647 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mesto NIZEPOLE

Moze podelba na parcelata. Mozna zamena za kukja,stan,kola. Nema di...


15 €
или предлог цена
Денес 19:19П533, СТРЧИН, ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

П533, СТРЧИН, ЗА 45 ЕВРА/М2, ПАРЦЕЛА ОД 740М2 ЗА ГРАДБА НА КУЌА, СО В...


45 €
или предлог цена
Денес 18:02  НОВ ОГЛАС

Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


170.000 €
или предлог цена
Денес 17:48Плац во с. Дихово

Продавам плац 810 м2 во с. Дихово, погоден за викендичка. Плацот е вл...


10 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
15 €
Денес 13:00Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj

Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj od 2000 m² i 3000 m². Cena po do...


1 €
или предлог цена
Денес 12:32СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ВО Г. ОРИЗАРИ 426м²

✅Висина 9.5м ✅Услови за вода и канализација ✅Услови за струја ✅Местоп...


22.000 €
или предлог цена
Денес 10:29  НОВ ОГЛАС

Парцела со куќа во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


13.200 €
или предлог цена
Денес 09:25SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
Денес 08:30СЕ ПРОДАВА НИВА ПАРЦЕЛА РАШТАНСКО

ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА ГОРНО ОРИЗАРИ 4000м2 ДОСТАПНА СТРУЈА ВОДА СЕ Н...


2 €
или предлог цена
Денес 07:43СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 мето ЧАИР

СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 местото се вика ЧАИР позади затворот...


1 €
или предлог цена
Денес 07:42Продавам Лозје Крклино

Продавам Лозје на новиот пат на ОБИЛОЛНИЦАТА кој води од Ресен према ...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:42Продавам нива позади затворот 10,000м2 место ЧАИР

СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 местото се вика ЧАИР позади затворот...


66 €
или предлог цена
Денес 07:42ПРОДАВАМ НИВА ГОРНО ОРИЗАРИ

ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА ГОРНО ОРИЗАРИ 3900м2 ДОСТАПНА СТРУЈА ВОДА СЕ Н...


2 €
или предлог цена
Денес 07:42ПРОДАВАМ НИВИ ПАРЦЕЛИ ОКОЛУ КРКЛИНО

Продавам Повеке Парцели од 2.500 м2 до 25.000 м2 на подрачјето око...


1 €
или предлог цена
Денес 07:42Prodavam niva blizu trafostanicata Krklino

Nivata e na sam pat so sirina 19.5 na 92 dolzina.


23 €
или предлог цена
Вчера 23:29Plac nizopole na sam pat

Se prodava plac nizepole na sam pat izmegu vila pajo i vila babin za...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:46Niva-Ovostarnik

Se prodava niva so 100 koreni aronija 200 koreni loznici-slivi krusi...


4 €
или предлог цена
Вчера 16:24Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


13.500 €
или предлог цена
Вчера 15:47Gradezna parcela / zemjishte

Se prodava gradezna parcela vo Brusnicko Lavcanski region so povrshin...


20 €
или предлог цена
Вчера 14:22plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 14:11Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:43Prodavam plac NIZE POLE

Prodavam plac pokraj glaven pat vo nize pole ima struja voda Broj na...


45 €
или предлог цена
Вчера 11:25Prodavam 4 parceli vo Trnovo Bitola

Se prodavaat 4 parceli na razlicni pozicii vo s. Trnovo Bitola, dve n...


9 €
или предлог цена
Вчера 10:17ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА

Продавам градежна парцела со маркица за градба на улица Даме Груев, М...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:06SE PRODAVA PLAC NA CRVENIK BRUSNICKO

Парцела 1004, на Црвеник, Брусничко, Битола, веднаш над ресторанот Чи...


15 €
или предлог цена
Вчера 09:33Baram parcela do 300 m2

Baram parcela do 300 m2 do 400 m2, ,vo atarot na s.Brusnik vo mv.CR...


1 €
или предлог цена
26 ное 20:46Se prodavaat ili izdavaat dve Parceli

e prodavaat dve parceli, istite se naogaat vo Bitolsko, pomegu raštan...


По Договор
или предлог цена
26 ное 20:15plac pomegju dihovo i n.pole

placot se naogja po stariot pat dihovo-n.pole.odalechen od patot 50 m...


25 €
или предлог цена
26 ное 19:08dve parceli pod farmata Dihovo

se prodavaat dve parceli pod farmata Dihovo. Ednata e 4629 kvadrati ...


7 €
или предлог цена
26 ное 19:08Plac lozje

10€ za m2


5.000 €
или предлог цена
26 ное 15:13Plac so kuka vo centarot na Kukurecani

Kukata e prazna i ima dve pomosni prostorii.Od parcelata se prodava i...


8.500 €
или предлог цена
26 ное 15:13Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
26 ное 14:28Plac na vlezot na Dihovo

Se prodava plac na vlezot na s.Dihovo pokraj patot ima voda i struja ...


1 €
или предлог цена
26 ное 13:47Mesto vo s.Krklino- Bitola

Се продава место во с.Крклино спроти сепарацијата на "Македонија-Пат"...


10 €
или предлог цена
26 ное 12:26Se prodava niva vo blizina na Bitola

Se prodava niva od 3638 m2 vo Rashtanska naselba, Bitola. Obezbedena ...


20 €
или предлог цена
25 ное 21:56***ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА/PARCELA***

Се продава градежна парцела од 10000 м2 зад пилана Молика (наспорти ф...


По Договор
или предлог цена
25 ное 20:02Se prodava mesto vo s.Strugovo

Se prodava mesto od povrsina 5000m2 vo s.Strugovo Demir Hisar Mozi i ...


10.000 €
или предлог цена
25 ное 20:02Niva I plac

Se prodava niva od 6000m2 pod trafostanicata blisku krklino pod linij...


По Договор
или предлог цена
25 ное 10:50Plac pozadi Imperial

Se prodava plac pozadi Imperial na patot za Pelister ima voda,struja....


1 €
или предлог цена
25 ное 09:28Se prodava gradezno zemjiste na patot za Kravari

Se prodava parcela 1735. m2 na 100 metri od carinata (Makoshped)i 50 ...


1 €
или предлог цена
25 ное 07:46Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам