Кочани
                   
1509 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FORD FOCUS 1,6 TDCI 115 KS 2012 TITANIUM KAKO NOV !

FORD FOCUS 1,6 TDCI 115 KS 2012 TITANIUM KAKO NOV ! SEGA UVEZEN OD I...


6.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:17Промовирано

NISSAN JUKE 1,5 DCI 110 KS 2011 PERFEKTEN !

NISAN JUKE 1,5 DCI MOTOR SO 110 KS OD 2011 GOD SEGA UVEZEN OD FRANCIJ...


7.550 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
8.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:18Промовирано

Model: OPEL ASTRA J 1.6 CDTI EURO 6

OPEL ASTRA J 1.6 CDTI EURO 6 PROIZVEDENA 2016GODINA 🇩🇪 DIZEL 81K...


6.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.200 €
Кочани

Автомобили

Вчера 13:46Промовирано

PEUGEOT 308 1.6 HDI 109 KS 2008 !!!

PEUGEOT 308 1.6 HDI, 6 BRZINI NA ORIGINALNI 190 000 KM ❗️ - UVEZEN...


3.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:04OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI 101 KS 2007 GOD UNIKAT !!!

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS NA ORIGINALNI 200 000 KM SO SERVISNA ISTOR...


3.250 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.450 €
Кочани

Автомобили

Вчера 12:04FIAT QUBO 1.3 MULTIJET 75 KS 2009 GOD !!!

FIAT QUBO MULTIJET MOTOR NA LANCE, NA ORIGINALNI 220 000 KM ❗ - PL...


3.300 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.700 €
Кочани

Автомобили

Вчера 12:04TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2007GOD KLIMAA

TOYOTA AYGO 1.0 VVTI 2007GOD KLIMAA ODLICNA SOSTOJBA BEZ ZABELESKA ...


2.699 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.750 €
Кочани

Автомобили

Вчера 11:50Vw Passat 1.9 TDI 110

078817333


2.050 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.150 €
Кочани

Автомобили

Вчера 11:41Reno clio 1.2 benzin klima 2005godina stransko za delovi

Prodavam reno clio 1.2 benzin 2005 godina so klima ispravna perfektn...


600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:54PRODAVAM MERCEDES ML 320CDI REDIZAIN SPORT OD 2009G.

PRODAVAM ODLICEN MERCEDES ML 320CDI SPORT OD 2009g. REDIZAIN SPORT PA...


8.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:27Opel astra h

astra 1.7cdti 2005god Registirana do septemvri Dobri gumi so alumi...


2.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:09CITROEN C3 1.4 HDI PANORAMA -10

CITROEN C3 1.4 HDI PANORAMA -10 El stakla El retrovizori Novi g...


5.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.300 €
Кочани

Автомобили

Вчера 09:38OPEL KORSA 1.3

Dobro socuvano vozilo, so mnogu mala potrosuvacka. Idealno za pocetn...


3.400 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.600 €
Кочани

Автомобили

Вчера 09:12Toyota yaris dizel

Dobro socuvano vozilo so mala potrosuvacka i idealno za pocetnici. V...


2.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 €
Кочани

Автомобили

Вчера 09:09☆Renault Twingo 1.1 Benzin 2010 Godina 75KS☆

☆Renault Twingo 1.1 Benzin 2010 Godina 75KS☆ NA VOZILOTO E PLATENA S...


2.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.800 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:59☆Citroen C3 1.4 HDI 2011 70KS EURO 5☆

☆Citroen C3 1.4 HDI 2011 GODINA 70KS EURO 5☆ NA VOZILOTO SE PLATENI...


4.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.500 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:59☆Mazda 3 1.6 HDI 109KS 2007 GODINA☆

☆Mazda 3 1.6 HDI 109KS 2007 GODINA☆ NA VOZILOTO SE PLATENI SITE DAVA...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.399 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:59☆ Golf 5 1.9 TDI 105KS 2005 GODINA ☆

☆ Golf 5 1.9 TDI 105KS 2005 GODINA ☆ NA VOZILOTO SE PLATENI SITE DAV...


3.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.899 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:59Opel Insignia 2.0 CDTI (Sports/Tourer)

- Garazirana - Redovno Servisirana (Promeneto ulje I filtri pred 400...


8.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.200 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:33☆Kia Picanto 1.0 Benzin 2007 GODINA 60KS ☆

☆Kia Picanto 1.0 Benzin 2007 GODINA 60KS ☆ PLATENI SE SITE DAVACKI D...


2.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 01:50☆ Mini Cooper 1.6 Benzin 116KS 2006 NOVA KOLA☆

☆Mini Cooper 1.6 Benzin 116KS 2006 GODINA FACELIFT FABRIKA = NOVA KOL...


3.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 01:35SEAT ALTEA XL

SEAT ALTEA XL 2.0TDI 8 VENTILSKI MOTOR 103KW 140KS KLIMATRONIK DV...


4.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 22:43DAEWOO MATIZ BENZIN/PLIN SO ATEST

ODLICNO SOCUVANO DAEWOO MATIZ BENZIN/PLIN SO ATEST REGISTRIRAN SO NO...


1.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 22:35Renault Clio 1.2 benzin

Renault Clio 1.2 benzin so atestiran plin 1993 godina kolata e pali v...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 22:12Opel Astra 1.7CDTI

Kolata e vo odlicna sostojba i e registrirana do 01.2022 god. 4 novi ...


5.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 22:10Opel Meriva

Се продава Опел Мерива, произведена 2005 година, фул опрема, со јачин...


2.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 21:53* FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIGET *2007g ( 6- BRZINI )90KS.

odlicno


2.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 21:50** CITROEN C1 1.0 VVTI ** 2006/07G ( 70KS ) PERFEKTNO

VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA !!! UVEZENO OD ITALIJA SO PLATENI D...


2.299 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 21:47Opel astra berton 2.2 150 ks

Kolata e reg cela godina so napraven komleten servis 150000 realni km...


4.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 21:32A6 2.0 TDI neuvezuvana

Audi a6 2.0tdi 140ks 2005 godina kolata e uvezena 2009 god registrira...


5.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 21:21Passat 1.9 TDI NA DELOVI

Delovi za passat 1.9 tdi 99god 110ks se sto vi treba. Inf samo na ov...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 21:09Citroen C3 Entreprise - 1.4HDI - 55KW (68HP) - Diesel

Citroen C3 Entreprise - 1.4HDI - 55KW (68HP) DIESEL УВЕЗЕНА ОД ЕУ Мен...


5.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 20:32BMW 740d XDRIVE - 228KW (306HP)

BMW 740d XDRIVE / 228KW (306HP) УВЕЗЕНА ОД ГЕРМАНИЈА Регистрирана до...


17.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 20:32Mercedes E200 CDI BLUETEC - 2015

Mercedes E200 BlueTec - 2200kubika - 100KW (136HP) DIESEL УВЕЗЕНА О...


17.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 20:32VW up! Move up! 1.0 60HP - 83.000km - 16god

VW up! Move up! 1.0 60HP - FULL OPREMA Увезена од Германија Менувач: ...


6.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 20:32PEUGEOT 207 CC 1.6 VTI - 88KW (120HP)

PEUGEOT 207 CC 1.6 VTI / 88KW (120HP) КАБРИОЛЕТ УВЕЗЕНА ОД ГЕРМАНИЈ...


4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 20:32Prodavam ford focus 2001god. 1.8 tdci 116 ks

Se prodava ford fokus 2001 god 85 kw ima pominato 163 000 km. Kolata...


2.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 20:10VW POLO 1.2i 60HP FAMILY EDITION

UVEZENA OD AVSTRIJA PROIZVEDENA 10 MESEC 2008 GODINA PLATENI SE SIT...


3.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 19:20Nissan x-trail 2.2 dci euro3 stranski tabli

Nisaan x-trail 2.2 dci 4x4 starnski tabli 6 brzini Klimatronik Dobri ...


2.050 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.200 €
Кочани

Автомобили

30 јул 18:38OPEL ASTRA *** 1.3 CDTI ECOFLEX *** FULL OPREMA

OPEL ASTRA 1.3 CDTI ECOFLEX SO FULL OPREMA -ABS -ESP -START STO...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 18:08➖OPEL ASTRA G 1.6 BENZIN/PLIN MOZE ZAMENA ➖

OPEL ASTRA G 1.6 BENZIN PLIN 1998GODINA -ALUMINIUMSKI BANDAZI SO DOB...


1.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 17:46Toyota Rav 4

👉2.2 177 KS 👉Lance Motor 👉Zimski Gumi 👉Parking Senzori 👉Ates...


7.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 14:30Opel Signum 1.9cdti Kako Nova!!

Godina na proizvodstvo 06.2008 Samo sto e registrirana vazi do 22.03....


4.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

30 јул 13:49Страна 3 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам