Карпош
                           
8275 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava dukjan vo Leptokarija

Se izdava dukjan vo T.C Leptokarija 40m2+20m2 galerija. Opremen e so...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

25 мар 08:10Промовирано

Нов стан за изнајмување во Карпош

Станот е нов и комплетно наместен. Локацијата на станот е во комплекс...


370 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:16НОВ ОГЛАС
Промовирано

SE IZDAVA STAN NA PRIZEMJE ZA FIRMI

SE IZDAVA STAN NA PRIZEMJE SO DVE PARKING MESTA VO MALA ZGRADA SO 6 S...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

24 фев 13:00Промовирано

се издрава комплетно опремен стан во Влае

Се издава комплетно опремен стан во Влае (40 м2). Контакт Горица 0...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:31Се издава деловен простор од 10m2 во Карпош 4

Се издава деловен простор со површина од 10m2.. Се наоѓа на приземј...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:40LOZJE VO NEREZI

Prodavam lozje vo Nerezi koe se naoga na patot kon Gorno Nerezi pozad...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:35ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Карпош !

Дарма Дома издава стан во Карпош 1 kaj Електро, поседува 65 м2, 3 соб...


260 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
280 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:34Izdavam Dvosoben Stan 55 m2 Karpos SImpo

Odlicna lokacija! Komplet namesten! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Te...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:33  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава 3_собен стан во Карпош !

Дарма Дома издава стан во Карпош 3 на Илинденска, поседува 60 м2, 3 с...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:29PRODAVAM PLAC VO SELO BARDOVCI

PRODAVAM PLAC VO SELO BARDOVCI SO POVRSINA PO IMOTEN LIST 5.760.KVAD...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:16Дарма Дома издава 3_собен стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром кај 3 ...


330 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
400 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:10ДАРМА ДОМА издава луксузен 4_собен стан во Центар !

Дарма Дома издава луксузен стан во Центар-ТАФТАЛИЏЕ КАЈ МЛЕЧЕН НА РУЗ...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:10ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Капиштец !

Дарма Дома издава НОВ стан во Капиштец кај Зебра, поседува 70 м2, 3 с...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:10ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава нов стан во Дебар Маало, кај Кино Карпош , поседува...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:10ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов стан во Карпош 4 , поседува 50 м2, 2 соби, днев...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:09ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов луксузен стан во Карпош 4 , во City Garden, пос...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:09Дарма Дома издава нов 4_ собен стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Центар...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:50Барам стан за изнајмување

Здраво, барам да изнајмам наместен двособен стан или гарсоњера+, на п...


13.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:48СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЛАЕ

Се продава куќа во Влае, сутерен од 70 m2 i спрат од 70 m2. Цена: ...


72.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:33СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 4

Се продава стан во Карпош 4 Станот се наоѓа на приземје, 95м2 по имо...


1.100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:33Дуќан Тафталиџе 1 комплет опремен

➡️Деловен простор 39м2 по имотен лист 13м2 помошни простории 50...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 14:32Нов стан за изнајмување во Карпош

Станот е нов и комплетно наместен. Локацијата на станот е во комплекс...


370 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:16  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Капиштец !

Дарма Дома издава нов стан во Капиштец спроти Зебра, поседува 50 м2,...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:12ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов луксузен стан во Тафтал...


420 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:10***UNIKATEN DUPLEX / ДУПЛЕКС - TAFTALIDZE / ТАФТАЛИЏЕ***

Се издава нов невселуван стан дуплекс во Тафталиџе 1 на мирна локациј...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:58Magacin/Garza vo Taftalidze/Тафталиџе

Izdavam suteren od 36m2 vo Taftalidze na ul.Damaska so dimenzii 12m x...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

Вчера 13:58Се продава куќа во Бардовци

Се продава куќа во Бардовци Површина 250+плац 500 м2 Дневна со тр...


275.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:56  НОВ ОГЛАС

VLAE 53m2 nov stan so 30m2 terasa i 20m2 galerija

VLAE se prodava nov stan 53m2 na vtor kat so 30m2 terasa, 20m2 galeri...


89.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:55KOZLE kaj Bosanska ambasada 120m2 luksuzen kat

KOZLE 120m2 kaj Bosanska ambasada luksuzen prvi kat od kuka120m2 so 3...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:54Trosoben stan vo Karpos 2 MiDa Complex

Agencija Casa iznajmuva stan vo Karpos 2 60m2 ( Mi-Da Complex) komple...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:42Cetvorosoben stan vo Karpos 2 MiDa Complex

Agencija Casa iznajmuva kompletno novo opremen stan vo Karpos 2 100m2...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:42Се изнајмува нов комплетно наместен стан во Тафталиџе

Се изнајмува нов невселуван стан во Тафталиџе, во близина на Веро ...


420 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:41  НОВ ОГЛАС

Nov dvosoben stan vo Karpos 2 MiDa Complex

Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Mi-Da Complex 55m2, dvosoben, kom...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:41Cetvorosoben stan vo Kozle

Agencija Casa prodava cetvorosoben stan vo Kozle 142m2 (sproti Studen...


150.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:40Trosoben namesten stan vo Karpos 2 MiDa Complex

Agencija Casa iznajmuva stan vo Karpos 2 60m2 ( Mi-Da Complex) komple...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:40Prodavam Deloven prostor 25m2 vo T.C ANTIKO - Karpos 4

Prodavam deloven prostor od 25m2 vo T.C Antiko vo Karpos 4, Partizans...


34.000 €
или предлог цена
Вчера 13:35ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ МОДЕРЕН стан во Аеродро...


350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
360 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:35ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов луксузен стан во Аеродр...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:34ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром кај То...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:34ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром кај Ам...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:34Nov namesten dvosoben 45m2 Taftalidze -Mlecen

sifra 23592 Se izdava nov nevselen kompletno namesten dvosoben sta...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:34Се издава празен стан во Карпош 4.

Se iznajumva prazen stan vo Karposh 4 (Ul Neveska br 4)- 3/4 kat; tri...


170 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:29  НОВ ОГЛАС

Издавам модерно удерено станче крај на Влае,почеток на Ѓорче

Се издава нов модерно уреден еднособен стан од 38м2 со целосно нов на...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:26  НОВ ОГЛАС
Страна 2 од 207

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам