Подкатегорија:
                   
90 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVAAT DVA NOVI ZVUCNICI

-SE PRODAVAAT DVA NOVI ZVUCNICI,NEUPOTREBUVANI. -CENA-6000 DEN. 1...


6.000 МКД
или предлог цена
04 авг 07:49PEAVEY PV 10 USB-SO ZVUCNA KARTA

Super sostojba. ISPRAVNA. 13000DEN.


12.000 МКД
или предлог цена
27 јул 08:47Audio-video mikseta HAMA zamena za tablet mobilen telefon

Mikseta 3 kanalna so vgraden MP3 pleer, USB, microSD slot za karticki...


3.000 МКД
или предлог цена
14 јул 11:00Futrola za alt saksofon

Dobro socuvana futrola


1.500 МКД
или предлог цена
03 јул 19:29Bass pojacalo NEVILLE

NEVILLE BASS PX-30B made in Korea.Mozi zamena za el.ili akusticna git...


28 јун 21:00Mikrofon shure pg48

Nov neupotrebuvan Cena povolna


1 €
или предлог цена
09 јун 10:36Zici za viola, жици за виола 4/4 големина

Нови жици за виола. Alice


700 МКД
или предлог цена
31 мај 07:19Zvucnici

Zasiluvac na zvuk Technics SA-DX950, Zvucnici Jamo X510,100/140W(5)i...


500 €
или предлог цена
04 мај 09:05Гатор 61 дирка со клуч нов

.


280 €
или предлог цена
02 мај 16:1202 мај 16:06Беринџер базбиној 18ки 1400 вати активни

Br.078 766 672


5 €
или предлог цена
01 мај 20:25Stalki za gitara

Unikatni stalki za gitara , zidni 5 eu , podni 10 do 25 eu , boja i d...


5 €
или предлог цена
25 апр 21:375M NOV MIKROFONSKI KABEL

PRODAVAM 5M NOV MIKROFONSKI KABEL.


700 МКД
или предлог цена
18 апр 21:454M NOV KABEL SO ODLICEN KVALITET ZA GITARA, SINTISAJZER

PRODAVAM 4M NOV KABEL SO ODLICEN KVALITET ZA GITARA, SINTISAJZER.


650 МКД
или предлог цена
18 апр 21:45prodavam dalecinski mikrofon

prodavam dalecinsko za mikrofon i instrument marka scaner domet okolu...


50 €
или предлог цена
06 апр 00:41Продавам , Vrat za Squire Strat

Vrat za Stratokaster / Squier


3.000 МКД
или предлог цена
12 фев 21:56Продавам , Rico, cistac za Sax i Klarinet

Univerzalen cistac za Sax i klarinet


1.000 МКД
или предлог цена
12 фев 21:56Продавам , Cord , futrola za Ukulele

Futrola za Ukulele


800 МКД
или предлог цена
12 фев 21:55Продавам Fishman AFX Chorus

Chorus, za akusticna i elektricna gitara.


12.000 МКД
или предлог цена
12 фев 21:55DYNACORD D-LITE 12 KAKO NOVI (ДИНАКОРД DINAKORD

Prodavam DUNACORD D-LITE 12 …, 4 ZVUCNICI KAKO NOVI NE MBOGU KORISTE...


07 фев 19:12ELKA LESLI 200W

SOCUVANO 200W PJACALO ISPRAVNO


21 дек 09:38Zvucnici Proaudio 12ki i 15ki i JVC Ekvilajzer Ekstra Cena

**** Profesionalno ozvucuvanje za kafici, lokali, kafeterii.Se prdoav...


14.000 МКД
или предлог цена
14 дек 07:51Shure beta 58

Prodavam nov mikrofon shure beta 58a donesen od USA orginal (imam pov...


1 €
или предлог цена
12 дек 17:21Mikrofon behringer B2 Pro

Komplet so stalka i drzac Napojuvanje za istiot Mnogu malku koris...


По Договор
или предлог цена
25 окт 08:09Stimer za gitara, bas, violina, prim i dr. zicani instr.

Novi stimeri za elektricna i akusticna gitara, el. bas gitara, violin...


500 МКД
или предлог цена
03 окт 17:50Zici za violina

Zici za violina 150 den parce


150 МКД
или предлог цена
03 окт 08:08SKRETNICA ZA ZVUCNIK BC 3003B

Trosistemska skretnica nova 4 parcina 990 den edno parce


990 МКД
или предлог цена
27 сеп 16:25Korg volume pedal

Pedaloto e dobro bes problem. Korg.kvp.002 stereo pedal.


5.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 15:16MIKROFONI BEHRINGER C2

Novi mikrofoni 4 parcina Behringe C2 po 3000 den od parce site zaedno...


3.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 08:29ДВА ШТИМЕРИ ЗА ГИТАРА

STAGG, Автоматски дигитален штимер за гитара и бас, сребрена металик ...


500 МКД
или предлог цена
08 сеп 18:09Zvucnik 15' satelit

Prodavam 4 zvuvnici 15" bas so driver .marka GSP Cenata e za parce. S...


150 €
или предлог цена
24 авг 18:02Zvucnici za vo Avtomobil

Zvucnici novi za vgraduvanje ,perfomansite gi imate na slikata


1.500 МКД
или предлог цена
20 авг 19:47Razdelnik za zvucnici switch

Razdelnik za zvucnici so prekinuvaci


1.000 МКД
или предлог цена
20 авг 19:46Zvucnik Bas

Basovi Biema 18 500 evra par ispravni


500 €
или предлог цена
03 јул 21:41MIKSETA YAMAHA MG10/2

MNOGUMALKU RABOTENA


150 €
или предлог цена
29 мај 22:50LIGHT SHOW

PARTISET SO TRI IZLEZI -ORIGINAL GERMANY


03 мар 21:25Fender Squier Champ 25gr pojacalo za gitara

Гитарско појачало фендер скваер 25гр како ново. Појачалото е произвед...


18 фев 15:16Mikseta berhinger1202fx i compressor MDX4600XL

Miksetata e so 99 efekti i orginalen adapter compessoro e 4 kanalen ...


10.000 МКД
или предлог цена
11 фев 16:06Pojacala i gitara

UROSH tel 077630861 .....Hohner made in germany vintage pojacalo so...


По Договор
или предлог цена
25 окт 22:08Клучеви за гитара GIBSON LES PAUL

Нови и оригинални клучеви за GIBSON LES PAUL STANDARD и Deluxe.


100 €
или предлог цена
29 сеп 22:05Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам