652 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

6175 M2- vo Dolno orizari i 4500 M2 Nizo pole

Dolno orizari..prodadeno! Nizepole: Se prodavaat - (2 sosedni ,parcel...


13 €
или предлог цена
13 ное 12:39Livada vo s. Ribarci

Broj na parcela - 92/1 Telefon za kontakt 075 744 251 Aleksandar


4 €
или предлог цена
13 ное 11:55Се продава плац во с.Кравари на ул.Гоце Делчев

Се продава градежно земјиште во с.Кравари, ул.Гоце Делчев, веднаш до ...


20 €
или предлог цена
12 ное 15:33se prodava ovostarnik,niva,1000m2

se prodava ovostarnik,niva,1000m2, vo selo STREZEVO.vo centarot na se...


По Договор
или предлог цена
11 ное 19:01SE PRODAVAAT 3 NIVI ZA GRADEJNE

SE PRODAVAAT TRI NIVI NA SAMIOT MAGISTRALEN PAT BITOLA GRCIJA MESTO Z...


По Договор
или предлог цена
11 ное 07:37Se prodava objekt/ објект vo s.Bistrica

Se prodava objekt vo s. Bistrica, potocno stala za kravi. Moze da se ...


1 €
или предлог цена
10 ное 01:00DVE PARCELI po 500 m2 na ul 16sta pod Vodovod

Se prodava gradezno zemjiste,dve parceli po 500 i 600 kvadrati edna d...


По Договор
или предлог цена
09 ное 14:28Plac - niva kaj novite grobista

Vo blizina na Rajska Porta i zelen raj INFORMACII NA TEL. 07534...


1 €
или предлог цена
09 ное 13:30se izdava pod kirija niva vo D orizari

Se izdava pod kirija niva blisku do kukite vo dolno orizari nasproti ...


5 €
или предлог цена
07 ное 17:37NIVA KRKLINO POD BENZISKATA PELAGONIJA PETROL

Se prodava niva pod benziskata pelagonija petrol odma pod patot 2300 ...


8 €
или предлог цена
07 ное 15:16se prodava ili menuva parcela

se prodava parcela od 1850 m/2 so cist imoten list za 400 m/2 gradezn...


1 €
или предлог цена
07 ное 15:04Градежно аемјиште во индустриска зона

Сопственик Петко, телефон за контакт 070378392 Парцелата се наоѓа ...


12 €
или предлог цена
07 ное 01:27Plac za izgradba na kukja

Se prodava plac za izgradba na kukja vo Gorno Orizari - Bitola vo bli...


25 €
или предлог цена
06 ное 19:45Se prodava plac vo Bitola

Se prodava plac vo Bitola, od 4565m2 Za podetalni informacii javete...


1 €
или предлог цена
06 ное 18:59Se prodava plac Lavcanska Naselba Bitola

Se prodava plac Lavcanska Naselba Bitola od 1978m2 Za podetalni inf...


1 €
или предлог цена
06 ное 18:59Se prodavaat placevi izmegu Magarevo i Bratindol

Se prodavaat placevi izmegu Magarevo i Bratindol, od 32.024 m2 za pot...


1 €
или предлог цена
06 ное 18:59Se izdava mesto od 770 kvadrati dovlezik 39a

Se izdava mesto od 770 kvadrati dovlezik 39a pogodno za stovariste i ...


По Договор
или предлог цена
05 ное 13:02Se prodava gradezna parcela od 400m2 vo bukovski livadi

Parcelata e 400m2 se naoga na samiot vlez na bukovski livadi odnosno ...


По Договор
или предлог цена
05 ное 09:14Se prodava niva vo Capari

Ima voda i e vo blizina na avtopatot Bitola - Resen


2 €
или предлог цена
03 ное 20:10ниви во с Карамани

Се продаваат ниви во село Карамани


120 МКД
или предлог цена
03 ное 09:20Се продава нива во с.Цапари - Битола

Се продава нива во с.Цапари на добра локација која е во близина на гл...


2 €
или предлог цена
03 ное 06:18Se prodava niva

Se prodava niva vo blizina na selo Capari, iscistena, so voda vo niva...


2 €
или предлог цена
03 ное 06:18Se izdava plac

Se izdava 400 kv plac ima voda i struja info na tel.078261256


555 МКД
или предлог цена
02 ное 22:48Gradezna parcela na ulica Shiroka Ushici

Se prodava gradezna parcela od 51 m2 na ulica Shiroka, naselba Ushici...


13.000 €
или предлог цена
02 ное 19:37СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО НИЖЕ ПОЛЕ

Се продава плац 1600 м2 во Ниже Поле Пелистер. (Плацот е делив) Плацо...


100 €
или предлог цена
01 ное 09:013 MESTA SO MARKICA ZA GRADBA - MAL PARIS - "Centar Mark"

Se prodavaat 3 mesta so markica za gradba vo Mal Paris - zaedno ili o...


По Договор
или предлог цена
31 окт 10:47Niva vo s. Opticari

Se prodava obrabotlivo zemjiste vo atarot na selo Opticari na samiot ...


1 €
или предлог цена
29 окт 22:57PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


6.500 €
или предлог цена
29 окт 20:51Se prodavaat nivi vo Kukurecani

1. Niva so povrsina 1394m2 vo oblasta Crnotica na patot za Crnobuki. ...


3 €
или предлог цена
29 окт 16:12СЕ ИЗДАВА ПЛАЦ ЗА СТОВАРИШТЕ И СЛ.

Се издава плац од 1000 м2 на близина на железничката пруга и стовариш...


По Договор
или предлог цена
28 окт 22:38ГРАДЕЖНИ ПАРЦЕЛИ СО МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА НА ул,,Даме Груев,,

Трите градежни парцели се со квадратура од 626 м2 ,652 м2 и 782 м2 со...


22 €
или предлог цена
26 окт 09:16Se prodava zemjiste blisku do gorno orizari

Se prodava zemjiste 5000m2 plus sopstven pat cena po dogovor


1 €
или предлог цена
24 окт 16:44zemjjste pod Trnovo

Se prodavat zemjisni parceli -,,Trnovski livadi,, - (pozadi farmi Di...


11 €
или предлог цена
24 окт 11:26СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ 455м2 во с.КРАВАРИ – БИТОЛА

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ 455м2 во с.КРАВАРИ – БИТОЛА Парцела бр...


15 €
или предлог цена
20 окт 08:45Продавам ливада до фудбалското игралиште Буково

Се продава ливада со површина од 2478 м.квадратни во месноста наречен...


1 €
или предлог цена
19 окт 13:16Prodavam Nivi vo atarot na Velusina i Porodin

Se prodavaat nekolku nivi vo atarot na Velusina i Porodin, nivite se ...


1 €
или предлог цена
18 окт 11:05ТРНОВСКИ ЛИВАДИ ОКОЛУ 2000 М2 МЕСТО

ТРНОВСКИ ЛИВАДИ ОКОЛУ 2000 М2 МЕСТО, МЕЃУ ДИХОВО И ТРНОВО. ЦЕНА: 15 ...


15 €
или предлог цена
18 окт 10:52МЕСТО ВИКАНО ЛОЗЈЕ ОБРАБОТЛИВО ЗЕМЈИШТЕ 800 М2

МЕСТО ВИКАНО ЛОЗЈЕ- ДИХОВО ОБРАБОТЛИВО ЗЕМЈИШТЕ ОКОЛУ 800 М2, 20 М2 О...


15 €
или предлог цена
18 окт 10:46СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ПОД ВОДОВОД СО ОДОБРЕНИЕ И ПЛАН

"CENTAR MARK" Агенција за недвижности 070360520 Се продава градежно ...


20 €
или предлог цена
17 окт 11:20Барам плац во Нова Битола до 500м2

Купувам место за куќа околу 500м2 во околината на Лавчанска населба,С...


1 €
или предлог цена
15 окт 21:40Страна 4 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам