228 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac nad Gorna Carshija vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac nad Gorna Carshija na ulica...


23.500 €
или предлог цена
15 окт 17:09Shitet vend Perball Stacionit te Autobusave

400M2 so site dokumenti za gradba Industriski Objekt Plus Kuka


300.000 €
или предлог цена
13 окт 00:39Se prodava plac na pat za Falishe, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac Vongrad vo Tetovo.( Pat za ...


200 €
или предлог цена
28 сеп 17:40Se prodava plac vongrad, vo Tetovo(Pat za Falishe)

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac Vongrad vo Tetovo.( Pat za ...


60 €
или предлог цена
28 сеп 17:22Se prodava plac vongrad, vo Tetovo (Treboshki pat)

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac Vongrad vo Tetovo.( Pat za ...


70 €
или предлог цена
28 сеп 16:59Se prodava plac vo Brvenica, Tetovo od 1000m2

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Brvenica, Tetovo. _____...


45 €
или предлог цена
28 сеп 16:48Shitet Vend

Shitet vendi me siperfaqe 550m2 me dokumentacion te kompletuar, plus ...


185.000 €
или предлог цена
23 сеп 00:04Se prodava plac vongrad, vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vongrad, vo Tetovo, vo bliz...


149 €
или предлог цена
21 сеп 19:46Se prodava plac vongrad, vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vongrad, vo Tetovo, vo bliz...


199 €
или предлог цена
20 сеп 20:21Se prodava plac na pad za Falishe

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac von grad vo blizina na Fali...


170 €
или предлог цена
17 сеп 18:06Se prodava plac vo blizina na Kasarna

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na Kasarna. ___...


260 €
или предлог цена
17 сеп 15:22Niva do regionalen pat Tetovo,S.Neprosteno

Kontakt tel. 070371876


29 €
или предлог цена
13 сеп 13:00Se prodava plac vongrad, vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vongrad, vo Tetovo. ______...


94 €
или предлог цена
12 сеп 17:42Parcela od 3217m2 vo Leshok

Se prodava parcela vo selo Lešok. Parcelata ima vkupna površina od 3...


40 €
или предлог цена
31 авг 08:33Se prodava plac vongrad, vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vongrad, vo Tetovo. ______...


90 €
или предлог цена
24 авг 16:45Se prodava plac na pat za Zhelino, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Zhelino vo Tetovo. ____...


80 €
или предлог цена
24 авг 15:11Se prodava plac na pat za Falishe, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac von grad vo Tetovo.(na pat ...


150 €
или предлог цена
19 авг 19:57Plac od 550m2

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo van vardarska. ________...


250 €
или предлог цена
09 авг 11:07Gradezna parcela od 2020m2 vo Tetovo

Se prodava gradežna parcela vo urbanizirano podračje vo Tetovo. Pa...


По Договор
или предлог цена
09 авг 10:22Se prodava plac na izlez od Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na izlez od Tetovo. ______...


200 €
или предлог цена
06 авг 14:35TWINS house- Se PRODAVA PLAC od 4279m2 vo m.KLJUKOVO

Se PRODAVA plac od 4279m2 vo mesto KLJUKOVO. Do placot ima sproved...


По Договор
или предлог цена
30 јул 09:21Parcela od 2020m2 vo s.Setole-Tetovo

Se prodava parcela vo selo Setole. Parcelata ima vkupna površina od ...


21 €
или предлог цена
15 јул 18:53Prodažba na plac na Tetovsko Kale

Prodažba na plac na Tetovsko Kale so prekrasen pogled kon gradot ...


26.999 €
или предлог цена
12 јул 07:29atraktivni placevi za izgradba na Vikendici

fenomenalna ponuda samo vo agencija"CHANAK" se prodavaat 10 atrakt...


50 €
или предлог цена
12 јул 07:27ATRAKTIVEN PLAC so gotova dozvola za gradba *MARKICA* P+2+P

*atraktivna ponuda* samo vo agencija "CHANAK" SE PRODAVAAT!!! atr...


250 €
или предлог цена
10 јул 01:53Parceli vo blizina na EVN so razlicni kvadraturi

Prodazba na parceli vo blizina na EVN so različni kvadraturi. Parcel...


199 €
или предлог цена
10 јул 01:47Se prodava parcela od 4100m2 vo Tetovo - Gajre

Se prodava parcela vo Tetovo - Gajre. Parcelata ima vkupna površin...


25 €
или предлог цена
07 јул 08:52Parcela od 3273m2 vo Neproshteno

Se prodava parcela vo selo Neprošteno. Parcelata ima vkupno površi...


22 €
или предлог цена
07 јул 08:52!!SE PRODAVA PARCELA VO TETOVO-GORNO MAALO!!

Se prodava atraktivna parcela vo “Gorno Maalo” – Tetovo koja nudi pr...


107.300 €
или предлог цена
07 јул 08:51Se prodava plac na Kale vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na Kale vo Tetovo. _______...


18.500 €
или предлог цена
06 јул 18:06Gradezna parcela od 1358m2 vo blizina na gradinkata na Potok

Se prodava parcela vo Tetovo vo blizina na gradinkata na Potok. Pa...


600.000 €
или предлог цена
05 јул 09:54Shiten 3 Parcelat (male). Gajre

Shiten Parcelat me dru (male) mbi fshatin Gajre. - Siperfaqe e perba...


4 €
или предлог цена
13 јун 16:34Shitet Toke - Klukove (Tetovo)

Shitet Toke 3000 m2. - Ka rruge ne dy ane dhe eshte afer "Lindi" qe...


65 €
или предлог цена
13 јун 16:28Janciste plac, njiva 4000m2

Se prodava niva vo janciste, komuna jegunovce, so povrsina od 4002m2 ...


9.900 €
или предлог цена
04 јун 12:49TWINS house- Se PRODAVA NIVA od 500m2 vo selo SIRICINO

Se PRODAVA Niva od 5000m2 na izlez od SIRICINO prema SHEMSHOVO. Ni...


23 €
или предлог цена
29 мај 13:14Se prodava plac na pat za selo Ratae, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo selo Leshok(na pat za se...


12 €
или предлог цена
27 мај 20:02Se prodava plac vo Neproshteno, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo selo Neproshteno vo Teto...


45 €
или предлог цена
27 мај 18:18Parcela od 3540m2 vo selo Žilče

Se prodava parcela vo selo Žilče. Parcelata ima vkupno površina od...


15 €
или предлог цена
26 мај 14:48Parcela od 1000m2 vo selo Lešok

Se prodava gradežna parcela od 1000m2 selo Lešok. Parcelata ima pr...


26 €
или предлог цена
16 мај 14:48Продавам плац - куќно место

Се продава или издава плац - куќно земјиште во село Сиричино - Тетово...


50 €
или предлог цена
18 апр 19:53Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам