215 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

11 Pro

Bez zameni


1 €
или предлог цена
15 апр 19:00iPhone 12 pro

Bez Zameni


530 €
или предлог цена
15 апр 18:52Samsung Galaxy S22 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 15 meseci. PRO...


500 €
или предлог цена
14 апр 13:59Samsung Galaxy S21+ 5G

Се продава Samsung Galaxy S21+ 5G со 8 гига рам и 256 гига меморија. ...


1 €
или предлог цена
13 апр 11:32Samsung Galaxy Z Flip3 5G

Се продава Samsung Galaxy Z Flip3 5G со 8 гига рам и 128 гига мемориј...


1 €
или предлог цена
13 апр 11:32Samsung Galaxy S20 FE

Се продава Samsung Galaxy S20 FE со 6 гига рам и 128 гига меморија. ...


1 €
или предлог цена
13 апр 11:31Xiaomi mi 10t lite 5G nov

Se prodava nov xiaomi mi 10T lite 5G Telefonot e bez nitu edna grepk...


10.000 МКД
или предлог цена
10 апр 10:19iPhone XS Max 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. PRODADEN ...


260 €
или предлог цена
06 апр 14:23iPhone X 256GB

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


220 €
или предлог цена
03 апр 11:16iPhone 11 Pro 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


460 €
или предлог цена
03 апр 11:13iPhone 13 Pro 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


800 €
или предлог цена
03 апр 11:09iPhone 13 Pro Max 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


900 €
или предлог цена
03 апр 11:09Huawei P50 Pro

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


500 €
или предлог цена
03 апр 11:06Samsung Galaxy A23 5G

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


150 €
или предлог цена
03 апр 10:53Samsung Galaxy S10

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


200 €
или предлог цена
03 апр 10:50Samsung Galaxy S22 Ultra 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 18 meseci. PRO...


800 €
или предлог цена
03 апр 10:48Huawei nova y70

Tel.e nov full pack


7.500 МКД
или предлог цена
31 мар 09:15Huawei P40 Lite

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. PRODADEN ...


110 €
или предлог цена
27 мар 11:18Samsung Galaxy A33 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci. PRODADEN ...


250 €
или предлог цена
27 мар 11:14BlackBerry KEY2

Се продава Samsung BlackBerry KEY2 со 6 гига рам и 128 гига меморија....


1 €
или предлог цена
22 мар 23:19Google Pixel 2 XL

Се продава Samsung Google Pixel 2 XL со 4 гига рам и 128 гига мемориј...


1 €
или предлог цена
22 мар 23:13Apple iPhone 12 Pro Max

Се продава Apple iPhone 12 Pro Max Pacific Blue 256 гига меморија. Т...


1 €
или предлог цена
22 мар 23:08Apple iPhone 13 Pro Max

Се продава Apple iPhone 13 Pro Max Gold 128 гига меморија. Телефонот...


1 €
или предлог цена
22 мар 22:45Google Pixel 6A

Се продава Samsung Google Pixel 6A со 6 гига рам и 128 гига меморија....


1 €
или предлог цена
22 мар 22:32iPhone 14 Pro Max 128GB, nov

Nov, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


1.200 €
или предлог цена
16 мар 13:21Samsung s22 Ultra 12/256 T-Mobile MK

Go imam kupeno od TMobile od MK seushte pod nivna garancija. Bukvaln...


799 €
или предлог цена
16 мар 11:26Телефон се продава за делови Редми Ноте 11

Телефонот е паднат во вода, исправен екран и исправена маска. НЕМА В...


500 МКД
или предлог цена
05 мар 11:15Iphone 7 i samsung s10plus

Se prodava iphone 7 32gb staklo se raboti na nego bez grepka i Samsun...


8.000 МКД
или предлог цена
04 мар 21:57iPhone 11 Pro Max 256GB

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


500 €
или предлог цена
03 мар 13:43Телефон во ОДЛИЧНА состојба но задниот дел е скршен

Телефонот работи нема проблем освен што задниот дел е скршен, но е су...


2.000 МКД
или предлог цена
02 мар 13:28Samsung A41

Tel.e bez grepka so polnac


6.500 МКД
или предлог цена
17 фев 10:11iPhone 14 Pro 128GB, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


1.250 €
или предлог цена
10 фев 12:13Samsung Galaxy A53 5G, nov

Novi, garancija 24 meseci. Orange & White ... PRODADENI ...


320 €
или предлог цена
02 фев 14:56Samsung S9Plus

Tel.e zacuvan bez mana


7.500 МКД
или предлог цена
20 јан 16:25Nov Samsung A13 neotpakuvan od Telekom

Se prodava nov neotpakovan Samsung A13 od Telekom


8.500 МКД
или предлог цена
14 јан 10:56iPhone 14 128GB, nov

Nov, neaktiviran, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


900 €
или предлог цена
04 јан 14:54Prodavam Huawei p30 pro

Продавам Huawei P30pro ,во одлична состојба, користен само за сликање...


1 МКД
или предлог цена
03 јан 13:00Samsung Galaxy A13, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci. PRODADEN ...


150 €
или предлог цена
15 дек 15:12Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка

Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка 500ден


500 МКД
или предлог цена
20 ное 22:16Nokia 3310

Ne raboti za delovi


999 МКД
или предлог цена
05 ное 20:48Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам