Свети Николе
Подкатегорија:
                   
185 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продава трактор ИМТ 5106 / Prodavam traktor IMT 5106

Продава трактор ИМТ 5106 / Prodavam traktor IMT 5106


4.500 €
или предлог цена
23 сеп 15:48Bandasi 30ka

Prodavam bandasi 30ka siroki i tesni òd kombajni new holland


1 €
или предлог цена
16 сеп 10:16Vinsko Grozje Vranec

Vranec Sveti Nikole S.Dolno Crniliste


15 МКД
или предлог цена
09 сеп 14:45Комбајн ZMAJ 142

Комбајн змај 142 во неисправна состојба


2.700 €
или предлог цена
19 авг 23:31Dong Feng 554

Трактор Донг Фенг (Dong Feng) 554 , 55кс дуплак со кабина стаклата се...


5.000 €
или предлог цена
19 авг 23:20John deere 965

John deere 965 I John deere 965H moze I zamena


111.111 €
или предлог цена
14 јул 08:27Осовина за приколица

Осовина за приколица


1 €
или предлог цена
22 јун 21:36Карданска пумпа за наводнување, двостепена 1800л

Карданска пумпа за наводнување, двостепена 1800л Пумпа за вода


1 €
или предлог цена
22 јун 21:35Internacional 624

Se prodava internacional vo odlicna sostojba 62 ks kontakt 077 827 945


1 €
или предлог цена
21 јун 15:46Massey ferguson

Se prodava massey ferguson 294s vo odlicna sostojba registriran konta...


1 €
или предлог цена
21 јун 15:46Massey Ferguson 410

Се продава Massey Ferguson 410 за делови или цел


1 МКД
или предлог цена
20 јун 18:49Masej Ferguson

Kombajna masej ferguson 625 vo odlicna sostojba cena po dogovor


1 €
или предлог цена
16 јун 13:10John Deere 2140

Traktorot e vo odlicna sostojba moze da se vidi i proba vo sekoe vreme


1 €
или предлог цена
15 јун 23:48Silosi

Se prodavaat 4 silosi vo mesto Erdzelija, poranesna kravarska farma. ...


1 €
или предлог цена
09 јун 15:23Ливадска косилка

Се продава ливадска косилка. Некористена.


41.000 МКД
или предлог цена
09 јун 10:41Slanutok/Naut

Se prodava slanutok/naut .Za poveke informacii javete se 070/616-333 ...


По Договор
или предлог цена
04 јун 21:55Se prodava kombanj

Kombanj Massey Ferguson 625 Vo odlicna sostojba


10.000 €
или предлог цена
15 мај 11:29Kombajna Masej Ferguson 625

Kombajna Masej Ferguson 625 top sostojba spremna za zetva


10.000 €
или предлог цена
15 мај 11:26Massey Ferguson 410

Massey Ferguson 410 vo odlicna sostojba Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
12 мај 12:10belorus mtz 52

pali vozi so viluskar so predna eftino


11.111 €
или предлог цена
19 апр 21:33motokultivator imt 506sx

prodavam motokultivator imt506sx vo odlicna sostojba malku koristen ...


1 €
или предлог цена
14 апр 07:12Zmaj 133 RM

Се продава комбајна Zmaj 133 RM Змај 133 РМ Произведена 1990 година,...


2.500 €
или предлог цена
07 апр 18:46International 633

International 633 ispravan,registriran


По Договор
или предлог цена
18 мар 19:18Kombajna 625

Kombajna Masej Ferguson 625 top sostojba spremna za zetva


10.000 €
или предлог цена
10 мар 19:53Trska 1.2m i 2.5m

Tel 070801870


2 МКД
или предлог цена
03 мар 09:12TRAKTORI I PRIKLUCNI MASHINI

Prodavam traktor Fiat 640 LANDINI 7550 2tifona za navodnuvanje i Ba...


1 €
или предлог цена
18 фев 13:00грашок

Продавам семе грашок селектирано 120 денари килограм 078455760


120 МКД
или предлог цена
14 фев 08:54Бел синап

Продавам семе бел синап селектирано спремно за сеење 120 денари кило...


120 МКД
или предлог цена
14 фев 08:53Детелина

Продавам детелина на бали 2;3;4;5 откос 10денари/килограм 0784557...


10 МКД
или предлог цена
14 фев 08:51Hidrulicni pumpi (хидрулични пумпи)

Se prodavat novi hidrulicni pumpi odgovaraat za Tafe, Fiat, Massey Fe...


150 €
или предлог цена
07 фев 20:36belorus mtz 52

belorus 52ka pali vozi


1.500 €
или предлог цена
19 јан 18:00plug belgratski 610 visokoklinest moze zamena

plugot e vo dobra sostojba mozna zamena za pomal plug 755 756


По Договор
или предлог цена
14 јан 12:00Internacional 574

Internacional 574 so odlicna sostojba tel 078363309


1 €
или предлог цена
11 ное 17:14Ford 3600

Traktor 52ks


1 €
или предлог цена
12 сеп 15:22John Deere 2140

John Deere 2140 traktorot e vo odlicna sostojba moze da se vidi i pro...


По Договор
или предлог цена
09 сеп 22:58Чукалка за Сончоглед

Чукалката е малку користена, скоро нова. Џена по Договор


1 €
или предлог цена
25 авг 16:37Delovi za traktor international

Se prodavaat delovi za poveke modeli na international traktor 955 10...


По Договор
или предлог цена
03 авг 08:07Kosacka - KUHN

Donesena od ch 071888800


1 €
или предлог цена
27 јун 14:06international 445 D

balirackata e vo odlicna sostojba uvezena od svajcarija I e nov tip s...


1 €
или предлог цена
13 јун 21:54Zmaj 133

Се продава комбајна Змај 133 во добра состојба, не е спремна за жетва...


2.500 €
или предлог цена
14 мај 22:54Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам