238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elek. Pila 2200w PARKSIDE

Elektricnata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina ...


5.000 МКД
или предлог цена
30 мар 12:36Cirkular 1350w PARKSIDE

Cirkularot e nov od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1350 wat...


4.500 МКД
или предлог цена
25 мар 11:39Baterija 20v-2Ah i polnac Parkside NOVI

Odgovaraat za site alati od Parkside koi koristat 20v.


35 €
или предлог цена
20 мар 15:51Brusalica 1200w PARKSIDE

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 w...


3.500 МКД
или предлог цена
18 мар 12:01Itno prodavam Mlin

Elekto-mlin so 2 pogoni Za melenje na piper i fino brasno od site z...


1 €
или предлог цена
16 мар 10:25Se prodava

Se prodava 2 eden pogolem eden pomal kako na slikata


600 МКД
или предлог цена
16 мар 05:23WMEM 176 Rem power elektro maschinen II generacija

Nov so garanten list kombiniran profesionalen160a inverter aparat za ...


16.600 €
или предлог цена
09 мар 19:41Specialen Alat

Se prodava specialen alat, za avtomehanicari. Modelot e prikazan na s...


111.111.111 €
или предлог цена
06 мар 10:12Baterija 20v-2Ah i polnac Parkside NOVI

Odgovaraat za site alati na Parkside koi koristat 20v.


35 €
или предлог цена
04 мар 22:19Baterija 20v-2Ah i polnac Parkside NOVI

Odgovaraat na site alati od parkside sto koristat 20v.


35 €
или предлог цена
03 мар 13:02Oprema za destilacija

Opremata e za destilacija na etrichni masla od lekoviti bilki i plodo...


По Договор
или предлог цена
01 мар 20:51Polnac Parkside 20v

Polnacot e nov,odgovara za site alati na Parkside koi koristat 20v.


15 €
или предлог цена
16 фев 09:48Agregat 40 kw

Se prodava agregat 40 kw


1.300 €
или предлог цена
29 јан 14:02HUSQVARNA 350 I STIHL 341VO TOP SOSTOJBA!!

Husqvarnata e servisirana mn silna motorka mozhi da se proba na lice ...


1 €
или предлог цена
14 јан 12:13Spectrofotometar Barbieri Densy 450 RGB analizator na boja

Prodavam analizator na boja, spektrofotometar, dava vrednosti na sost...


100 €
или предлог цена
18 дек 18:39Brusalica Hitachi

Dobro zacuvana brusalica, kupena vo Svajcarija. Viber +3897694020...


4.000 МКД
или предлог цена
09 дек 20:11Se prodava rezacka

Rezacka za oksigen


1 €
или предлог цена
05 дек 20:36pumpa

Se prodava polovna pumpa za gusti proizvodi


1 €
или предлог цена
30 ное 10:11Pravosmukalka 1500w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 15...


7.000 МКД
или предлог цена
25 ное 14:49Bat. Bormasina-Hilta 20v PARKSIDE

Bormasina-Hilta е nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 20...


6.000 МКД
или предлог цена
25 ное 14:47Alati klucevi Gedore catali imbusi

Klucevi catali racvast.krckalka golema.sredna mala . Okasti krckalka...


По Договор
или предлог цена
20 ное 10:51Bormasina 1100w PARKSIDE

Bormasinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1100 w...


4.500 МКД
или предлог цена
14 ное 13:41Udarna strafilica 20v-4Ah Parkside NOVA

Strafilicata e nova vo kufer,so polnac i baterija od 4Ah i 4kluca(17,...


100 €
или предлог цена
13 ное 07:10Hilta Parkside 1500w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,vo pakovanjeto odat 2 gleta,3 burgii i dodate...


80 €
или предлог цена
12 ное 20:21Ubodna pila Parkside 800w NOVA

Pilata e nova,germansko proizvodstvo.


50 €
или предлог цена
12 ное 18:21Strafilica 20v-2Ah Parkside NOVA

Strafilicata e nova vo kufer so polnac i baterija i komplet bitovi i ...


70 €
или предлог цена
11 ное 08:41Polnac Parkside 20v NOV

Polnacot e nov,odgovara za site alati od Parkside koi koristat bateri...


20 €
или предлог цена
05 ное 09:21Aparat za zavaruvajne i masina za kosejne treva

Aparat za zavaruvajne i masina za kosejne treva


7.500 МКД
или предлог цена
03 ное 18:28BRENER za oksige =8=

BRENER za oksige golemina na dizna 8


По Договор
или предлог цена
30 окт 20:53Alati Parkside NOVI

Strafilica 20v-2Ah - 75 evra Udarna strafilica 10v-2Ah 80 evra


1 €
или предлог цена
28 окт 14:48Strafilica 12v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 12v -...


4.500 МКД
или предлог цена
12 окт 12:04Pili za cirkular 210mm PARKSIDE

Pilite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti za secen...


2.000 МКД
или предлог цена
12 окт 11:28Alat za brusenje

Prodavam alat za brusenje koj se montira na brusalica. Alatot e Germa...


111.111.111 €
или предлог цена
03 окт 18:38Pantlika metro za merenje dolzina 50m patlika

Nova


1.200 МКД
или предлог цена
10 авг 16:54masina za malterisuvanje

se prodava masina za malterisuvanje so visok kapacitet na rabotenje ...


2.800 €
или предлог цена
28 јун 12:13DeWALT

Рачен циркулар, зачуван скоро нов, 1150W, 3800/мин,


8.000 МКД
или предлог цена
18 јун 17:26Digitalen tajmer na 12V 16A

Digitalen tajmer, raboti na akumulator 12v. Nacin na programiranje: 1...


1.000 МКД
или предлог цена
31 мај 15:08Burgii i bitovi Parkside NOVI

Germansko proizvodstvo.


7 €
или предлог цена
30 апр 23:09Nov aparat za zavaruvanje svajc aparat parkside

Nov glanz silen extra


4.000 €
или предлог цена
25 мар 12:29BLACK & DECKER udarna pila SKORO NOVA

Prodavam udarna pila Black & Decker upotrebuvana samo 5-6 pati, ja p...


30 €
или предлог цена
24 мар 10:07Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам