240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Baterija Parkside 8AH Performance NOVA

Baterijata e nova,odgovara na site alati od Parkside koi koristat 20v.


75 €
или предлог цена
27 јул 20:38Pila za cirkular 185mm

Се продава пила видија за циркулар ,Graphite произведена во Полска уп...


500 МКД
или предлог цена
27 јул 14:37AC / DC STRUJNA KLESTA MASTECH ednonasocna i naizmenicna

Novi neotpakuvani vo kutija STRUJNI KLESTI, digitalen instrument, uni...


2.000 МКД
или предлог цена
26 јул 16:57PRESA ZA RALICNI DEJNOSTI

poveke informaci na tel;075 207 925


1 €
или предлог цена
25 јул 17:30Батер. Пила-Сабјарка 20v PARKSIDE

Батериската пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 2...


5.500 МКД
или предлог цена
25 јул 13:17Елек. Пила 2200w PARKSIDE

Електричната пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина ...


5.000 МКД
или предлог цена
25 јул 13:17Штрафилица 20v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 20v -...


5.000 МКД
или предлог цена
25 јул 13:17Inventar za kafic

Se prodava inventar za kafic vo super sostojba -SHANK SO VGRADEN FRI...


5 €
или предлог цена
23 јул 23:59Municija za Heftalica PARKSIDE

Municija za elektricna heftalica PARKSIDE. 1. Pakovanje 3000 parcina...


800 МКД
или предлог цена
23 јул 17:31Wap masina 2400w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2400 ...


12.000 МКД
или предлог цена
23 јул 17:17Bater. Hilta 20v PARKSIDE-Performance

Bateriskata hilta e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performan...


9.000 МКД
или предлог цена
23 јул 17:17Ubodna pila 800w PARKSIDE

Ubodnata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 800 ...


4.000 МКД
или предлог цена
23 јул 17:14Убодна пила 800w PARKSIDE

Убодната пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 800 ...


4.000 МКД
или предлог цена
22 јул 00:37Bater. Hilta 20v PARKSIDE-Performance

Bateriskata hilta e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performan...


9.000 МКД
или предлог цена
21 јул 13:20Wap masina 1800w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1800 ...


8.000 МКД
или предлог цена
21 јул 13:08Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


8.000 МКД
или предлог цена
21 јул 13:08Hilta 1050w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1050 wati ...


6.000 МКД
или предлог цена
21 јул 13:07Мала гарнитура на алат

Продавам гарнитура како на сликата. Сите елементи што се во неа се пр...


900 МКД
или предлог цена
21 јул 12:19Wap masina 2400w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2400 ...


12.000 МКД
или предлог цена
20 јул 19:55Stolbna Bormasina 400w PARKSIDE

Stolbnata bormasina e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Borma...


8.500 МКД
или предлог цена
20 јул 19:54Фреза за метал LUKAS HFD 1210.06 Z7

Се продаваат две фрези за метал, со топчеста глава од германската фир...


700 МКД
или предлог цена
19 јул 20:47Брусалица 1200w PARKSIDE

Брусалицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1200 в...


3.500 МКД
или предлог цена
18 јул 12:45Батерија - Полнач 20v PARKSIDE

Батеријата и полначот се нови од германско производство PARKSIDE. Ја...


3.000 МКД
или предлог цена
18 јул 12:44Шлајферица PARKSIDE

Шлајферицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 200 в...


3.000 МКД
или предлог цена
18 јул 12:44BURGII ZA HILT PARKSIDE

Set od 11 parcinja 5 6 8 10 12 14 16 18 22 2 dleta Prakam po kargo


1.500 МКД
или предлог цена
18 јул 09:58Pistol za sajki

Vozdusen pistol za kovajne sajki, mnogu lesen za rabota vo gradeznata...


150 €
или предлог цена
16 јул 21:33Bater. Gravirka-Grinder 12v PARKSIDE

Bateriskata gravirka-grinder e nova od germansko proizvodstvo PARKSID...


3.000 МКД
или предлог цена
16 јул 15:25Strafilica 4v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 4v - ...


3.000 МКД
или предлог цена
16 јул 15:25Lemilica 48w PARKSIDE

Lemilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 48 wati...


2.800 МКД
или предлог цена
16 јул 15:24Collmix Meshalka

Se prodava Orginal Collmix Meshalka za lepak Meshalkata e vo mnogu do...


100 €
или предлог цена
14 јул 20:46Montolit za Plocki

Se prodava kako nova Mashinka za secenje na Plocki ORGINAL Montolit ...


370 €
или предлог цена
14 јул 20:46Letkum za lemenje kalaj

Se prodavaat dva Letkumi za kalaj vo mnogu dobra sostojba orginalni o...


60 €
или предлог цена
14 јул 20:46UNIOR

Se prodava novi kleshti UNIOR i HOGERT cvicangli za Elektricari


800 МКД
или предлог цена
14 јул 20:46Freza-Cirkular

Germanska Freza-Cirkular marka STUTZ za secenje na Kamen,Bekaton,Blo...


1.500 €
или предлог цена
14 јул 20:45Bunjarica za krshenje na bunja

Bunjarica za krshenje na bunja od Granit,Mermer,Kamen i dr


1.500 €
или предлог цена
14 јул 20:45Hilti Shtemaci

Se prodavaa Hilti shtemaci orginalni odgovaraat za Hilti TP 800, TE...


80 €
или предлог цена
14 јул 20:45MAKITA Bormashina Meshalka

Makita orginal Bormashina Meshalka so preostanati ushte okollu 2 god ...


135 €
или предлог цена
14 јул 20:45Flex izolator od napon

Se prodava Flex izolator od struja za onie koj rabotat so brusalica i...


250 €
или предлог цена
14 јул 20:45Bater. Pila-Sabjarka 20v PARKSIDE

Bateriskata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2...


5.500 МКД
или предлог цена
14 јул 11:41Elek. Pila 2200w PARKSIDE

Elektricnata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina ...


5.000 МКД
или предлог цена
14 јул 11:40Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам