414 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава земјиште (Чекоштина - Охрид)

Се продава нива со одлична местоположба во населба Чекоштина во Охрид.


По Договор
или предлог цена
22 мар 21:46Промовирано

Prodavam Plac vo Pestani

Prodavam plac na atraktivna lokacija vo Pestani pogoden za izgradba n...


1 €
или предлог цена
16 мар 08:47ИМПЕРИЈА – Плац на продажба

Шифра Е 77/13 Се продава плац со вкупна површина 1765м² - со три м...


32 €
или предлог цена
15 мар 21:13VO BLIZINA NA OHRID PLAC/NIVA

SE PRODAVAAT DVA PLACA, 4.359 m22,25 km od Ohrid,30 min.voznja.Do pat...


1 €
или предлог цена
14 мар 08:11Se prodava niva vo Ohrid

Se prodava niva vo Ohrid vo mesto vikano Trno na 100 m od fabrikata z...


По Договор
или предлог цена
13 мар 14:07АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА УРБАНИЗИРАН ПЛАЦ

Плацот е пред бараки со површина 427м2 со комплетна документација.


135 €
или предлог цена
13 мар 10:21Plac

Placevi i nivi vo gorno lakocerej nema struja i voda za podetalno na ...


10 €
или предлог цена
13 мар 06:59Plac vo planina

Se prodava plac vo planina, Dolna krasta nad S. Leskoec so imoten lis...


8 €
или предлог цена
12 мар 22:01Se prodava niva so A1 dokemti 2500m2

Se prodava niva so A1 dokemti 2500m2.120evra


120 €
или предлог цена
12 мар 17:35Se Prodava Plac

Se Prodava Plac 655m2 vo ulica Hadzi Mustafa Shitet Vend 655m2 ne ...


1 €
или предлог цена
12 мар 12:02***Капитал***Урбанизиран плац во Р.Новичич 747 мкв

Шифра 40 066 Ексклузивна понуда: Урбанизиран плац во Охр...


20.000 €
или предлог цена
10 мар 11:41Плац со куќа во с.Рамне

Плацот има 1966м2, е лоциран во селото Рамне, и на него има нов објек...


65.000 €
или предлог цена
10 мар 10:34Plac 400 m2 so plateni komunalii za kukja

Се продава плац од 400 м2 на одлична локација со платени комуналии за...


70.000 €
или предлог цена
10 мар 09:45ИМПЕРИЈА – Плац 472м²

Шифра Д 94/23 Се продава плац со површина 472м² со приклучена вода.С...


12.500 €
или предлог цена
08 мар 20:34ИМПЕРИЈА – Плацеви за градба

Шифра Е 63/10 Се продаваат плацеви со површини од 188м² до 347м² со ...


45 €
или предлог цена
08 мар 20:34Plac se izdava

Se izdava plac na atraktivna lokacija Podmolje sproti hotel Ambasador...


1 МКД
или предлог цена
08 мар 14:27Се продава плац во Охрид , на улица Живко Чинго

Плацот се наога на ул. Живко Чинго и има маркици за 2 куќи. Цена по д...


1 €
или предлог цена
07 мар 17:32PLAC VO OHRID

Se prodavaat 4 gradezni parceli na odlicna lokacija vo Ohrid. Parce...


1 €
или предлог цена
07 мар 10:02Se prodava niva vo s. Velgost/ Ohrid

Nivata se naogja vo oblasta Podlozje. Nivata izleguva na asvalten pat...


1 €
или предлог цена
04 мар 21:15Се продава објект со две парцели во Орман, Охрид

Се продава објект од околу 200 метри квадратни со два парцели со вкуп...


1 €
или предлог цена
04 мар 17:51Се продава плац во Охрид

Се продава плац во Охрид, со маркица, од 1001 квадрат. Плацот се наоѓ...


1 €
или предлог цена
04 мар 16:25NIVA LAKOCHEREJ OHRID 1715 kw

Se prodava NIVA gorno LAKOCHEREJ OHRID 1715kw..8 evra kv


14.000 €
или предлог цена
03 мар 20:48plac pred Kosel na pat

Se prodava plac 3102m2 pred Kosel nasproti servis Hunday po cena od 2...


20 €
или предлог цена
02 мар 19:22atraktivno gradezno zemjiste

Ohrid se prodava gradezno zemjiste so povrsina od 1684m2 so pogled na...


По Договор
или предлог цена
02 мар 19:22PLAC SO MARKICA BLIZU AERODROM OHRID

Placot ima markica za gradba...se naojga blizu aerodrom ohrid na 100...


1 €
или предлог цена
02 мар 16:21PLAC VO VELGOSTI 550M2

Plac vo velgosti 550m2 kaj crkvata sv nedela so sopstven pat cena 35e...


35 €
или предлог цена
01 мар 18:04Velestovo plac

se prodava atraktiven plac vo Velestovo, so pogled kon ezeroto i grad...


1 €
или предлог цена
01 мар 11:34Urbaniziran plac so A1 namena na Prilepska Ohrid

Se prodava urbaniziran plac vo Ohrid na ul. Prilepska namena A1 so pr...


1 €
или предлог цена
01 мар 07:14Plac vo Ohrid(nasproti pekara gabres)

Se prodava plac 500m2 vo Ohrid Nasproti pekara gabres Kontakt tel 075...


45.000 €
или предлог цена
28 фев 21:07Plac vo Ohrid(nasproti aerodromot)

Se prodava gradezno zemjiste 1500m2 Placot e so struja, voda, cist im...


50 €
или предлог цена
28 фев 21:07ИМПЕРИЈА – Плац 600м²

Шифра Е 77/5 Се продава плац со површина 600м² со с.Пештани (во бл...


75 €
или предлог цена
28 фев 21:03IZDAVAM PLAC OHRID -STRUGA ИЗДАВАМ ПЛАЦ ОХРИД- СТРУГА

Izdavam plac 4000m2 na samiot pat Ohrid -Struga odma do ezero vo b...


1 €
или предлог цена
27 фев 15:24Se prodava plac 1765 m2 na 15 korpus

Се продава плац 1765 метри квадратни nа ул 15ти Корпус со три маркици...


32 €
или предлог цена
27 фев 11:22Се продава плац, градежно земјиште, во село Љубаниште

Plac vo selo Ljubanista, GRADEZNO zemjiste. Placot se naoga na patot ...


25.000 €
или предлог цена
24 фев 18:13Atraktiven ppac

Atraktiven plac na oddalecenost od 500m od centar pod samoilovite tvr...


1 €
или предлог цена
24 фев 10:47ИМПЕРИЈА – Плац 825м²

Шифра Е 74/26 Се продава плац со вкупна површина 825м², до плацот м...


100 €
или предлог цена
22 фев 21:07Plac Ohrid Kasarna

Prodavam plac so markica za gradenje 9mx8m, P+1 pozadi kasarnata vo...


24.000 €
или предлог цена
22 фев 19:26*** Капитал *** Плацови во близина на крајбрежје во Струга

Ексклузивна понуда: Плацoви на прекрасна локација, само неколку мет...


220 €
или предлог цена
20 фев 11:33***Kapital***Ekskluzivno plac vo Radozda 917 mkv

Шифра 40 065 Ексклузивна понуда Плац на Струшката риви...


По Договор
или предлог цена
20 фев 11:32Niva vo selo kosel 3500

Se prodavaat dve nivi vo selo kosel so pat pogdni za sekakva namena 3...


6.100 €
или предлог цена
20 фев 10:16Niva vo Dolno Lakocerej

Nivsta se naoga pomegu Dolno Lakocerej i Orman. 200m od glaven pat, z...


1 МКД
или предлог цена
19 фев 21:40Страна 3 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам