Карпош
                           
8196 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava stan na 2-ri kat vo Karpos 4

Se izdava stan vo Karpos 4 na 2-ri kat. Stanot e celosno namesten so ...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Се продава стан во City Garden, веднаш до City Mall

Се продава стан во City Garden, веднаш до City Mall. Станот е 51 м2 ...


101.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

17 мар 09:50Промовирано

Nov stan 55m2 Karposh 3 do City Mall (City Garden)

Stanot e nov, so slednive karakteristiki: - Dvosoben, 55m2 lociran ...


370 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

20 мар 11:51Промовирано

Дарма Дома издава нов 4_собен стан на Водно !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан на Водно ...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

24 мар 01:52Издавам стан во Влае 40 м2

Издавам стан во Влае од 40м2


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 22:09ИЗДАВАМ СТАН ОД 40М2 ВО ВЛАЕ

Издавам стан од 40м2 , во населба Влае 2 на ул.Кленоец бр.85 во близи...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 22:09ПРОДАЖБА НА СТАН ОД 58м2 ВО ВЛАЕ

Се продава стан од 58 м2 во нас. Влае со одличен распоред и квалитетн...


58.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 22:09ИЗДАВАМ НОВ СТАН ВО ВЛАЕ 2 40 М2

Издавам нов стан во зграда нова градба, многу сочуван, одржуван , ста...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 22:09ПРОДАЖБА НА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ОД 50м2 во Влае

Дејности - нотарска канцеларија адвокатска канцеларија , работилниц...


1 €
или предлог цена
23 мар 22:08Prodavam Deloven prostor 25m2 vo T.C ANTIKO - Karpos 4

Prodavam deloven prostor od 25m2 vo T.C Antiko vo Karpos 4, Partizans...


34.000 €
или предлог цена
23 мар 20:17ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче !

ДАРМА ДОМА издава НОВ стан во Ново Лисиче кај Последна 5 ка , станот ...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 16:57ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Кисела Вода !

ДАРМА ДОМА издава нов ПРЕУБАВ стан во Кисела Вода, во близина на О...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 16:24ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава нов стан во Дебар Маало кај Морис Кафе, станот посе...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 16:16Се изнајмува дуќан во Лептокарија, спроти пицерија Енрико

Се изнајмува дуќан во Лептокарија, спроти пицерија Енрико Површина...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

23 мар 15:55СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН СО ГАРАЖА - ВО КОЗЛЕ

ШИФРА: 1492R ЦЕНА: 350€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 15:52СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 - ПОЗАДИ ВЕРО 2

ШИФРА: 1163R ЦЕНА: 350€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 15:51СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 - СПРОТИ ЗООЛОШКА

ШИФРА: 1536R ЦЕНА: 250€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 15:51Урбан Ливинг издава стан во Тафталиџе 1

Се изнајмува наместен стан со површина од 74м2, на југоисточна страна...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 15:29ДАРМА ДОМА издава стан во Центар !

Дарма Дома издава нов стан во Центар до Монтенегро на 5 минути до Рам...


240 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 15:29ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава нов стан во Дебар Маало , поседува 35 м, 2 соби, дн...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 15:12Garsonjera vo Taftalidje (Complex Makedonija)

Agencija Casa iznajmuva garsonjera vo Taftalidje 1, 40m2 (Complex Mak...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 15:01Prodavam plac vo Trnodol

Prodavam plac vo Trnodol so markica za gradba. Maksimalna izgradena p...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 мар 15:00Se prodavaat stanovi vo Vlae novogrdba

Se prodava stan od 58m2 so 2 spalni sobi na prvi kat vo Vlae 1 na mir...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 14:57ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО КОЗЛЕ

🎯 ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО КОЗЛЕ 👉 Претпродажба со резервациј...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 14:50Izdavam nov namesten stan vo Kozle Издавам стан во Козле

Izdavam chisto nov trosoben namesten stan so dva balkoni vo naselba K...


399 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 14:22SE PRODAVA STAN 65M2 VO KARPOS 2 KAJ FAKULTETITE

s 806 Se prodava stan 65m2, so 2 spalni sobi. Na 2 kat,nema lift. ...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 14:14Lux Apartman za nokevanje vo blizina na City Mall

se izdava luksuzen apartman Dolce Casa vo Karpos 4 , vo blizina na Ci...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 14:12SE IZDAVA NOV STAN NEVSELUVAN OD 55m2 TROSOBEN KAJ MLECEN

Se izdava nov stan od 55m2, so dve spalini sobi, dnevn so trpezarija ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 14:03Se prodava dvosoben stan 50 m2 vo Taftalidze 1 kaj Nova

s 810 Se prodava stan 50m2, so 1 spalna soba. Na 5 kat, so lift. I...


83.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 13:57Se prodava stan 35m2 vo Taftalidze 1 kaj G.Dimitrov skoloto

s 847 Se prodava stan 35m2, ima 1 spalna soba. Odvoena kujna so tr...


66.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 13:57ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар кај Унив...


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 13:50PRODAZBA NA NOVI VSELIVI STANOVI VO BARDOVCI

Компексот се наоѓа во Бардовци и располага со повеќе идентични објект...


1.150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 13:41SE PRODAVA KUKA VO ZLOKUKANI OD 110m2

Se prodava kuka vo Zlokukani od 110m2 so dvorna povrsina od 352m2. ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

23 мар 13:41PRODAZBA NOVI STANOVI VO DEBAR MAALO TOP LOKACIJA

ТИВКА И МИРНА ЛОКАЦИЈА ВО ДЕБАР МААЛО Ексклузивна локација во Деба...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 13:40PRODAZBA STAN DUPLEKS 130m2 VO TAFTALIDZE

Se prodava stan vo Taftalidze od 130m2 dupleks 65m2 + 61m2 + 4m2 tera...


1.150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 13:38Prodazba na stan od 49m2 vo Karpos 4

Се продава стан од 49м2 на 5ти кат од 6ката во Карпош 4 на ул. Никола...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 13:37Podzemen garazen prostor

Izdavam podzemen garazen prostor 22m2 vo zgrada vo Karpos 1,ul.Ruger ...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

23 мар 13:26СЕ ИЗНАЈМУВА ГАРАЖНО МЕСТО КОМПЛЕКС -МИДА МИДА

Се изнајмува гаражно место во подземна гаража спроти Технолошки факул...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

23 мар 13:23Се изнајмува трособен стан во Тафталиџе

Се изнајмува трособен стан во Тафталиџе, новоградба, користен помалку...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 13:20ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Тафталиџе 1 кај...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 13:11Се изнајмува канцелариски простор од 120м2 во Тафталиџе

Агенција Home Art изнајмува канцелариска простор во Тафталиџе во близ...


900 €
или предлог цена
23 мар 13:07ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов стан во Карпош 4 , поседува 50 м2, 2 соби, днев...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 12:48ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан во Карпош !

Дарма Дома издава стан во Карпош 4 близу City Mall, поседува 85 м2, 4...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 12:48Страна 5 од 205

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам