Гевгелија
                           
450 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 авг 09:11Промовирано

СЕ ПРОДАВА НИВА ПОКРАЈ АВТОПАТОТ БОГОРОДИЦА-СКОПЈЕ

Се продава нива со површина од 2666 м2 на КП 655/1, КО Прдејци, покра...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 авг 13:00Kuka vo centarot na Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava kuka vo centarot na Gevgelija pozda...


120.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

06 авг 07:31Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava stan vo ...


38.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
39.000 €
Гевгелија

Станови

06 авг 07:19Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava stan vo G...


34.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 авг 07:18Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava Kuka vo...


80.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

06 авг 07:18Stan vo gevgelija odlicna lokacija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava stan vo...


33.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 авг 07:17Vila na smrdliva voda so deloven prostor

Se prodava vila na Smrdliva voda so deloven prostor gostilnica i duka...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

06 авг 07:17izdavam kukja

izdavam kukja ( dve sobi i kupatilo) komplet opremeno info 077 699 2...


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

04 авг 23:51Stan vo Gevgelija

Se prodava stan vo Gevgelija 79 m2 na treti kat vo Euroing zgradata k...


80.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

04 авг 13:15kukja za iznajmuvanje /house for rent

NA KRATOK PRESTOJ kukja na prizemje 70 m² so dvor na ulica Krushevsk...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

03 авг 13:00SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE GEVGELIJA

Se prodava plac 2050 m2 so objet 250m2 doneseno struja voda generale...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 авг 12:28Се издава нов двособен наместен стан

Издавам двособен нов наместен стан 41 м2 со тераса 20 м2 Цена 250 ев...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 авг 13:40Се издава по закуп во центарот на градот

Се издава стан под закуп во центарот на градот на приземје.


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јул 20:07Се издава стан на приземје за деловни простории-канцеларии.

Се издава стан под закуп на центарот на градот на приземје. Погоден з...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јул 20:05Atraktivna lokacija

Lokacijata se naoga na patot sprema Negorski banji pomegu hotel Nar i...


28 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 јул 16:12atraktiven plac

Placot se naoga na patot kon Negorci pomegu hotel Nar i restorant Ja...


28 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 јул 16:12Se izdava kuka vo Gevgelija

Kukata se naoga kaj zeleznicka patot sprema alcin picerija poranesna


10.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

29 јул 17:25Се изнајмува самостојна куќа на одреден временски период

Се изнајмува реновирана самостојна куќа која се состои од 1 кујна, 1 ...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

29 јул 14:49Се издава деловен простор

Се издава нов деловен простор со површина од 274 м2 на ул.7-ми Ноемвр...


1 МКД
или предлог цена
29 јул 10:06PRODAVAM EXTRA MESTO VO S.SERMENIN KOZUV GEVGELIJA

PRODAVAM MESTO 2.704 M2 VO S.SERMENIN - KOZUV GEVGELIJA ,VEDNASH POZA...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 јул 20:34ЕКСТРА ЛОКАЦИЈА

Се продава нива КП 3125/1, на самиот автопат Гевгелија-Граничен преми...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 јул 09:07Продавам нов веднаш вселив стан во Гевгелија

Се продава нов веднаш вселив стан во близина на градскиот пазар во Ге...


655 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

27 јул 17:55Plac vo Gevgelija

Odlicna markica !!!


80 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 јул 17:34Se prodava plac vo Grcija

Se prodava plac vo Xiropotamos Na samata plaza 500 m2 Namena za ka...


70.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

26 јул 19:01Se prodava plac vo Grcija

Se prodava gradezen plac vo Nea roda 100 m2 So markica za gradba 60...


27.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

26 јул 10:27Se prodava kuka Grcija

Se prodava kuka vo Xiropotamos Grcija 70 m2 kuka so 400 m2 dvor


150.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

26 јул 10:27Se prodava Hotel vo Grcija Ierissos

Se prodava Hotel vo centarot na Ierissos na samo 50 metri od moreto s...


1.000.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

25 јул 23:16Se prodava mazoneta vo Grcija

Se prodava mazoneta 135 m2 na 50 metri od moreto vo centarot na Ieris...


175.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

25 јул 23:04Se prodava plac vo Grcija

Se prodava plac vo Grcija 10 km pred Ierissos 11000 m2 pristap od gl...


40 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

25 јул 16:40Se prodava mazoneta vo Grcija

Se prodavat 2 mazoneti po 130 m2 vo Nea Roda Grcija


290.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

25 јул 15:47Se prodava plac vo Grcija

Se prodava plac vo grcija Nea roda / Xiropotamos gleda prema Ammou...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

25 јул 15:23Се продава градежно земјиште

Се продава градежно земјиште на патот за с.Мрзенци,ул 7ми Ноември спр...


40 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 јул 13:14Се продава нов стан

Се продава нов стан во Гевгелија од 67м2, вселив веднаш. Повеќе инфор...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јул 13:00Се продава нива во Прдејци, Гевгелија

Се продава нива со површина 4528 м2, во Прдејци, Гевгелија. (место Зу...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 јул 15:53Se prodava plac vo Grcija

Se prodava plac Koumitsa na Tret krak Halkidiki Prekrasna lokacija n...


60.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

22 јул 07:57Se prodava kuka vo Nea Roda Grcija

Se prodava kuka vo Nea Roda


45.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

22 јул 07:48SE PRODAVA 8HA LESNIKOV NASAD

Za site informacii obratete se na tel broj 070-764-430


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јул 21:32SE PRODAVA 8HA LESNIKOV NASAD

Za povekje informacii javete se na 070-764-430


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јул 18:53se izdava stan

se izdava namesten stan vo Gevgelija 070 434 154


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

21 јул 15:25Se izdava apartman

Izdavam apartman na podolg vremenski period.tel.077752555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Соби

20 јул 22:52Страна 2 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам