Тетово
                           
308 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Odlicen plac so stara kuka od 242m2

Se prodava plac so stara kuca vo blizina na hari kompani. Moze vednas...


70.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 апр 17:28nova kuca na 3 kata so deloven prostor

se prodava nova kuca,na 3 kata so deloven prostor vo naselba KOLTUK-T...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 апр 14:14Nova kukja vo van vardarska

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Van Vardarska. ...


199.900 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 апр 19:13stanben kompleks MK Residence

Stanben kompleks "MK Residence" na samo 2 km od centar na Tetovo, gra...


170.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 апр 15:21Nova kukja so lokal vo centar

Se prodava nova kukja so Dvor plus pomala lokal vo centar vo blizina ...


399.900 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 мар 17:50odlicna kukja vo centar

Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kukja so katnost Po+P+1 so lokaci...


205.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 мар 17:49Edna od najubavite kuki vo Tetovo so bazen

de*luxe ponuda.de*luxe ponuda.de*luxe ponuda KUCA NOVOGRADBA 2020 ...


499.900 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 мар 17:49Kukja vo blizina na kasarna

Se prodava renovirana kukja so garazha vo blizina na kasarna, lepenka...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 мар 13:57Nova kukja vo blizina na gradski stadion

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Drenovec, Tetovo. ____...


210.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 мар 13:55Se Prodava kuka vo Drenovec

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na nova kuca so katnost P+1+PK so lo...


135.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

15 мар 17:46Eftina kuća na mirna lokacija vo centar

Eftina kuća na mirna lokacija vo centar 📏POVRŠINA: ► 167 m2 pl...


61.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 мар 15:24Продавам Куќа кај Шарената Џамија и Паркот во Тетово

Продавам куќа кај Шарената џамија, паркот и гимназијата во Тетово , ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 фев 17:51Se prodava KUKA vo centarot na TETOVO so deloven prostor

Se prodava KUKA vo centarot na TETOVO so deloven prostor. -Podrum 6...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 фев 09:38Se prodava kuca vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost Po+2+PK so lokaci...


259.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 фев 19:16Se prodava kat od kuća vo Čapčoo Sokače!

Se prodava kat od kuća vo Čapčoo Sokače so poseben vlez. Katot ima po...


57.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 јан 20:38Kuca na dobra lokacija, blizu dr. Macura

Se prodava kuca blizu Kasarna, kaj dr. Macura od ponova gradba. Raspo...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 јан 20:03Kuca vo centar, kaj Sat xhamija

Se prodava kuca vo centar, blizu Sat malo, na glavna ulica. Kucata ra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 јан 19:45Kuca na super lokacija

Se prodava kuca na odlicna lokacija vo centar, na 100 m od plostadot....


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 јан 19:35Kuca blizu Opstina

Na prodazba e kuca vo blizina na opstina, vo centralno gradsko podrac...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 јан 19:24Se prodava kuka so plac 135m2

Prodadena! kukja so dvor vo Copce sokace vo dobra sostojba . Pr...


60.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 јан 15:32Kukja od 279m2 vo Tetovo

Se prodava kukja vo Tetovo vo blizina na Punto Verde. Kukjata ima ...


300.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 дек 12:15Komplet namestena nova kukja vo Skopje

Se prodava nova kukja komplet namestena so mebel vo Skopje, Gjorce Pe...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

18 дек 11:52Kukja od 120m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 120m2 vo Tetovo. Kukjata raspolaga so podrum –...


56.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

13 дек 08:43kuca *PALATA* so dva posebni vleza

PREMIUM PONUDA,samo vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! golema sem...


395.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 ное 11:38Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Boro Vulikj ⁣

🏘️Se prodava kuḱa vo Tetovo na ulica Boro Vuliḱ.⁣ ⁣ Vo kvadrat...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 ное 09:10Kukja od 104m2 vo Tetovo

Se prodava kukјa od 104m2 vo Tetovo. Kukјata raspolaga so prizemje...


42.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 ное 09:42Nova kukja vo naselba Potok

Se prodava odlicna kukja vo naselba Potok ,vo neposredna blizina na M...


130.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

11 ное 16:21Се продава плац од 1804 м2 со куќа во Деребој, Тетово

Се продава плац од 1804 м2 со куќа во населба Деребој, Тетово. Плацо...


355.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

11 ное 12:28Kukja od 405m2 vo Tetovo

Se prodava samostojna-semejna kukјa od 405m2 vo Tetovo. Kukјata rasp...


250.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 ное 09:30Викенд Куќа "Јован"

Викендицата е со 3 спални соби за 8 особи, 1 Кпатило на спрат , а во ...


10 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 ное 17:53Kukja so golem dvor na ubava lokacija

Se prodava kukja na 1 sprat so golem dvor vo blizina na plostad. P...


179.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 окт 12:43Куќа со одделен деловен простор

Се продава куќа на два ката и поткровје во основа од 123м2 и посебен ...


360.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 окт 12:08Nova kuka vo blizina na skolo Bratstvo Migjeni

Prodadena! Odlicna nova kukja komplet opremena so mebel, plus parno ...


159.990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 окт 18:01Nova kukјa pozadi EVN

Se prodava NOVA kukja pozadi "EVN" Kukjata e so Podrum + Prizemje ...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 окт 18:01Се продава куќа со дуќан во Цетинска, Тетово

Се продава куќа со дуќан во Цетинска, Тетово. Парцелата има 198 м2...


175.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 окт 09:40Se prodava kukja vo Tetovo-EVTINO

Se prodava kukja vo naselba Koltuk, renovirana. Vkupno plac: 200m2 ...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

01 окт 21:01Se prodava kukja so 3 lokala na glavna ulica vo Tetovo

Se prodava kukja so 3 lokali vo Tetovo Kukjata ima vkupna vnatres...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

07 сеп 08:40Se prodava kukja vo selo Dolno Sedlarce

🏘️Se prodava kukja vo selo Dolno Sedlarce.⁣ ⁣ Kukjata se sostoi od...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 сеп 11:16Kuca na super lokacija

Se prodava kuca na odlicna lokacija vo gradot, vo centralno gradsko p...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 авг 13:12Kuca blizu Opstina

Se prodava kuca, ne lepena od niedna strana, na mirna lokacija vo cen...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 авг 13:04Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам