Демир Хисар
                   
82 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A4 SPORT

071 663 486 1.8 TURBO BENZIN PLIN ATEST REGISTRIRAN SERVISIRAN NOV...


3 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 11:45LANDROVER DISKOVERY

071 663 486 2.7 TDI 260 000 km Racen menjac Reduktor so spori i blok...


11 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 11:45LAND ROVER DISKOVERI

071 663 486 2.7 TDI 260 000 Racen menjac Reduktor so spori i blokaz...


11 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 11:45AUDI A4 SPORT

071 663 486 1.8 TURBO BENZIN PLIN ATEST REGISTRIRAN SERVISIRAN NOVI...


3 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 11:45LANDROVER DISKOVERY

071 663 486 2.7 TDI Racen menjac Reduktor so spori i blokaza Zimski...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 11:44AUDI A4 SPORT

071 663 486 1.8 TURBO BENZIN PLIN ATEST REGISTRIRAN SERVISIRAN NOV...


3 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 11:44AUDI A4 1.9 TDI 116 KS

Audi a4 1.9 tdi karavan vo odlicna sostojba . OPREMA -SERVO -...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 11:10VOLKSWAGEN JETTA 1.9 TDI COMFORTLINE BUSSNIS

Jetta 1.9 tdi Uvezena od HOLANDIJA so plateni davacki do registracija...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 11:10LANDROVER FRELANDER TD4

071 663 486 2002 godina BMW Motor 2.0 Dizel REDIZAJN MODEL TD4 SERVIS...


3.700 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 10:40LANDROVER DISKOVERY

071 663 486 2.7 TDI 260 000 km Racen menjac Reduktor so spori i blo...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 10:36AUDI A4 SPORT

071 663 486 1.8 TURBO BENZIN PLIN ATEST REGISTRIRAN SERVISIRAN NOV...


3.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 10:34mercedes c 220cdi

Se prodava mercedes c220cdi registriran do 7mi mesec 2023 so 470 000 ...


1.700 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

29 јан 17:48Opel Astra H 2004

Se prodava Opel Astra H 2004 Kosmo Oprema: Climatronik,ispraven El...


3.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

29 јан 10:16jeep grand cheroke 4.7

original americki atest plin momentalno so nova rasplinjaca,servisira...


9.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 јан 12:21BMW 320d EfficientDynamics. *GERMANSKO*

Опрема со која располага возилото: -BMW 320d 2.0 / 120kw(163ks) -...


11.999 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 €
Демир Хисар

Автомобили

24 јан 21:44Mercedes Benz

Odlicna sostojba. 4 novi gumi Reg cela godina Mozi da se vidi i pr...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

24 јан 21:43LANDROVER DISKOVERY

071 663 486 2.7 TDI 260 000 km Racen menjac spori brzi Blokaza so R...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

24 јан 07:18AUDI A4 SPORT

071 663 486 1.8 TURBO BENZIN PLIN ATEST REGISTRIRAN SERVISIRAN NOV...


3 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

24 јан 07:14AUDI A4 SPORT

071 663 486 1.8 TURBO BENZIN PLIN ATEST REGISTRIRAN SERVISIRAN NOV...


3 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

21 јан 08:57AUDI A4 SPORT

071 663 486 1.8 TURBO BENZIN PLIN REGISTRIRANO SERVISIRANO ZIM...


3 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

17 јан 11:07LANDROVER DISKOVERY

071 663 486 2.7 TDI 258 000 km Racen menjac Reduktor so spori i blo...


11 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

17 јан 11:07CITROEN C4 PICASO

Se prodava c4 .pikaso so 7 sedista vo perfektna sostojba moze da se p...


4.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

15 јан 19:56AUDI A3 1.9TDI NA DELOVI

se sto vi treba 1.9tdi 81kw


1.224 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

15 јан 10:54Се продава VW Touran 2006год.

Се продава VW Touran 2006год. дизел, автоматик во одлична состојба. ...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 јан 13:28Motor komplet Citroen Saxo 1.5d

Broj za kontakt 072784979 072784979


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 јан 14:46audi a4 1.8t quattro

odlicno servisirano,so dva para bandasi,novo maslo,nov antifriz,smene...


2.700 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

10 јан 22:20LANDROVER DISKOVERY

071 663 486 2.7 TDI 258 000 km Racen menjac Reduktor so spori i blok...


11 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

09 јан 09:06Skoda Felicia

Se prodava odrzuvana skoda felicia, smenata dekla, plocki, benziska p...


800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

08 јан 14:53Golf 4 2.0 benzin- plin 4motion

Golf 4 2.0 benzin plin dizna sistem. Golfot e 4motion (4x4) prenos na...


4.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

07 јан 21:44AUDI A4 SPORT

071 663 486 1.8 TURBO BENZIN PLIN REGISTRIRANO SERVISIRANO ZIMSKI GU...


38 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

04 јан 08:13Kupuvam kola do 77kw

Kupuvam kola do 77kw po moznost benzin-plin a mozi i dizel do 1600-17...


1.650 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

24 дек 17:47AUDI Q7 3.0 TDI

071 663 486 2006 god 3.0 TDI 260 000KM Registriran Servisiran Novi gu...


11 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 дек 14:37CITROEN C5 EXCLUSIVE

071 663 486 2008 god 2.7 biturbo dizel Avtomatik Vozilo od ambasada S...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 дек 14:37Peugeot 206 + (44kw) 2010г. 4000e

Колата е пали - вози. Потрошувачка на гориво околу 7л на 100км и на б...


4.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

03 дек 22:31AUDI A3 2.0 TDI 8V

Audi a3 sportback 2.0 tdi 8v 140 ks Ful oprem: Senzori za svetla b...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

28 ное 19:30Peugeot 307 2.0 hdi

Kolata e vo odlicna sostojba Funkcionira se na nea Noviot motor 2.0...


2.990 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 ное 23:46Mercedes e 270

Mercedes e 270 177 ks plus cip registriran cela godina top sostojba m...


5.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

16 окт 19:17Opel antara

Opel antara 4x4 2007 God fil oprema servis napraven sve smenato broj ...


7.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 окт 22:02BMW 525d e61 odlicno

Ponov motor euro4 Registrirana so zelen karton Servisirana motor i ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 сеп 09:19BMW 525 i

071 663 486 525 i Benzin Avtomatik 240 000 km so servisna Donese...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 сеп 11:20Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам