super socuvan ispraven ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 дек 20:46Delovi za Lenovo Thinkpad T430 i5

Продавам делови за лаптоп Леново Т430. - Матична со i5 процесор I...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 дек 17:51Sony Vaio 13.3HD Touchscreen, 32GB mSata +160HDD

Продавам користен лаптоп марка Сони, модел SVT13124CXS. Цена 7500мкд ...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 дек 15:19MacBook 13" 2019

Продавам MacBook 13" 2019 модел со 16 GB RAM и 512 GB SSD. Батеријата...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 дек 20:01Laptop Dell Vostro 3515 8GB Ryzen 5

Се продава лаптоп, купен пред 8 месеци, многу малку користен, гаранци...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 дек 17:49Сервис и инсталација за сите видови компјутери и лаптопи

Професионален сервис за вашиот компјутер или лаптоп. Форматирање и ин...


499 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

07 дек 11:57Lenovo G500

Se prodava odlicno socuvan Lap Top Lenovo G500, so licenciran Windows...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 дек 12:24OTKUPUVAM LAPTOPI VO SEKAKVA SOSTOJBA

OTKUPUVAM LAPTOPI VO SEKAKVA SOSTOJBA.SKRSENI ISPRAVNI NEISPRAVNI .PO...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

30 ное 15:33Dell Inspiron 15 5570 5000 Series

Dell inspiration 15 5570 5000 Series 15.6" Processor Intel(R) Core...


420 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 ное 10:04Hp Jornada

Prodavam Hp Jornada


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

19 ное 16:03DELL Latidude 3510

Skoro nov, 2 meseci koristen, pod garancija od Dell.


470 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

16 ное 13:03Macbook Pro 13", 16gb ram, 512gb SSD, touch bar late 2017

Prodavam Macbook pro 13", 16gb ram, 512gb SSD, touch bar late 2017. ...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 ное 14:12Prodavam HP G1 laptop

Prodavam HP probook 450 G1. HP G1 e rabotna masina soodveten za prof...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 ное 09:33se prodava koristen lap top

se prodava koristen lap top za 5500 denari


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

04 ное 08:00Lenovo G500 delovi za nego sve komplet

Lenovo G500 delovi za nego sve komplet sto vi treba imam


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 ное 11:37Compaq 8710p

odlicno socuvan


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

30 окт 10:13POLOVNI, KORISTENI LAPTOPI HP, LENOVO, ASUS, DELL, ACER

POLOVNI, KORISTENI LAPTOPI SUPER SOSTOJBA HP, LENOVO,ASUS, DELL, ACER...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 окт 09:54MSI 144hz RTX 3060 Gaming Laptop

Se prodava Gaming Laptop kupen pred 5 meseci od anhoch za 1200+ evra ...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 окт 11:48Asus lap top perfektno stanje

Asus lap top perfektno stanje mnogu malko koristen 078645040


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

23 окт 14:48Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам