Валандово
                   
101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 318d 2.0 E90

Се продава BMW E90 2.0 89kw 122hp 2006/7 година, 6-брзини. Автомоб...


6.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.100 €
Валандово

Автомобили

25 јан 11:56Промовирано

VW GOLF PLUS 1.9TDI 2006g BUKVALNO NOV UVOZ GERMANIJA

______PRODADENA_______ VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2006god NAJDOBRIOT I ...


878.787.878 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

26 ное 07:56mercedes benz c220

mercedes bebz c220 2001 servisiran


2.900 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

04 ное 17:34Daihatsu terios 1.3l na delovi

Tel za kontakt 070 654 942


1 МКД
или предлог цена
Валандово

Автомобили

29 окт 13:00Volvo 440 delovi

Kolata se prodava na delovi Motor totalno ispraven!


По Договор
или предлог цена
Валандово

Автомобили

27 окт 19:53Mercedes E220 cdi

Se prodava mercedes e220 dobro socuvan bez nitu edna zabeleska i mana...


5.400 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

12 окт 20:43Se prodava Mercedes

Se prodava mercedes E220 cdi Mercedesot e dobro socuvan bez nieden p...


5.600 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

12 окт 20:43VW GOLF 5 1.9TDI 2007g BUKVALNO NOV UVOZ GERMANIJA

_______PRODADEN________ VW GOLF 5 1.9TDI 2007g BUKVALNO NOV MAKSIMA...


878.787.878 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

10 окт 14:55BMW 120D

Se prodava Bmw 120 D. Poveke informacii 070-323-924


4.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

22 сеп 11:11Se prodava Opel Vectra

Se prodava Opel Vectra 2.0, redovno odrzuvana, so aluminiumski bandaz...


1.150 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

13 сеп 17:49екстра автомобил

се продава цела или на делови. во перфектна сосојба


1.200 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

30 авг 21:38Bandazi

Se prodavaat dva para 16ki bandazi. Tel. 075 ...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Автомобили

28 авг 00:28VW PASSAT 1.9TDI 2006G HINGLINE MAKSIMALNO CUVAN NOV UVOZ

_______PRODADEN________ VW PASSAT 1.9TDI 105KS 2006god NAJDOBRIOT I...


878.787.887 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

15 авг 20:02Peugeot 206 sedan

Prv sopstvenik


По Договор
или предлог цена
Валандово

Автомобили

06 јул 20:30Fiat Grande Punto 1.9 Multijet 8V Sport Optik

Километража: 182000 км, 96 kW (131 KS), Еуро 4, прва регистрација 02/...


2.400 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

26 јун 13:09HITNO!!! Prodavam BMW E46 320 D !!!

Se prodava BMW E46 320 D 1998 godina od oprema ima: -sportski izduv ...


2.200 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

15 јун 09:12VW GOLF 5 1.9TDI GTI OPTIK 2008G BUKVALNO NOV UVOZ GERMANIJA

________PRODADENA________ VW GOLF 5 1.9TDI GTI OPTIK 2008g BUKVALNO ...


878.787.887 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

04 јун 08:16**SE PRODAVA PEUGEOT EXPERT HDI 8+1 VO TOP SOSTOJBA**

Se prodava Peugeot Expert HDI 8+1 vo odlicna sostojba bez nikakvi vlo...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

02 јун 09:46Golf 5 1.9tdi Full Oprema

Se prodava Golf 5 -1.9tdi,105ks,77Kw vo top sostojba,17 aluminski ban...


4.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

01 јун 21:11Ford Mondeo 2.0 benzin

Колата не е запалена подолго време, не е регистрирана, задното стакло...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

24 мај 15:58VW GOLF 5 1.9TDI BLUEMOTION 2008g EURO 5 NOV UVOZ GERMANIJA

________PRODADENA_______ VW GOLF 5 1.9TDI BLUEMOTION 2008 GOD EURO 5...


878.878.878 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

04 мај 11:33Audi A4 QUATTRO 3.0

Se prodava AUDI A4 QUATTRO vo odlicna sostojba.. 3.0 TDI 245ps SO ...


8.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

20 апр 20:30Seat Leon 1.9

Seat leon 2007/06 godina Uvoz od germanija od prv sopstvenik 229 00...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

04 апр 08:08VW GOLF 5 1.9TDI 2006god HIGHLINE MAKSIMALNO CUVAN UVOZ GERM

_______PRODADENA_______ VW GOLF 5 1.9TDI 2006god ________HIGHLINE ...


878.878.878 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

31 мар 15:26FIAT BRAVO 1.9 / 2007

Возилото е во одлична техничка исправност, доволно е зачувано. Може д...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

17 мар 11:12TOYOTA AVENSIS 2.0 / 2011

Возилото е во одлична техничка исправност, доволно зачувано. Може да ...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

17 мар 11:12Seat Leon 1.9

Seat leon 2007/06 godina Uvoz od germanija od prv sopstvenik 229 ...


3.700 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

13 мар 16:19SEAT LEON 2.0TDI 6 BRZINI 2006g DOMAKINSKI CUVAN CH 077

_______PRODADENA______ SEAT LEON 2.0TDI 140KS 6 BRZINI 2006g SO NAJ...


878.787.887 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

23 фев 13:54SAAB 1.9TID

Odlicno socuvan sportsko podvozje moze zamena


99.999 МКД
или предлог цена
Валандово

Автомобили

08 јан 18:29Mercedes E320i

Se prodava mercedes e320i so plin vo odlicna sostojba so dobra oprema...


2.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

07 јан 14:12BMW 328

Kolata e vo perfektna sostojba registrirana do maj benzin-plin pali ...


3.400 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

04 јан 21:29BMW 320 kupe

Bmw kupe 2001god Reg do 30.7.2021 -Atest folii -Klimatronik -Tem...


1.111 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

29 дек 17:09VW PASSAT 1.9TDI 2006god NOV UVOZ GERMANIJA

________PRODADENA________ VW PASSAT 1.9TDI 105KS 2006god NAJDOBRIOT...


878.788.878 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

14 дек 12:58Ford mondeo 1.8 TD

Se prodava i zamenuva mondeo 1.8 td top sostojba pali vozi Zamena za...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

03 дек 20:20Ford mondeo 1.8 TD

Mondeoto e vo dobra sostojba full servis dobri gumi pali vozi... Mozn...


900 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

03 дек 08:32Wv pasat vo extra sostojba bez popravki kako nov

Servis komplet nepraven ima faktura stoe smenoto so 2 god garancija ...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

17 ное 09:14Vw golf 4 14 benzin vo odlicna sostojba

Odlicen


1.222 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

16 ное 23:19Wv golf 19sdi odlicen reg cela god

Reg do 11 11 2021 servis komplt novi bez klima gumi tel za kontak 07...


1.999 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

15 ное 17:38Audi a6 19tdi 131 + cip 170ka fabrika

Bez mana bez zameni


4.444 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

15 ное 17:38Seat toledo 19tdi 99god staklo 4 novi gumi

Servis komplet napraven reg do 3 6 2021


1.888 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

10 ное 14:45Se prosava seat leon 1.9 tdi 81kw 110ks

Vo ekstra sostojba domakinski cuvena napraven kompleten servis pred 5...


3.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

06 ное 18:26Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам