228 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
Денес 00:10Se prodava plac Von Vardarska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac Van Vardarska vo Tetovo. _...


299 €
или предлог цена
Вчера 16:39Pllac - vo industriska zona - 2544m/2

Na regionalniot pat Tetovo - Skopje vo blizina na odpadite pred Misim...


65 €
или предлог цена
29 мар 14:08se prodava niva pozadi avtocem

Za podetalni informacii javetese na 078359499


100 €
или предлог цена
29 мар 09:42Odlicno Mesto vo selo otunje na pat

Mestoto se naogja na samiot pat ima del I od levata I od desnata stra...


15 €
или предлог цена
29 мар 09:42Shiten Parcelat/Pllacet ne Klukove (Tetove)

Shiten 3 Parcela/Pllace ne Klukove (Tetove), afer "Lindi Ceramics": ...


По Договор
или предлог цена
28 мар 17:39PLACE PER SHTEPI, nder kazermen e qytetit

Parcelat qe jan me ngjyre jane ne shitje. (1, 3 dhe 4.) Lokacioni: ...


1 €
или предлог цена
28 мар 14:29Parcel afer Emka Rezidence

* Shitet Parcel afer Emka Rezidence, Tetove. * Se Prodava Parcela b...


По Договор
или предлог цена
26 мар 21:29Parcele ne Falishte, Tetove

* Shitet Parcel ne Falisht, Tetove. * Se Prodava Parcela vo Faliste...


33 €
или предлог цена
26 мар 21:29Se prodava plac vongrad, vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vongrad, vo Tetovo. ______...


85 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
94 €
25 мар 15:41Parcela od 638m2 vo Tetovo - stanbena

Se prodava pacela vo Tetovo kaj stanbena. Parcelata ima vkupna pov...


200.000 €
или предлог цена
25 мар 11:43Se prodava plac vo blizina na Tetovcanka vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na Tetovcanka, v...


290 €
или предлог цена
24 мар 16:57Se prodava plac vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Brvenica, Tetovo. _____...


30 €
или предлог цена
24 мар 16:51Se prodava plac vo blizina na res. 'Arra'

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na res. 'ARRA' v...


220 €
или предлог цена
24 мар 10:35Shitet toke ne f. Gajre / Se prodava zemjiste vo s. Gajre

Shitet toke ne f. Gajre. Dy parcela (njera afer tjetres) me gjithsej ...


25 €
или предлог цена
22 мар 15:07Се продава плац со куќа во станбена

Се продава плац 638 м2, со куќа 150 м2 во станбена. Плацот излегува ...


190.000 €
или предлог цена
20 мар 16:57Plac vo selo otunje tetovsko

Placot se naogja na samiot pat


16 €
или предлог цена
19 мар 17:01Niva vo blizina na palma mall tetovo

Nivata se naogja pozadi avtocem i sitkom i e so povrsina od 5400kvadr...


100 €
или предлог цена
19 мар 17:00Plac nad Drenovec

...


30 €
или предлог цена
19 мар 12:15Prodavam zemja vo Drenovec Tetovo nad stadionot

Se prodava zemja vo Drenovec nad stadionot vo Tetovo. 2700m2 Mob. 0...


По Договор
или предлог цена
17 мар 11:43Parceli na atraktivna lokacija vo blizina na r.Siraç

Prodažba na parceli na atraktivna lokacija 📏POVRŠINA: od 300 m2- ...


250 €
или предлог цена
17 мар 10:02Gradežna parcela vo Dzepčište pokraj reg.pat Tetovo-Jažince

👀Interesna ponuda vo agencija CHANAK 👀 Prodažba na parcela pokra...


65 €
или предлог цена
17 мар 10:02Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister

Se prodava Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister,onamu kade sto...


1 €
или предлог цена
12 мар 16:22Se prodava plac na Kale vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Kale, Tetovo. _________...


24 €
или предлог цена
11 мар 15:59Ovoshtarnik (niva) vo industriska zona

Se prodava niva (ovoshtarnik) od 3004 metri kvadratni, mesto vikano K...


230.000 €
или предлог цена
11 мар 13:42Place te lagja e re "Klukove" Tetove

Shitet pllac te lagja e re "Kllukove", Tetove,siperfaqe 2396 m2mundet...


1 €
или предлог цена
08 мар 11:21Se prodava plac/lozje vo Drenovec, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac/lozje vo Drenovec, Tetovo. ...


19 €
или предлог цена
06 мар 18:22Se prodava plac Tetovo - na pat za Falishe Falish

◈Se prodava pllac vongrad Tetovo, na patot za na Falishe, blizina na ...


110 €
или предлог цена
06 мар 18:21TOP plac za kukja pokraj reka Pena vo Gorna čaršija

🧐UNIKATNA PONUDA samo vo agencija CHANAK 🧐 Prodažba na parcela pok...


204.999 €
или предлог цена
17 фев 14:09Zemjiste za kuka ili vikendica vo Drenovec Tetovo

Prodavam zemjiste vo Drenovec nad stadionot vo Tetovo, pogodno za vik...


По Договор
или предлог цена
12 фев 17:51Se prodava plac vo selo Saracino

Se prodava plac so kompletna dokumentacija za komunalii ZA POVEKE INF...


1 €
или предлог цена
12 фев 12:51Plac vo Drenovec Tetovo 1200m2

Prodavam zemja, plac za kuca ili vikendica vo Drenovec. Cena 36000 e...


30 €
или предлог цена
10 фев 10:19GRADEŽNA PARCELA OD 4270 M2 VO INDUSTRISKA ZONA KAJ LEAR

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na GRADEŽNA parcela T...


35 €
или предлог цена
05 фев 13:00GRADEŽNA PARCELA OD 18.300M2 VO INDUSTRISKA ZONA KAJ LEAR

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na GRADEŽNA parcela ...


45 €
или предлог цена
05 фев 13:00Se prodava plac vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Brvenica, Tetovo. _____...


49 €
или предлог цена
01 фев 16:57Prodavam zemja vo Drenovec

Prodavam zemja vo Drenovec odlicno za kuca, cena 42000 evra. Tetovo ...


28 €
или предлог цена
30 јан 10:41Atraktiven plac kaj r.Ylli na pat za P.Šapka

Chanak PRODAVA atraktiven plac za izgradba na stanbeno i/ili deloven ...


110.000 €
или предлог цена
29 јан 13:00Niva vo Faliste

* Shitet Parcel ne Falisht, Tetove. Parcela gjender 500m nga rruga kr...


По Договор
или предлог цена
18 јан 14:21MILOSHEVSKI - PARCELA OD 3424m2 VO LESHOK

Se prodava parcela vo Lešok na glavniot pat Tetovo – Jažince. Parc...


55 €
или предлог цена
18 јан 10:39Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам