245 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lenovo ThinkPad T15 Gen 1

Се продаваат два ThinkPad T15 Gen 1 Black Intel Core i5-10210U (...


38.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00Промовирано

Apple macbook 13 inch

Macbook vo perfektna sostojba ram 8gb DDR3 vise info pisuvajte na w...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 јул 09:27ACER ASPIRE E5 - 571g

I3 4005u GT 840m 4GB RAM Solidno laptopce za poveke nameni.


7.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

19 јун 20:48Se prodava asus laptop a9rp

Ispraven


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 јун 17:41Se prodava toshiba laptop 17inch

Nemam polnjac ne e proban dali raboti


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 јун 17:35Se prodava hp pavillion laptop 17inch

Pali ne dava slika


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 јун 17:32Se prodava fujitsu siemens laptop

Pali ne dava slika


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 мај 15:02Se prodava hp laptop

Pali ne dava slika


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 мај 15:01Se prodava apple ibook laptop

Ima nekoj problem treba da se preinstalira so baterija e samo bez pol...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мај 23:35Se prodava apple g4 laptop

Ima nekoj problem treba da se preinstalira komplet e so baterija samo...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мај 23:34Se prodava sony vaio laptop

Nejke da zapal, so original polnjac


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

18 мај 18:49Se prodava fujitsu siemens laptop

Ispraven raboti posle nekoe vreme koci


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 мај 18:51Se prodava acer aspire 3000 laptop

Pali ne dava slika


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 мај 18:29Se prodava toshiba laptop

Pali ama slika ne dava super socuvan e so original polnjac


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 мај 18:27Se prodava apple ibook

Bez polnjac


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

21 апр 11:47Se prodava apple laptop

Ispraven samo nema hardisk


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 апр 14:07Prodavam laptop Acer Aspire 5737z

Prodavam laptop Acer Aspire 5737z


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

30 мар 19:32Лаптоп Dell Inspiron 6400 mnogu socuvan

Лаптопот е многу сочуван батерија нова оргинал Dell оргинал полнач сп...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

05 мар 17:55Se prodava mini laptop

Ispravni so puknat displej


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 мар 18:38Otkup na site vidovi na apple MacBook so icloud

Otkup na MacBook so icloud


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 фев 12:37Macbook Air 2017

Laptopot e kupen od istyle i e koristen 2 godini. Zacuvan dobro i nem...


39.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 фев 23:08Laptop ASUS

Prodavam laptop ASUS po povolna cena. Za povekje informacii javete s...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

23 јан 21:44Laptop ASUS

Prodavam laptop ASUS po povolna cena. Za povekje informacii javete s...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

23 јан 21:43Toshiba Satellite A105-S2716 (лаптоп laptop)

Продавам користен лаптоп марка Тошиба. Единствен проблем е тоа што не...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

04 јан 09:57MacBook Air 2017

MacBook Air 13 inch 2017 1.8 GHz Intel Core i5 processor 8 GB 1600 ...


40.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

16 дек 23:21Se prodava anatel notebook laptop

Kako nov e samo treba nov windows


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

02 дек 13:08Se prodavaat dva edu buntu laptopi

Vo top sostojba eden 1500 den so original polnjac


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

02 дек 13:07Se prodava apple macbook pro

Treba da se programira ispraven e


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

02 дек 13:04Se prodava apple laptop A1107

Ispraven so original polnjac samo ima nekolku linii na ekranot


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

02 дек 13:02Se prodava apple laptop a1046

..


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

02 дек 13:02Se prodava fujitsu siemens laptop

Ekranot ne mu raboti no so monitor ako se prikluci moze da raboti


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

02 дек 13:02Lenovo Idea Pad 15'' - Top Cena - Laptop PC

Se prodava poloven : Lenovo Idea Pad 510-15lKB -i7-7500 CPU 2....


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 ное 17:38Lenovo G50-70

Intel Core i3-4005U 4096MB RAM AMD Radeon R5 M330 VRAM 2GB Sound D...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 ное 14:00Se prodava apple macbook air

Bez baterija i polnac


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 ное 17:45Se prodava laptop asus Eee

Laptopot raboti drzi baterija...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 ное 17:00Se prodava apple macbook air

Ispraven


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 ное 16:57Se prodavaat dva edu buntu laptopi

Edniot raboti edniot ne moze i za delovi


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 ное 16:56Prodavam Asus K55dr laptop

Prodavam Asus K55dr laptop procesor quad core 1.90 ghz ram 4 gb ...


9.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 окт 19:52Prodavam laptop Acer aspire 5920

Prodavam laptop Acer aspire 5920 specifikacii Rezolucija; 1280 x ...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 сеп 14:00Se prodava fujitsu siemens laptop

Edniot drzac mu e malce rasklaten drugoto se e top i maska na ekranot...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 сеп 18:53Profesionalno cistenje na Laptop i PC

Ako vasiot LapTop ili PC zagreva ili raboti sporo se restatira donest...


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 авг 10:06Страна 6 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам