Карпош
                           
8279 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan 49 m2 ATRIA - Odlicna cena!!!

Се продава наместен стан во населба Александрија, во зграда Атриа, ве...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 јун 19:59Промовирано

EXTRA STANCE NA TOP LOKACIJA - MIDA!!!!

Izdavam stan od 40m2 celosno opremen, posebna mala spalna i terasa....


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 14:02Промовирано

Се издава Ресторан со Игротека Астера

Се издава комплетно опремен Ресторан со Игротека Астера во Тафталиџе....


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Odlicen stan Vero Taftalidze Kompleks Makedonija se izdava

Се изнајмува prazen stan (so kujna) od 125 kvadrati. Odlicna lokacija...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1 КАЈ СИМПО НА ПАРТИЗАНСКА

Се издава празен реновиран стан во Карпош 1 кај Симпо на ул.Гиго Миха...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se Prodava /izdava dukan /deloven 61m2 Prizemje vo Karpos 4

Prodavam /Izdavam dukjan /deloven prostor 61m2 vo karpos 4 kaj trite ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00LUX STAN VO ADORA DIAMOND GARDEN 51M2

IZDAVAM OPREMEN STAN VO ADORA DIAMOND ZGRADATA E VO BLIZINA NA PAZAR...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se iznajmuva nov neiznajmuvan deloven prostor vo Kozle

Нов некористен деловен простор со 85м2 во нова зграда на високофрекве...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:00Se prodava kukja vo Bardovci

Se prodava kukja vo Bardovci vo noviot del pod ridot Gradba 2000 god...


280.000 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
330.000 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:57Трособен наместен во близина на Сити Мол!

Многу комфорен стан со сосема нов мебел се издава во Карпош, во близи...


320 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 12:51  НОВ ОГЛАС

TROSOBEN VERO TAFTALIDZE

SIFRA 19366 AGENCIJA VILA IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ VERO TAFTALIDZE S...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 12:45  НОВ ОГЛАС

TROSOBEN TAFTALIDZE 1

SIFRA 19281 AGENCIJA VILA IZDAVA NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE 1 SO ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 12:31  НОВ ОГЛАС

Трособен наместен во кај Палма во Тафталиџе!

Трособен, комплетно наместен, сончев стан (110м2), со три мали тераси...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 12:26  НОВ ОГЛАС

SE IZNAJMUVA KUKJA VO KARPOSH, KOZLE

ШИФРА- 179 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува пространа куќа во Карпош,...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:16NOV KARPOS 3 OKTA SO PARKING

SIFRA 13890 AGENCIJA VILA IZDAVA NOV DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO KARPO...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 12:09  НОВ ОГЛАС

Се продава СТАН 156 м2 во понова зграда кај МЛЕЧЕН РЕСТОРАН

Се продава СТАН 156 м2 во понова зграда кај МЛЕЧЕН РЕСТОРАН ТАФТАЛИЏ...


1.750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 12:06  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan 53m2 vo Karpos 1

📍Се продава стан 53м2 во Карпош 1 во близина на Центар за Странски Ј...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 12:05  НОВ ОГЛАС

DVOSOBEN TAFTALIDZE 1

SIFRA 17970 AGENCIJA VILA IZDAVA NOV DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO TAFTA...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 12:05  НОВ ОГЛАС

Izdavam Dvosoben Stan 57 m2 Karpos 2

Odlicna lokacija! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Terasa! Agencija! ...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:54Nova moderno namestena garsonjera Karpos 3 Okta

Шифра- 317 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува нова гарсоњер...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:50Se izdava stan 43m2 vo blizina na Vero Taftalidze

📍Се издава стан 43м2 во близина на Веро Тафталиџе. Станот располага ...


420 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:50  НОВ ОГЛАС

Izdavam Trosoben Stan 65 m2 Karpos 3 Leptokarija

Odlicna lokacija! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! Terasa! Agenci...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:45  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА 37М2 СТАН ВО КУЛИТЕ- КАРПОШ 3

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 37М2 ВО КАРПОШ 3 СТАНОТ Е ПО...


55.130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:42  НОВ ОГЛАС

ТРОСОБЕН СТАН НА МИРНА И ТИВКА ЛОКАЦИЈА ВО ЖДАНЕЦ

* ШИФРА 6334 Импулс недвижности ви нуди за издавање трособен стан на...


680 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:36  НОВ ОГЛАС

Се продава гарсоњера - 29м2 кај Млечен ресторан на 1кат 18

Се продава гарсоњера - 29м2 кај Млечен ресторан на 1кат 1850 evra ...


1.850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:27  НОВ ОГЛАС

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ХРОМ - 88м²

🎯 ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ХРОМ - 88м² 📢 Претпродажба со резервациј...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:24ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО КОЗЛЕ

🎯 ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО КОЗЛЕ 👉 Претпродажба со резервациј...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:24ЛЕВЕЛ 7 - НОВ 4-собен СТАН ВО ВЛАЕ - 72м²

🎯 ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ВЛАЕ 🏢 Стан со функционален распоред на ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:24СЕ ПРОДАВА 54М2 СТАН ВО КОЗЛЕ

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 54М2 ВО КОЗЛЕ СПРОТИ СТУДЕНТС...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:18  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЛАЕ-193М2

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЛАЕ ГРАДБА 2005 ГОД.ВО БЛИЗИНА НА КАМ МАРКЕТ,СО ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:18СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ-92М2

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН СТАН ВО КАРПОШ 3 СО КВАДРАТУРА ОД 92М2...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:17Trosoben namesten stan 77m2 vo Dzevair Aerodom

Sifra> 22819 Se Prodava kompletno namesten trosoben stan od 77m2 v...


122.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:13  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ - КАЈ ВЕРО 2

ШИФРА: 1544R ЦЕНА: 420€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


420 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:11  НОВ ОГЛАС

Nov dvosoben opremen stan na Mlecen

Agencija Casa iznajmuva nov dvosoben stan Taftalidje 1, 45m2, (kaj Ml...


420 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 10:46  НОВ ОГЛАС

Duplex Cetvorosoben vo Taftalidze Pedagoska

Agencija Casa prodava kompletno renoviran stan na 2 nivoa vo Taftalid...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 10:43Se izdava trosoben namesten stan vo Zdanec

ИД. 259689 - Се издава стан во Жданец со површина од 110 м2 на 1 кат ...


680 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 10:40  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА ОПРЕМЕН 3-СОБЕН 72М2 СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 СО ПАРКИ

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО РЕЛАТИВНО НОВА ЗГРАДА ВО ТАФТАЛИ...


122.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 10:34  НОВ ОГЛАС

Стан во Козле 54м2 со 1 спална

ш.36165 Се продава стан во Козле 54м2, 2ри кат, со една спална соба,...


72.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 10:29Se prodava stan vo Kozle Karpos

Se prodava stan vo Kozle Karpos na mirna lokacija, nevselen so poseb...


1.920 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 10:24VIZIJA odlicen stan TAFTALIDZE 1

✅ Se prodava nov stan vo centar na Taftalidze 1. ✅ Golemina: 42 m2, s...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 10:19Vednas vseliva kukja vo Vlae

Se prodava deumno namestena kukja vo Vlae na ul.Franc Presern. Kukja...


250.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260.000 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:09Stan kuka vo Kozle 210m2 dvor 320m2

SE PRODAVA NOVOIZGRADEN DUPLEKS STAN VO MINI ZGRADA VO KOZLE,NA ODLIC...


320.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 10:08Страна 4 од 207

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам