53 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

650 - Pin Konektori

🔌 Комплет 650 парчиња терминали за конектор со висок квалитет. Елект...


599 МКД
или предлог цена
Денес 11:24Diodi, dioda 160A

Prodavam diodi 160A/400V


800 МКД
или предлог цена
Денес 08:23Se prodava klima Quadro

Se prodava klima Quadro, spliter 3.5 kw. potpolno ispravna, so komple...


По Договор
или предлог цена
26 мај 11:23Masina Nespresso Professional Coffee Machine Aguila

Masinats e kako nova Kupena e 11.900 Chf Korsistena e samo 100 Ka...


7.500 €
или предлог цена
25 мај 16:23Осигурачи

Осигурачи со постоље Метална табла


700 МКД
или предлог цена
25 мај 15:10Elwktromotor

malce koristen.


3.000 МКД
или предлог цена
24 мај 17:17Електрични делови

Грејачи за термо печка 6x1000w 600ден(сите) Осигурачи 700 ден(сите)


1.300 МКД
или предлог цена
23 мај 13:21Pecatar za merni etiketi

Se prodava pecatar za merni etiketi,se priklucuva na vaga


5.000 МКД
или предлог цена
22 мај 08:42FRIZIDER za SLADOLED EXTRA ФРИЖИДЕР за СЛАДОЛЕД

Prodavam frizider za sladoled staklo 325 llitri ALGIDA So kolca E...


9 €
или предлог цена
19 мај 16:37Strafilica za knauf,skoro nova

Strafilica za knauf,skoro nova


6.500 МКД
или предлог цена
18 мај 11:25Klemi wago

Klemi za kabel i lisnat kabel 25 eur pakovajne


25 €
или предлог цена
17 мај 06:44DIESEL GENERATOR / AGREGAT

Se prodava agregat vo stabilna sostojba 6 Kilovaten DIZEL MOTOR ! Z...


800 €
или предлог цена
13 мај 17:31Se prodava profesionalna oprema za ugostitelski objekti

Se prodava profesionalna oprema za ugostitelski objekti i toa : Konv...


1 €
или предлог цена
08 мај 18:58Digitalen tester na voda

Дигитален електричен TDS метар за мерење на Температура и Квалитет на...


399 МКД
или предлог цена
01 мај 09:00Kabel za struja 5x4

Se prodava kabel za struja 5x4 koristen mesec dena. Na raspolaganje o...


150 МКД
или предлог цена
28 апр 22:16Prodavam AUSTON Bateriska pila

Se prodava Bateriski pila, dve baterii AKCISKA CENA 3.500 DENARI


3.500 МКД
или предлог цена
26 апр 09:25Prodavam AUSTON Bateriski nozhici/nozici

Prodavam novi Bateriski nozici nozhici 21V. So dve baterii + TELESK...


13.000 МКД
или предлог цена
26 апр 09:25Svetilka za Avtomobil

💡 Пренослива електрична рачна светилка. Оваа пренослива рачна ламба ...


299 МКД
или предлог цена
23 апр 09:49Konektori za Zici

🔌 Висококвалитетни водоотпорни конектори кои лесно се завртуваат со ...


550 МКД
или предлог цена
22 апр 13:45Detektor na napon

Инструментот се користи за детектирање - присуство на напон во вашиот...


299 МКД
или предлог цена
21 апр 10:17Elektromagneten Detektor za elektromagnetno zracenje

LCD дигитален детектор за електромагнетно зрачење. Одличен дизајн за ...


1.199 МКД
или предлог цена
20 апр 09:26Digitalen Anemometar

Дигитален анемометар дизајниран за мерење на температура, брзина и пр...


999 МКД
или предлог цена
19 апр 09:19Set gumeni futroli za zastita na zici

Сет гумени футроли за обложување на различни видови на жици. ⤵️ Ко...


299 МКД
или предлог цена
19 апр 09:19PANEL GREALKA 2.5KW-TESY

SE PRODAVA GOLEMA ISPRAVNA TESY PANEL GREALKA 2.5KW ZA NA ZID,KORISTE...


25 €
или предлог цена
01 апр 13:08TROFAZEN ELEKTRO MOTOR.

SE PRODAVA TROFAZEN ELEKTICEN MOTOR, ISPRAVEN MOZIT DA SE VIDIT VO SE...


1 €
или предлог цена
09 мар 20:53Komplet Priklucoci 36

📎 Приклучоци за поврзување на кабел 36 парчиња. Изработено од квалит...


399 МКД
или предлог цена
09 мар 09:52Bakarni Terminali

Комплет бакарни терминали изработени од висококвалитетен бакарен мате...


599 МКД
или предлог цена
06 мар 11:57Elektro motor na 110 volti

Se prodava elektro motor na 110 volti 80 obrtai vo minuta


2.500 МКД
или предлог цена
23 фев 21:02Машина комбинирка

Се продава машина комбинирка во целосна функционалност и многу сочува...


600 €
или предлог цена
16 ное 20:39PLC автоматика ПЛЦ контролери

Програмирање на PLC контролери Изработка на нови машини со plc ав...


По Договор
или предлог цена
31 окт 14:20Termostat

Se prodava termostat El-KA za inkubator Broj tell 077685796


7.000 €
или предлог цена
25 окт 10:03Digitalen Tajmer za elektricni aparati

Дигитален тајмер - Приклучок за напојување до 3500w -10A. Идеален за...


599 МКД
или предлог цена
18 сеп 12:59Se prodavaat

Elektricni kotli 24 kw


350 €
или предлог цена
18 авг 11:03Digitalen Multimetar

Дигитален Мултиметар е електронски инструмент кој се користи за елект...


799 МКД
или предлог цена
03 авг 12:17prodavam nekolku spratni tabli so osiguraci

prodavam nekolku spratni tabli komplet so osiguraci za kom...


1 МКД
или предлог цена
08 јун 01:16дигитален тајмер

Се продава нов дигитален тајмер


1.000 МКД
или предлог цена
20 апр 08:12Adapter Адаптер AC/DC 5V 3A

Nov ne koristen. Instalacija na hud sina vo razvodna tabla. Dimenzii...


650 МКД
или предлог цена
30 мар 09:11Multimetar multimeter unimetar unimeter instrument

Prodavam odlicen instrument Multimeter za merenje , mnogu prakticen e...


5.000 МКД
или предлог цена
10 дек 22:09Печка

Се продава печка за греење 6ка Цена по договор


По Договор
или предлог цена
27 ное 12:14Elektromotor ELEKTROKOVINA

Elektromotor vo ispravma sostojba Info na 070 307064strase


По Договор
или предлог цена
08 јун 14:25Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам