414 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава земјиште (Чекоштина - Охрид)

Се продава нива со одлична местоположба во населба Чекоштина во Охрид.


По Договор
или предлог цена
22 мар 21:46Промовирано

Niva vo Dolno Lakocerej

Nivsta se naoga pomegu Dolno Lakocerej i Orman. 200m od glaven pat, z...


1 МКД
или предлог цена
19 фев 21:40Се продава неизградено градежно земјиште во Охрид

Се продава неизградено градежно земјиште во Охрид, Лескајца, 1683м2, ...


По Договор
или предлог цена
19 фев 10:39Se prodava plac vo Ohrid od 315m2

Se prodava plac vo Ohrid od 315m2 za 10000eur. Placot se naoga na sam...


10.000 €
или предлог цена
17 фев 17:12Parceli od 700m2 Naselba Crnogorci - ZDRAVESKI

Se prodvaat tri parceli od 700m2. Parcelite se so markica za gradba,...


38 €
или предлог цена
13 фев 15:24Parcela od 1161m2 vo Cekostina - ZDRAVESKI

Se prodava parcela od 1161m2 Gradezno zemjiste so priklucok za voda...


55 €
или предлог цена
13 фев 15:23Parcela od 1500m2 Velgosti - ZDRAVESKI

Se prodava parcela od 1500m2. Zemjodelsko zemjiste. Parcelata se na...


40 €
или предлог цена
13 фев 15:23Parcela od 400 m2 na Ul. 7mi Noemvri - ZDRAVESKI

Se prodava parcela od 400m2 Parcelata se naogja na ul. 7mi Noemvri. ...


73.000 €
или предлог цена
13 фев 15:23Plac od 1804m2 Naselba Crnogorci - ZDRAVESKI

Se prodava parcela od 1804m2. Parcelata e so 2 markici za gradba P...


35 €
или предлог цена
13 фев 15:23Parcela od 1706m2 vo Trpejca - ZDRAVESKI

Se prodava parcela od 1706m2 vo Trpejca. Ima prooden pat do samata p...


50 €
или предлог цена
13 фев 15:22Parcela od 1600m2 na patot za Galicica - ZDARVESKI

Se prodava parcela od 1600m2 na patot za Galicica. Ima prooden pat d...


10 €
или предлог цена
13 фев 15:22Parcela od 1433m2 vo Trpejca - ZDRAVESKI

Se prodava parcela od 1433m2 vo Trpejca. Ima prooden pat do samata p...


35 €
или предлог цена
13 фев 15:20Плац

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste na ul.Abaz Emin.Parcelata iz...


По Договор
или предлог цена
13 фев 10:13Prodavam placevi vo Velgosti Ohrid

Катастарска парцела 2416 747 метри квадратни Велгошти 40.000 евра...


30.000 €
или предлог цена
12 фев 15:20ИМПЕРИЈА – Плац 400м²

Шифра Е 70/20 Се продава градежен плац со платени комуналии со марки...


70.000 €
или предлог цена
09 фев 20:35ИМПЕРИЈА – Нива 1715м²

Шифра Е 77/4 Се продава нива со површина 1715м² во с.Лакочереј Им...


16.000 €
или предлог цена
09 фев 20:35Плац во Охрид

Се продава плац во Охрид на улица Александар Турунџев. Контакт телефо...


60 €
или предлог цена
09 фев 01:11ИМПЕРИЈА – Плац во Чекоштина

Шифра Е 70/13 Се продава плац со површинa 10 000м² од кои 1400м² с...


20 €
или предлог цена
08 фев 20:47EVTIN URBANIZIRAN PLAC

Placot e 270m2 i se naogja vo Vidobista, so markica od maksimum 4 ka...


12.150 €
или предлог цена
07 фев 13:23Se prodava plac vo Gorica - Ohrid

Се продава градежно земјиште на атрактивна локација во Горица, Охрид....


1 €
или предлог цена
05 фев 13:00Plac vo Ohrid

Prodavam plac za gradenje 300m2 so sopstven pristapen pat vo naselba ...


90 €
или предлог цена
04 фев 00:23Продажба на повеќе плацеви и ниви

Се продаваат 8 плацеви/ниви - 2 од плацевите (кп. 2748/5 и кп. 2748/1...


По Договор
или предлог цена
03 фев 20:30Урбанизирани парцели на само 7мин од центарот на Охрид!

Се продаваат урбанизирани градежни парцели за индивидуални куќи во МЗ...


1 €
или предлог цена
03 фев 14:58ИМПЕРИЈА – Плац со маркица

Се продава плац со вкупна површина 1609м² со две маркици за градба од...


100 €
или предлог цена
02 фев 23:04ИМПЕРИЈА – Плац во Елешец

Се прдоава плац со површина 1250м² со 2 марици за градба (10х15) и ви...


98 €
или предлог цена
01 фев 22:20ИМПЕРИЈА – Плац 1250м²

Шифра E 76/27 Се продава плац со вкупна површина 1250м²,до плацот ...


100 €
или предлог цена
31 јан 21:04Izdavam ili Prodavam vo Prilep

Izdavam ili Prodavam niva vo Prilep lokacija Selce na...


1 €
или предлог цена
30 јан 22:111700kv niva GORN,LAKOCHEREJ 7KM OD CENT,OHRID

se prodava vo mesto 4 orei... MOZE I ZAMENA ZA POMAL PLAC ,SO IMOTEN...


15.000 €
или предлог цена
30 јан 19:26KP622 Velestovo Ohrid

Se prodava KP 622 Velestovo Ohrid Do sam pat , vednas do crkva Sv T...


По Договор
или предлог цена
30 јан 16:28PLAC SO MARKICA

Se prodava gradezna parcela vo centralniot del na Ohrid vo naselba Vo...


150 €
или предлог цена
30 јан 11:38Kupuvam mesto vo Sirula

Купувам место, нива во село Сирула, било каков тип на земјшите со или...


По Договор
или предлог цена
28 јан 22:10ИМПЕРИЈА – Плац на продажба

Се продава плац - нива со вкупна површина 3600м².Нивата е со лозов на...


23 €
или предлог цена
25 јан 21:22ИМПЕРИЈА – Нива - овоштарник

Шифра Е 76/25 Се продава нива овошен насад на 33 корења черешни ...


55.000 €
или предлог цена
24 јан 21:09ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Плац 500м2

Шифра Е50/25 Се продаваат плацеви со маркица за градба,трасиран пат,...


По Договор
или предлог цена
24 јан 20:56ИМПЕРИЈА – Продажба на овоштарник

Шифра Е 62/26 Се продава плац - овоштарник (черешни 32 насади,4 го...


60.000 €
или предлог цена
23 јан 21:39ЕДИНСТВЕН НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се продава атрактивен Бизнис плац за кампување,наменет за бунгалови о...


1 €
или предлог цена
22 јан 12:52ЕДИНСТВЕН НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се продава атрактивен плац на Охридско езеро,во многу баран домен до ...


1 €
или предлог цена
22 јан 12:51ИМПЕРИЈА – Продажба на плац

Се продава плац погоден за градба во с.Велгошти Вкупната површина и...


50 €
или предлог цена
20 јан 16:11***Капитал***Ексклузивно плац Оровник 1142 мкв

Шифра 40 078 Ексклузивна понуда: Плац на магистралниот пат Охр...


64.000 €
или предлог цена
18 јан 12:20***Kapital***Niva vo blizina na Aerodrom Ohrid 4549 mkv

Шифра 40 079 Нива во Охридско, во непосредна близина на Охридск...


40 €
или предлог цена
18 јан 12:20***Капитал***Градежно земјиште во Велгошти 2440 мкв

Шифра 40 064 Ексклузивна понуда: Градежно земјиште ...


35 €
или предлог цена
18 јан 12:20Страна 4 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам