Гевгелија
                           
449 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 авг 09:11Промовирано

Плац во Гевгелија

Продавам плац во Гевгелија 6100 квадратни метри на супер атрактивно м...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 јун 14:23Kupuvam stan vo Gevgelija na prizemje ili prvi

Kupuvam stan vo bilo kakva sostojba Kontakt 077 633 566 Daniela


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 јун 10:00Prodavam Niva (Mrzenci)

KP- 1006


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 јун 12:52Се продава Плац на Моински пат

Се продава плац од 2700м2 на Моински пат со маркица за градба. К...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 јун 14:52Kuka so deloven prostor vo Stojakovo

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka so d...


95.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

31 мај 11:56Нива во Ново Конско

Нивата се наоѓа во Ново Конско ,покрај самиот пат на само 6 километри...


32.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 мај 14:16Вила на Кожув планина

Продавам вила на Смрдлива Вода( Koжуф планина), во близина на црквата...


15.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

29 мај 14:02деловен простор 50м2+70м2+40м2

-Се издава Деловен простор на ул. Моински пат б.б во близина на би...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

29 мај 11:27СЕ ПРОДАВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КУЌА 120 М/2 И ДВОРНО МЕСТО 500М/2


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

26 мај 08:01СЕ ИЗНАЈМУВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗНАЈМУВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 120m/2 на ул.БУЛЕВАР ГЕВГЕЛИЈА


1 €
или предлог цена
26 мај 07:52Plac vo Konsko

Plac vo Konsko ograden ,so porta odma vlez od pat.Ima struja voda.Ima...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 мај 22:22Стан 50м2 + подрум 7м2 / Реновиран

Се продавва реновиран и наместен стан -50квадрати + подрум чист од 7к...


25.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

24 мај 23:04Se izdava stan

Se izdava stan 84 kvadrata.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 мај 19:30Se izdava kuka na Karaorman, House for rent

Se izdava celosno namestena kuka, opremena so site potrebni aparati, ...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

21 мај 10:41SE PRODAVA VIKEND KUKA NA KOZUV-SMRDLIVA VODA

SE PRODAVA VIKEND KUKA NA KOZUV-SMRDLIVA VODA,NA SAMO 25KM OD GEVGELI...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

20 мај 14:04Se izdava kancelarija na granicen premin Bogorodica

Se izdava kancelarija na granicen premin Bogorodica, 15m2. Stefan 07...


1 €
или предлог цена
19 мај 07:48Se prodava stan

Se prodava stan od 58 m2 so podrum od 6 m2 na ulica Sava Mihajlov 6-3...


20.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 мај 20:53Se izdava

Se izdava opremena prizemna kuka od 65 m2 vo Gevgelija .


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

16 мај 13:32Se izdava dukan

Za poveke informacii 078311070


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

15 мај 19:25ПЛАЦ КАРАОРМАН

СЕ ПРОДАВА УБАВ ПЛАЦ ВО КАРАОРМАН


41.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 мај 18:04Земјиште на атрактивна локација

Се продава земјиште на атрактивна локација на патот за Богородица вед...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 мај 00:39Se prodava stamben objekt

Se prodava stamben objekt 150m2 + 30m2 graza,Dvorno mesto 420m2, so m...


60.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

12 мај 21:29se prodava kuka vo Gevgelija na ul. Sava Mihajlov

se prodava kuka vo Gevgelija na ul. Sava Mihajlov vo odlicna sostojb...


200.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

12 мај 16:56Се издава

Се издава деловен простор (40m2) во близина на спортската сала.


По Договор
или предлог цена
12 мај 02:36Se prodava plac vo mesnosta Karaorman

Se prodava plac vo mesnosta Karaorman,so povrsina od 550m2,na samiot ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Останато

09 мај 22:52Kuka vo blizina na granicen premin Bogorodica

Se prodava komforma kuka, polunamestena vo s. Bogorodica. Kukata ...


68.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

08 мај 23:30Se prodava plac

Gradezen plac 1103m2 Celosno zagraden i betoniran. Spremen za gradb...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

08 мај 22:44Се продава нива во с.Прдејци, Гевгелија

Се продава нива во местото ,,Шумелјот'' со површина од 900м2 над авто...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 мај 13:26Се продава нива во с.Прдејци, Гевгелија

Се продава нива во место наречено ,,СКРТ'' со површина од 1500м2 над ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 мај 13:26Prodavam Nov trosoben stan

Prodavam Nov trosoben stan


650 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 мај 05:08Plac vo Nikolic

Placot se naoga na samiot pat na 200m.od Nikolic.Placot e pogoden za ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 апр 18:27Плац во село Богородица

Се продава плац во село Богородица, во близина на казино Принцес, со ...


7.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 апр 10:40Продавам градежно земјиште

Продавам градежно земјиште 710m2 во центарот на Гевгелија ул.Скопска ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 апр 11:41Deloven prostor industriski hali vo Gevgelija

Се изнајмува деловен простор на влезот во Гевгелија на ул.Индустриска...


1 €
или предлог цена
23 апр 13:00Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava stan vo Gevgelija vo blizina na Nov...


750 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 апр 16:45Деловен простор

Се издава деловен простор, целосно реновиран. Се наоѓа на одлична ло...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

21 апр 09:20Деловен простор

Се продава деловен простор на улица железничка Џоко 077656252 Џоко ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

18 апр 14:14Se prodava kuka Ierissos Grcija

Se prodava kuka Ierissos


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

17 апр 22:10Delovni prostorii vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava magacini...


850.000 €
или предлог цена
17 апр 21:53Se prodava plac Tripiti Grcija

Se prodava plac ( za kamp prikolka) Pogled panoramski na more Vedna...


4 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

17 апр 16:23Страна 4 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам