Тетово
                           
312 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа во Тетово

Се продава куќа во близина на касарната во Тетово. Куќата е со пов...


260.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 мај 13:55Итно се продава куќа во близина на касарната во Тетово

Итно се продава куќа во близина на касарната во Тетово. Куќата е с...


195.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 мај 13:53Се продава куќа со локал

Се продава куќа со локал и помошна просторија спроти економското учил...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 мај 12:30Се продава куќа во Тетово

Се продава куќа со големина од 240m² плус двор од 33 m². Куќата се на...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 мај 15:20Се продава спрат од куќа во Ајдучко Маало

Се продава еден спрат од куќа во Ајдучко Маало, Тетово. Вкупна пов...


85.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 мај 15:18Се продава куќа во Тетово

Се продава куќа на три спрата по 100 м2 и двор 205 м2. Куќата е комп...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 мај 15:18Куќа со дворно место

Se prodava kuca na 3 sprata, nova gradba. Podum, garaza, 3 sprata...


700 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

24 мар 08:51Оdlicna kuкa za ziveenje vo centar Ajducko Maalo

Se prodava odlicna kuca za ziveenje,na mnogu dobra lokacija,vo Ajduck...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

13 мар 12:18Shitet Shtepi banimi me 2 hyrje

Shitet shtepi banimi me 2 hyrje te vecanta. Njera Hyrje ka siperfaq...


1 МКД
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

23 фев 00:35Shitet shtepi dhe toke

Shiten afersisht 2800m2 toke dhe shtepi ne fshatin Gajre.Vendi eshte ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

19 фев 13:22Се продава куќа од 152 м2 на три спрата со дуќан

Се продава куќа од 152 м2 на три спрата со дуќан. Вкупната површин...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 јан 15:10odlicna kuca so lokal vo Ajducko Maalo

PRODADENA! kuca so lokal vo ajducko maalo kucata e lepenka od edna ...


135.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 јан 18:24Se prodava kuka vo strog centar na Tetovo

Se prodava kuka vo strog centar na Tetovo na ulica Jane Sandanski br:...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

12 јан 22:16Prodavam Kuca vo Tetovo na Koltuk - EVTINO

078-458-611 - Donka Prodavam Kuca na Koltuk so sredena dokumentacija...


155.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 јан 11:29Куќа во Голема Речица

Се продава куќа во Голема Речица со парцела од 1475 м2 и куќа на 4 сп...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 дек 14:03Се продава новоизградена куќа

Се продава новоизградена куќа од 50 м2 на спрат и подрум од 50 м2 во ...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 дек 11:17Се продава куќа во село Радиовце

Се продава куќа во село Радиовце. Куќата има 2 купатила, 1 салон, ...


140.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

19 дек 13:48Се продава куќа во Тетово

Се продава куќа во Тетово. Куќата е поделена на два дела и има два...


270.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

11 дек 13:16Се продава куќа од 300 м2 во Тетово

Се продава куќа со површина на плац од 300 м2 спроти музичкото училиш...


220.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 ное 15:37Се продава куќа од 270 м2 во Тетово

Се продава куќа со површина на плац од 270 м2 спроти музичкото училиш...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 ное 15:34Се продава куќа во Бардовци

Се продава куќа во дипломатска населба во Бардовци. Куќата е со голем...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 ное 14:17Nova kukja vo blizina na restoran Ara

Nova kukja vo blizina na restoran Ara Se prodava kukja novogradba na...


240.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 ное 12:22se prodava kuka vo centar na tetovo

se prodava kuka vo centar na tetovo vo blizina na bolnicata,cena po d...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

07 ное 15:02Се издава куќа во Тетово

Се издава куќа под кирија на улица 29 Ноември во Тетово. Цена 200...


200 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 окт 15:53Се продава куќа во стариот дел на Тетово

Се продава куќа во стариот дел на Тетово со површина на плацот од 450...


160.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

24 окт 14:15Се продаваат три нови куќи во Тетово

Се продаваат три нови куќи во Тетово по  214 м2 и двор 45 м2. Куќи...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 окт 17:04Се продава луксузна куќа во Тетово

Се продава луксузна куќа на улица Караорман во Тетово. Куќата се н...


240.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 окт 16:33Shitet Shtepi tek Stadiumi i Qytetit

Shitet shtepi tek stadiumi qytetit Shtepia posedon dokumentacion te ...


130.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 окт 12:02Se prodava kukja vo tetovo (dvabresta)

120 m/2 povolna cena po dogovor


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 окт 00:59Самостојна куќа

Се продава самостојна куќа во најстрог центар на Тетово. Куќата има г...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 авг 20:03Се продава куќа во центарот на Тетово

Се продава куќа на 3 спрата во строгиот центар на Тетово. Цена по дог...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

13 авг 13:00Shitet Shtepi tek Stadiumi i Qytetit 152/47

Shitet shtepi tek stadiumi qytetit Shtepia posedon dokumentacion te ...


130.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

03 авг 13:41Страна 8 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам