Бутел
                           
233 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ИЗДАВА нов луксузно наместен стан 100m2 + 32m2 тераса

Лоциран во мирна населба (Бутел 2) само 4км до Центар. Нов стан на п...


600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

22 јан 21:28Промовирано

Shtepi ne shitje ne Butel 1

Shtepi ne shitje ne Butel ne Ho shi min. Shitet shtepija 250 m2 bani...


255.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

29 јун 19:01Prodavam kuka vo vizbegovo

Prodavam kuka vo vizbegovo so 500kvadrati plac Nov asvalt I kanalizac...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

17 јун 10:29garsionera -kukicka namestena

se izdava kukicka -garsionera namestena,, vo naselba Butel 1 vo del...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

08 јун 14:54IZDAVAM GARSONIERA,SOBA,MALA KUKJA

Izdavam namestena garsoniera,soba so kujna i wc,mala kukja 25m-2. Pog...


6 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

06 јун 16:47Kukja vo Butel 2

Se prodava dvospratna kukja vo Butel 2 vo blizina na furna Dime. Kukj...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

26 мај 19:33SE PRODAVA KUKA VO RADISANI

Se prodava dvospratna kuka vo naselba Radisani. Kukata e baraka so d...


120.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

23 мај 19:27SE IZDAVA SPRAT OD KUKJA VO MIRNA LOKACIJA BUTEL HOSI MIN

Spratot e vednas vseliv so dobra zvucna i toplotna izolacija za famil...


11 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

12 мај 19:05Бутел 1 кука 97м2 на плац 250м2

920...Партенон недвижности продава во Бутел 1, кука (барака со догра...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

09 мај 16:32Se prodava hotel kuka 4 sprata extra cena vo duraz more

Se prodava hotel 4 sprata 18 sobi kupatila kujni so golem dvor garazi...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

08 мај 11:31Prodavam kuka vo Radisani

Prodavam kuka vo Radisani Bel kamen 320m2 cena po dogovor. Mozna e i ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

02 мај 11:52Продавам куќа во Радишани

Куќата е на ул.Бел Камен, 160м/2 нето површина, со парно греење на др...


99.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

21 апр 13:22Kukja 100m2 i dvor 400m2

Se prodava kukja vo Skopje na ulica Bosna i Hercegovina bb. Cena po ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

16 апр 07:51Se prodava vo Radisani

Se prodava kompletno renovirana kuka vo naselba Radisani so dva poseb...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

13 апр 22:29Se prodava kuka vo Radisani

Se prodava kompletno renovirana kuka vo naselba Radisani so dva poseb...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

06 апр 13:50Kuka vo Radisani

Se prodava kompletno renovirana kuka vo naselba Radisani so dva poseb...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

01 апр 22:14Прекрасна куќа на третиот влез во Радишани

We are offering for rent a comfortable, warm, family friendly place t...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

30 мар 12:32Куќа во нас.бутел2

Се продава куќа во нас. Бутел2 од 250м2 со дворна повр. 450м2 Куќата...


250.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

29 мар 19:57Se prodava kukja vo Butel 2

Se prodava kukja vo Butel 2, 98m2 i dvor 324m2 na ul. Ivan Manolev.


150.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

24 мар 19:54Се продава куќа од 136м2 во Визбегово

Куќата се наоѓа во мирен и тивок дел на Визбегово, приклучена е на гр...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

21 мар 14:19Baraka vo Butel 2

Prodavam DVE Baraki slepeni so posebni vlezovi i posebni dvorni mest...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

21 мар 12:44Се продава куќа (на Морски) со дворно место во с.Радишани

Се продава ќука со дворно место, две гаражи , подрум,паркинг место и ...


55.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

21 мар 10:20Семејна куќа во Бутел 2

Се продава семејна куќа во населба Бутел 2 на два спрата со карабина ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

20 мар 19:06Kuka vo n. Radisani zamena za stan

Kukata e na ul. Bel kamen so golem dvor, greenje parno so peleti nå d...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

19 мар 08:14Prodavam kuka, Bel Kamen, Radišani

Prodavam kuka, Ul. Radisanska levo - Bel Kamen, naselba Radišani, o...


55.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

13 мар 23:05prodavam kuka so plac butel 1

Plac od 520m2 so kuka- prizemje 110 m2 vednas vselivo , kat 110m2 so...


205.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

13 мар 15:14shtepia shitet/kukjata se prodava

Cmimi sipas mareveshje cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

09 мар 11:53shtepia shitet/kukjata se prodava

cmimi sipas marveshjes cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

09 мар 11:50shtepia shitet/kukjata se prodava

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

09 мар 11:47Купувам куќа до 50000 евра

Купувам куќа во Бутел, Радишани, Драчево, Лисиче или Илинден до 50000...


30.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

07 мар 22:56Куќа Бутел 2 / kuka Butel 2

Се продава кука во Бутел 2 , П+П+П 220, сопствено парно , двор напред...


180.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

28 фев 10:04Ш.2643 КУЌА ВО РАДИШАНИ

ШИФРА 2643 СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РАДИШАНИ НА ГЛАВНА УЛИЦА ОД 302 М2 ПР+2...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

25 фев 13:10Куќа во Бутел

Продавам куќа во Бутел 2, во близина на Поликлиника Чаир. Куќата е по...


139.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

07 фев 15:42PREKRASEN IMOT RADISANI KUKA 150M2 SO BAZEN

PREKRASEN IMOT VO NAS.RADISANI. KUKA NA PRIZEMJE I KAT 150M2, PODRUM ...


105.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

27 јан 11:26Shiten shtepi

Shiten shtepi ne lagjen vizbeg shtepit posedojn dokumentacion Per in...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

25 јан 16:06Prodazba na Dve semejni kukji

Se prodavaat dve semejni kukji kompletno namesteni so celosna dokumen...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

21 јан 15:03Kuka vo vizbegovo

Za povise informacii na telefonskiot broj ili viber O78 699 881


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

11 јан 18:59Se prodava kukja vo Skopje - Radishani

Se prodava odlicna, vednas vseliva familijarna kukja so golemo dvorn...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

10 јан 17:20Kukja na 3 kata

Se izdava/prodava luksuzna kukja so golem dvor,kaj benziska pumpa evr...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

07 јан 13:22Ш.2643 КУЌА ВО РАДИШАНИ

ШИФРА 2643 СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РАДИШАНИ НА ГЛАВНА УЛИЦА ОД 302 М2 ПР+...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

05 јан 10:14Se prodava LUX kuka vo Ljuboten

Agencija prodava LUX kuka{so mebel} vo Ljuboten.Prekrasna kuka so baz...


350.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

26 ное 10:29Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам