107 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Blower duvac vakum pumpa turbina

Golem izbor Od 100 evra nagore


100 €
или предлог цена
17 мар 09:25



Каиши kaisi kaishi

Само топтан на кило. Околу 700 кг по 1 евро кг. Сите се нови купени о...


1 МКД
или предлог цена
17 мар 09:22



Hidroagregat pumpa hidraulicna

5.5 кв мотор во одлична состојба користена само еден месец. Казанот е...


700 €
или предлог цена
17 мар 09:22



Вентили ventili ventil

Golemi industriski novi


1 €
или предлог цена
17 мар 09:22



Ventilatori turbini вентилатори турбини

Центрифугални турбини големи и мали


5 €
или предлог цена
17 мар 09:22



Barometri i drugi meraci za tvrdina i KN

Novi i polovni


1 €
или предлог цена
17 мар 09:22



Zavojni kompresori kompresor duvalki duvalka

Zavojni niskopritisni kompresori za transportiranje na praskasti mate...


5 €
или предлог цена
17 мар 09:22



ABS fiting i ventili

Odlicen kvalitet . za toptan ekstra cena na kilo 2 evra


2 €
или предлог цена
17 мар 09:22



Humidifier navlaznuvac влажнач vlaznac

Inoxna Komora za vlaznenje


300 €
или предлог цена
17 мар 09:21



Kazan za rakija

Se Prodava kazan za rakija podetalni informaciii i sliki na 075718993...


100 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
220.000.000 МКД
12 мар 02:12



Турбина турбини turbini turbina

Исправни


1 €
или предлог цена
09 мар 20:39



Hidraulicni pumpi pumpa пумпа пумпи

Хидраулични пумпи со големи мотори од 55кв 45кв 30кв 18.5кв 15кв...


1 €
или предлог цена
09 мар 20:38



Digalka kran vitlo дигалка кран витло

Нов редуктор со половен мотор 2. 45кв


300 €
или предлог цена
09 мар 20:38



Hidroagregat hidroulicna pumpa

1.5 kw motori komplet so kazan pumpa i ventili


20.000 МКД
или предлог цена
09 мар 20:38



Presa presi преса преси

Фабричка со 2 водилки за прецизност 250 евра само пресата 450 евра...


250 €
или предлог цена
09 мар 20:38



Греачи. Greaci

Greaci za ekstruderi Novi ppveke dimenzii


1 €
или предлог цена
09 мар 20:38



Kontrolnik контролник

Исправен


25 €
или предлог цена
09 мар 20:38



Stezni chauri

Povekje tipovi na chauri za strug-avtomati>Traub , Index i dr.,za po...


1 МКД
или предлог цена
08 мар 00:03



Вентилатори вентилатор ventilatori ventilator

Aksijalni ventilatori


50 €
или предлог цена
06 мар 21:02



Hidraulicni klipovi klip клипови клип хидрауличен

Големи нови клипови со 150мм клип и 200мм тело во фи должина 80 см на...


5 €
или предлог цена
06 мар 21:01



Metalna konstrukcija

Metalna konstrukcija 300m2 so dimenzii 25x12x6


7.500 €
или предлог цена
05 мар 19:32



Hala

Izrabotka na 300m2 hala so dimenzii 25x12x6


7.500 €
или предлог цена
05 мар 19:32



Kuter korita

Se prodavaat 2 kuter korita 70x70 i 40cm dlabina 100€ 65x65 i 50cm ...


100 €
или предлог цена
05 мар 15:03



Редуктори редуктор reduktor reduktori

3кв со варијатор од 4 до 20 вртежи


300 €
или предлог цена
02 мар 23:26



Zapcesti pumpu pumpa пумпа пумпи

Во одлина состојба со капацитет користени за транспорт на моторно и р...


1 €
или предлог цена
02 мар 23:26



Сајла sajla

Nova meka sajla od 9 mm cena 1 evro metar od 17mm okolu 10 metri osta...


1 €
или предлог цена
02 мар 23:26



Siber ventili ventil шибер вентили вентил

Нови со електричен и со пневматски активатори


1 МКД
или предлог цена
27 фев 22:47



Vakum pumpa

Se prodava vakum pumpa so voden prsten


1 €
или предлог цена
08 фев 12:02



Masina za proizvodstvo na nafta

Masina za pravenje na biodizel


1 €
или предлог цена
04 фев 17:55



Kompletna oprema za proizvodstvo na EUROKREM

Kompletna oprema za proizvodstvo na EUROKREM so dozirka.Moze da se pr...


1 €
или предлог цена
02 фев 11:47



SE PRODAVAAT INOKS VENTILI

SE PRODAVAAT INOKS VENTILI ZA PREHRAMBENA I DRUGA INDUSTRIJA SO DIME...


1 €
или предлог цена
02 фев 11:46



SE PRODAVAAT RADIJATORI ALGRETA

SE PRODAVAAT RADIJATORI ALGRETA R-200 130 REBRA R-600 19 REBRA ZACUVA...


4 €
или предлог цена
02 фев 11:43



VENTILATOR- ELEKTROKOVINA 0,5 KW/2780 o/MIN

VENTILATOR- ELEKTROKOVINA 0,5 KW/2780 o/MIN


75 €
или предлог цена
02 фев 11:42



LIENI TRKALA ZA GOLEM TERET

ZA RACEN VILUSKAR-LIENI TRKALA ZA GOLEM TERET SO DVA LAGERI OD STRANI...


30 €
или предлог цена
02 фев 11:40



ELEKTROMOTOR 0.5kw/2780 o/min elektrokovina

ELEKTROMOTOR 0.5kw/2780 o/min elektrokovina


55 €
или предлог цена
02 фев 11:40



DIJAMANTSKI GLAVI I NASTAVCI F-57, FI-63 I FI-70

DIJAMANTSKI GLAVI I NASTAVCI F-57, FI-63 I FI-70


40 €
или предлог цена
02 фев 11:39



Breneri oxigen oksigen manometar

Manometri 3000 den 2 Breneri komplet cela garnitura 1500 den


1 МКД
или предлог цена
31 јан 15:10



Kalapi za bekatonki

.


По Договор
или предлог цена
27 јан 14:55



briketirki

prodavam masini za proizvodstvo na briket za ogrev.masinite se so kap...


2 МКД
или предлог цена
24 јан 10:50



Garderoberi, Metalni ormari, Metalni stalazi i drugo

Izrabotka na sekakov vid metalni stalazi, ormari, garderoberi po stan...


1 €
или предлог цена
19 дек 00:04



Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам