231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Galaxy S10 plus

-Telefonot raboti na site SIM karticki + Dual sim opcija -Celosno is...


12.999 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
16.000 МКД
Денес 12:43Промовирано

Se prodava Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

Se prodava telefonot e nov neotpakuvan kupen od Telekom si imat i gar...


19.000 МКД
или предлог цена
05 фев 12:02Промовирано

SONY XA2 3GB RAM 32 GB INTERNA MEMORIJA

SONY XA2 BEZ NI EDNA MANA BEZ NI EDNA GREBKA NA NEGO CUVAN E VO FUTRO...


6.000 МКД
или предлог цена
02 фев 10:34Samsung galaxy NOTE 9

telefonot e vo odlicna sostojba 6.4 inci ekran 128gb memorija 6gb ram...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
02 фев 08:04iPhone 7 Plus 32Gb l-Neverlock

Se prodava iPhone 7 Plus,raboti na site karti socuvan,baterija 89%,sl...


6.000 МКД
или предлог цена
01 фев 10:45HUAWEI P20 Pro

6GB - 128GB raboti na site mrezi


150 €
или предлог цена
01 фев 01:44iPhone 11 Pro MAX

kompletno pakuvanje celosno ispraven (ne e servisiran) 87% battery ...


490 €
или предлог цена
01 фев 01:41Android tv box

Tv box x 96 max v56 Ram 8 rom 64 Najnoviot model android 12 S...


6.100 МКД
или предлог цена
31 јан 12:52Samsung A13-Neverlock

Se prodava Samsung A13 kako nov raboti na site karti sleduva so polna...


7.000 МКД
или предлог цена
31 јан 09:45Samsung A13 Nov Neaktviran

Samsung A13 Nov neaktiviran so 24 meseci garancija neptun.Moze zamena


8.500 МКД
или предлог цена
31 јан 00:12Xiaomi Redmi 7a full pack bez grepka kako nov

Xiaomi Redmi 7a full pack bez grepka kako nov bez grepka raboti na si...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
30 јан 23:59iPhone 13 pro max kako nov

iPhone 13 pro max ko nov bes niedna tocka nigde


900 €
или предлог цена
30 јан 12:11Xiaomi Pocophone F1 6gb so 128gb super sostojba

Xiaomi Pocophone F1 6gb so 128gb super sostojba dobro socuvan komplet...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
29 јан 22:56Xiaomi Note 9 Pro 6/128-Kako nov

Se prodava Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6ram 128rom,telefonot e kako nov,r...


8.500 МКД
или предлог цена
27 јан 13:54iPhone xr

iPhone xr


200 €
или предлог цена
27 јан 13:11Se prodavaat 12x ajfoni 5 i 5s

Se prodavaat 12 ajfoni 5 i 5s + gratis 6 maticni i 3 baterii dva ...


2.000 МКД
или предлог цена
27 јан 12:06Apple iPhone 6s 64gb nova baterija ispraven socuvan

Apple iPhone 6s 64gb nova baterija ispraven socuvan bez nikakva maana...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
27 јан 11:20Се продава Huawei P smart Z 2021

Се продава Huawei P smart Z 2021 телефонот е многу сочуван со оригина...


4.000 МКД
или предлог цена
26 јан 21:41Honor X7 so 4+2gb ram i 128gb memorija full pack

Honor X7 so 4+2gb ram i 128gb memorija full pack koristen eden mesec ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
26 јан 20:54Apple iPhone 14 Pro 256gb i 14 Pro Max 128gb

Iphone 14 Pro 256GB purple1300evra Iphone 14 Pro 256GB black 1300evr...


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
26 јан 19:25iPhone 14 Pro 128GB, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


1.250 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.400 €
26 јан 13:39Motorola G8 POWER

raboti na site mrezi


100 €
или предлог цена
25 јан 21:20Xperia X10 II

raboti na site mrezi


170 €
или предлог цена
25 јан 21:18Samsung A23 5G Nov Neotpakovan

Se prodava Nov neotpakovan Samsung A23,24 meseci garancija.Moze zamen...


200 €
или предлог цена
25 јан 16:38BEZ GREPKA KAKO NOV SAMSUNG A51 6GB/128GB

Se prodava poloven (kako nov!!) Samsung Galaxy A51. Mnogu dobro socuv...


8.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.500 МКД
25 јан 11:41Samsung A04s Nov Neaktiviran-Vip

Se prodava nov neaktviran so 24 meseci garancija Samsung A04S.Moze za...


8.000 МКД
или предлог цена
24 јан 18:48Se prodava iPhone X

Se prodava iPhone X koristen e 6 meseci,bez nikakvi oshtetuvanja 078...


11.000 МКД
или предлог цена
23 јан 20:47Samsung A20e-Full pack

Se prodava samsung A20e,telefonot e kako nov bez grepka,raboti na sit...


5.000 МКД
или предлог цена
23 јан 19:26Samsung A01-Kako nov Bez grepka

Telefonot e kako nov,raboti na site karti,bez nitu edna grepka,sleduv...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
22 јан 17:54Noki 6681

Nokia 6681


1.200 МКД
или предлог цена
21 јан 00:08Samsung S9Plus

Tel.e zacuvan bez mana


7.500 МКД
или предлог цена
20 јан 16:25Samsung Galaxy A52s 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci. PRODADEN ...


280 €
или предлог цена
20 јан 09:23iPhone 11 Pro 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


500 €
или предлог цена
18 јан 11:36Honor 50 Lite

Koristen 3 dena, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 24 meseci....


160 €
или предлог цена
18 јан 11:35iPhone 8 Plus 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


180 €
или предлог цена
16 јан 12:52Huawei Nova 9

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 13 meseci. PRO...


230 €
или предлог цена
16 јан 12:49Xiaomi mi 10t lite 5G nov

Se prodava nov xiaomi mi 10T lite 5G Telefonot e bez nitu edna grepk...


11.000 МКД
или предлог цена
15 јан 10:08Nov Samsung A13 neotpakuvan od Telekom

Se prodava nov neotpakovan Samsung A13 od Telekom


8.500 МКД
или предлог цена
14 јан 10:56Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


580 €
или предлог цена
13 јан 09:05iPhone 8, Black 64GB

Се продава iPhone 8, црна боја, 64GB, во одлична состојба, не сервиси...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
10 јан 16:06Huawei P30 Lite

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


90 €
или предлог цена
09 јан 12:57Xiaomi Poco X3 Pro

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 12 meseci. Pod...


200 €
или предлог цена
09 јан 12:55Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам