410 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава земјиште (Чекоштина - Охрид)

Се продава нива со одлична местоположба во населба Чекоштина во Охрид.


По Договор
или предлог цена
22 мар 21:46Промовирано

Се продава плац за куќа во Лескоец

Се продава плац за куќа во Лескоец, на 500 метра од центарот. До п...


1 €
или предлог цена
20 мар 21:12Se prodava niva vo ohridsko

Se prodava niva vo mesto vikano Gavala vo Gorno Lakocerej so KP 1001/...


1 МКД
или предлог цена
20 мар 20:58ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Плац 1200м2

Се продава плац во почетокот на с.Елшани. Површината на плацот е 120...


85 €
или предлог цена
20 мар 20:33Се продава плац со маркици за зграда

Се продава куќа на улица 7 Ноември(наспроти училиштето Браство и Един...


По Договор
или предлог цена
20 мар 12:25Се продава парцела во Горно Коњско

Катастарско одделение: Охрид Катастарска општина: Коњско Број н...


По Договор
или предлог цена
20 мар 10:52ENHELEJA - Plac nas.Sv stefan

Placot e vo Blizina na H.Belvedere, ima pristapen pat, i pogled na ez...


59.000 €
или предлог цена
20 мар 10:26PLAC VELESTOVO

Placot e lociranvo Velestovo vednash do restorant Bravo, i Crkvata sv...


73.000 €
или предлог цена
20 мар 10:22Plac vo naselba Raca

Se prodava plac vo naselba Raca, so markica za gradba. Samo Viber 072...


1 МКД
или предлог цена
19 мар 19:41Markica za hotel

Plac 1854m2 vo Raca na glaven pat so cist pogled na gradot i ezeroto ...


160 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
170 €
19 мар 19:21Se prodavaat dve nivi

Se prodava niva so povrsina od 4280 m2 vo mesnosta Golema Niva, s.Kos...


По Договор
или предлог цена
19 мар 15:24plac sproti kosna bolnica

Se prodava plac so povrsina 3878m2 sproti vlezot na kosna bolnica Sve...


По Договор
или предлог цена
19 мар 01:30Се продава земјиште со куќа Охрид центар 86м2

Продавам земјиште на кое има куќа. Куќата не е во употреба. Но, веќе ...


62.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
64.500 €
18 мар 17:40Plac vo Ljubanista na atraktivna lokacija

Се продава плац од 400м2 на атрактивна локација покрај главниот пат в...


По Договор
или предлог цена
18 мар 16:34Se prodava livada selo Gorno Konsko Ohrid

Се продава ливада во село Горно Коњско - Охрид, погодна за обработка ...


По Договор
или предлог цена
17 мар 22:15Плац/Овоштарник

Се продава плац-овоштарник со над 33 корења черешни на супер место во...


55.000 €
или предлог цена
17 мар 04:59Se prodava niva

Se prodava niva pozadi stara carina izmegu okta benziska i hotel flam...


По Договор
или предлог цена
16 мар 18:22СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО КОЊСКО (ГОРНА ПРЕСПА)

Се продава плац од 17800м2 во Коњско (Горна Преспа). Цена: 20 евра/м...


20 €
или предлог цена
16 мар 16:53Prodavam Plac vo Pestani

Prodavam plac na atraktivna lokacija vo Pestani pogoden za izgradba n...


1 €
или предлог цена
16 мар 08:47PLAC

Plac nad nas raca prekrasen pogled Moznost za priklucok na voda kan...


40 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
45 €
16 мар 08:02PLACEVI VELESTOVO

Plac velestovo Voda struja cist imoten list so zapisan objekt od 10...


110.000 €
или предлог цена
16 мар 08:02ИМПЕРИЈА – Плац на продажба

Шифра Е 77/13 Се продава плац со вкупна површина 1765м² - со три м...


32 €
или предлог цена
15 мар 21:13***Kapital***Urbaniziran plac vo turisticka zona Gorica

Шифра 40 074 Ексклузивна понуда: Урбанизиран плац во Охрид, на...


285.000 €
или предлог цена
15 мар 13:20Niva vo gorno lakocerej so nasad jabolka

Se prodava niva vo gorno lakocerej kaj mesnosta vikana endeci so 206...


10 €
или предлог цена
14 мар 19:45Плац во Охрид стар град до Самоилова тврдина (Варош)

Плац со одличен поглед на езеро и стариот град на последна градежна л...


1.000 €
или предлог цена
14 мар 15:54VO BLIZINA NA OHRID PLAC/NIVA

SE PRODAVAAT DVA PLACA, 4.359 m22,25 km od Ohrid,30 min.voznja.Do pat...


1 €
или предлог цена
14 мар 08:11Se prodava niva vo Ohrid

Se prodava niva vo Ohrid vo mesto vikano Trno na 100 m od fabrikata z...


По Договор
или предлог цена
13 мар 14:07Kupuvam Plac

Kupuvam urbaniziran plac vo Ohrid I okolina so ili bez markica za gra...


1 €
или предлог цена
13 мар 12:22АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА УРБАНИЗИРАН ПЛАЦ

Плацот е пред бараки со површина 427м2 со комплетна документација.


135 €
или предлог цена
13 мар 10:21Plac

Placevi i nivi vo gorno lakocerej nema struja i voda za podetalno na ...


10 €
или предлог цена
13 мар 06:59Plac vo planina

Se prodava plac vo planina, Dolna krasta nad S. Leskoec so imoten lis...


8 €
или предлог цена
12 мар 22:01Se prodava niva so A1 dokemti 2500m2

Se prodava niva so A1 dokemti 2500m2.120evra


120 €
или предлог цена
12 мар 17:35Se Prodava Plac

Se Prodava Plac 655m2 vo ulica Hadzi Mustafa Shitet Vend 655m2 ne ...


1 €
или предлог цена
12 мар 12:02***Капитал***Урбанизиран плац во Р.Новичич 747 мкв

Шифра 40 066 Ексклузивна понуда: Урбанизиран плац во Охр...


20.000 €
или предлог цена
10 мар 11:41Плац со куќа во с.Рамне

Плацот има 1966м2, е лоциран во селото Рамне, и на него има нов објек...


65.000 €
или предлог цена
10 мар 10:34Plac 400 m2 so plateni komunalii za kukja

Се продава плац од 400 м2 на одлична локација со платени комуналии за...


70.000 €
или предлог цена
10 мар 09:45Prodavam PLAC kaj Gorica 3

Prodavam plac 600m2 pokraj Ohridsko ezero kaj Gorica3 na samiot pat ...


110 €
или предлог цена
10 мар 08:04ИМПЕРИЈА – Плац 472м²

Шифра Д 94/23 Се продава плац со површина 472м² со приклучена вода.С...


12.500 €
или предлог цена
08 мар 20:34ИМПЕРИЈА – Плацеви за градба

Шифра Е 63/10 Се продаваат плацеви со површини од 188м² до 347м² со ...


45 €
или предлог цена
08 мар 20:34Plac se izdava

Se izdava plac na atraktivna lokacija Podmolje sproti hotel Ambasador...


1 МКД
или предлог цена
08 мар 14:27Se prodava mesto so markica za gradba na atraktivna lokacija

Se prodava mesto 12,5X8,5 so vgradena markica(komplet dokumentacija) ...


По Договор
или предлог цена
07 мар 19:34Страна 2 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам