238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

Se prodava telefonot e nov neotpakuvan kupen od Telekom si imat i gar...


19.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:13Samsung Galaxy S10 plus

-Telefonot raboti na site SIM karticki + Dual sim opcija -Celosno is...


239 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
260 €
Денес 08:12Samsung A13 Nov Neaktviran

Samsung A13 Nov neaktiviran so 24 meseci garancija neptun.Moze zamena


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:12  НОВ ОГЛАС

iPhone 13 Pro 128 Gb-Garancija

Se prodava iPhone 13 Pro 128gb,raboti na site karti i ima internacion...


850 €
или предлог цена
Денес 00:07  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Redmi 7a full pack bez grepka kako nov

Xiaomi Redmi 7a full pack bez grepka kako nov bez grepka raboti na si...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:59  НОВ ОГЛАС

Iphone 11 pro max CH

Se prodava iphone 11 pro max 64gb vo dobra sostojba kupen vo Svajcari...


420 €
или предлог цена
Вчера 23:27  НОВ ОГЛАС

Alcatel 1S nov nekoristen

Alcatel 1S nov nekoristen raboti na site mrezi sleduva komplet kako s...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 13:44  НОВ ОГЛАС

iPhone 13 pro max kako nov

iPhone 13 pro max ko nov bes niedna tocka nigde


900 €
или предлог цена
Вчера 12:11  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Pocophone F1 6gb so 128gb super sostojba

Xiaomi Pocophone F1 6gb so 128gb super sostojba dobro socuvan komplet...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
29 јан 22:56Samsung Galaxy S9+ so 6gb ram bez grepka

Samsung Galaxy S9+ so 6gb ram bez grepka isto kako nov mnogu socuvan ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
29 јан 22:45Samsung Note 20 Ultra 5G 12/256GB Full Pack

Telefonot e bukvalno kako nov bez nikakvi tragi ili znaci na koristen...


530 €
или предлог цена
29 јан 21:21apple watch ultra

se prodava apple watch ultra no v full pack vo ekstra sostojba


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
29 јан 15:25Apple iPhone Xs Max 64gb dobro socuvan

Apple iPhone Xs Max 64gb dobro socuvan ispraven samo nema face id i t...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
28 јан 15:57Samsung S20 Fe 6/128-Full Pack

Se prodava Samsung S20 Fe,full pack kupen od vip,bez nitu edna grepka...


250 €
или предлог цена
27 јан 18:59Xiaomi Note 9 Pro 6/128-Kako nov

Se prodava Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6ram 128rom,telefonot e kako nov,r...


8.500 МКД
или предлог цена
27 јан 13:54iPhone X 64 Gb-Neverlock

Se prodava iPhone X,raboti na site karti,telefonot e kako nov nikogas...


210 €
или предлог цена
27 јан 13:49iPhone xr

iPhone xr


200 €
или предлог цена
27 јан 13:11Se prodavaat 12x ajfoni 5 i 5s

Se prodavaat 12 ajfoni 5 i 5s + gratis 6 maticni i 3 baterii dva ...


2.000 МКД
или предлог цена
27 јан 12:06Samsung galaxy NOTE 9

telefonot e vo odlicna sostojba 6.4 inci ekran 128gb memorija 6gb ram...


7.000 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
8.500 МКД
27 јан 11:20Apple iPhone 6s 64gb nova baterija ispraven socuvan

Apple iPhone 6s 64gb nova baterija ispraven socuvan bez nikakva maana...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
27 јан 11:20Android tv box

Tv box x 96 max v56 Ram 8 rom 64 Najnoviot model android 12 S...


6.100 МКД
или предлог цена
27 јан 09:37Се продава Huawei P smart Z 2021

Се продава Huawei P smart Z 2021 телефонот е многу сочуван со оригина...


4.000 МКД
или предлог цена
26 јан 21:41Honor X7 so 4+2gb ram i 128gb memorija full pack

Honor X7 so 4+2gb ram i 128gb memorija full pack koristen eden mesec ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
26 јан 20:54T Phone so 4gb ram i 64gb memorija kako nov

T Phone so 4gb ram i 64gb memorija kako nov zemen od Telekom raboti n...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
26 јан 20:46Apple iPhone 14 Pro 256gb i 14 Pro Max 128gb

Iphone 14 Pro 256GB purple1300evra Iphone 14 Pro 256GB black 1300evr...


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
26 јан 19:25iPhone 14 Pro 128GB, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


1.250 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.400 €
26 јан 13:39iphone 14 pro neotpakuvan ot usa

iphone 14 pro neotpakuvan ot usa kupen vo Apple


1.270 €
или предлог цена
26 јан 11:49SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA

SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA BEZ NITU EDNA MANA! 6 GB RAM 64 G...


По Договор
или предлог цена
26 јан 02:29Samsung Galaxy S9

raboti na site mrezi


130 €
или предлог цена
25 јан 21:22Motorola G8 POWER

raboti na site mrezi


100 €
или предлог цена
25 јан 21:20Xperia X10 II

raboti na site mrezi


170 €
или предлог цена
25 јан 21:18Samsung Galaxy S10+ 8gb ram full pack bez grepka

Samsung Galaxy S10+ 8gb ram i 128gb memorija full pack bez grepka ist...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
25 јан 17:34Samsung A23 5G Nov Neotpakovan

Se prodava Nov neotpakovan Samsung A23,24 meseci garancija.Moze zamen...


200 €
или предлог цена
25 јан 16:38Iphone 13 pro max 256

Prodava iphone 13 pro max 256 gb skoro nov Moze zamena za iphone 14 ...


960 €
или предлог цена
25 јан 11:41Iphone 12 pro max 128

Prodava iphone 12 pro max 128 gb mnogu socuvan so orginal kabel


650 €
или предлог цена
25 јан 11:41BEZ GREPKA KAKO NOV SAMSUNG A51 6GB/128GB

Se prodava poloven (kako nov!!) Samsung Galaxy A51. Mnogu dobro socuv...


8.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.500 МКД
25 јан 11:41Samsung A04s Nov Neaktiviran-Vip

Se prodava nov neaktviran so 24 meseci garancija Samsung A04S.Moze za...


8.000 МКД
или предлог цена
24 јан 18:48Se prodava iPhone X

Se prodava iPhone X koristen e 6 meseci,bez nikakvi oshtetuvanja 078...


11.000 МКД
или предлог цена
23 јан 20:47Samsung A20e-Full pack

Se prodava samsung A20e,telefonot e kako nov bez grepka,raboti na sit...


5.000 МКД
или предлог цена
23 јан 19:26Samsung A12-Full pack

Se prodava Samsung A12 4/64 ,raboti na site karti,slwduva so kutija i...


7.500 МКД
или предлог цена
23 јан 19:24Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам