164 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nozici za tekstil

Polovni nozici za tekstil


500 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Текстилна индустрија

26 јул 13:52Makita polnac i baterija 3ah

Se prodava nov neupotreben makita polnac pod garancija i baterija 3ah...


2.500 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Професионални алати

22 јул 09:31БИОХУМУС 100% ОРГАНСКО ЃУБРИВО

БИОХУМУС е високо квалитетно органско ѓубре добиено од арско ѓубре со...


10 МКД
или предлог цена
21 јул 11:23БУРИЊА 220 litra..

Burinjata se 220litri bez kapak cenata na edno bure e 800den. Po...


15 €
или предлог цена
Свети Николе

Амбалажа и пакување

19 јул 10:52Се продава луцерка-бали и семе за луцерка.

Се продава квалитетнo семе за луцерка во светиниколско. Цена по дого...


По Договор
или предлог цена
16 јул 11:36Racna bormasina retro

racna bormasina retro, suvenir


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Професионални алати

12 јул 15:37Povizna lenta

Podvizna lenta


450 €
или предлог цена
10 јул 13:27Ормар - Сеф за оружје,Пушки.- Gun Safes.

Сетифицирани ормари за Оружје и муниција по европски стандард - EN 14...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Безбедност опрема

09 јул 14:53Огноотпорен архивски ормар;Ognootporen arhivski ormar

Огноотпорен ормар дизајниран да ги заштити вашите документи од пожар ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Безбедност опрема

09 јул 14:53Сеф тешко обивен за приватни цели.Sef tesko obiven za privat

Сеф тешко обивен по европски стандард - EN 1143-1 IMP, Класа 1.Намене...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Безбедност опрема

09 јул 14:53Сеф за Вградување Sef za vgraduvanje

Сеф за вградување во ѕид и под со механичка брава од Германско произв...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Безбедност опрема

09 јул 14:53Огноотпорен и тешко обивен Сеф.Ognootporen Sef

Сертифицирани огноотпорни Сефови по европски стандард EN 14450 класа ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Безбедност опрема

09 јул 14:53Hidro motori

Se prodavaat poveke hidro motori


1 €
или предлог цена
08 јул 10:56Sekvencionalna vrata

Sekvencionalna vrata


250 €
или предлог цена
Свети Николе

Дукани и опрема

08 јул 10:55Industriski Aspirator filter za prasina

Se prodava aspirator Donaldson


4.500 €
или предлог цена
08 јул 10:36Traka lenta 90’

Se prodava


100 €
или предлог цена
08 јул 10:36Mikser Mikseri миксер миксери

Се продаваат индустриски планетарни миксери поради модернизација на п...


1.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Дукани и опрема

07 јул 14:06PUMPI - MULJNA PUMPA

Se prodavaat muljni pumpi novi i polovni so izlez f60


350 €
или предлог цена
Свети Николе

Индустриски машини

23 јун 08:04Pumpa

Se prodava


1 €
или предлог цена
18 јун 13:35masina za nizenje tutun

dobro socuvana


По Договор
или предлог цена
07 јун 23:01Masina za sienje vreki

Ispravna sostojba


150 €
или предлог цена
06 јун 18:00Brojac vibro dozator za pakuvanje

Brojac vibro dozator za pakuvanje


390 €
или предлог цена
04 јун 12:16Kompresor za vozduh 120lit.

Kompresor za vozduh, ispraven e, podolg period ne e vo funkcija porad...


14.000 МКД
или предлог цена
02 јун 22:14Lenti traki podvizni

Se prodava, moze zamena


1 €
или предлог цена
29 мај 16:51ARSKO GUBRE

ARSKO GUBRE OD OVCI GOLEMA KOLICINA ZA PRODAZBA.CENA PO DOGOVOR 07844...


1 €
или предлог цена
29 мај 09:11Priklucok za kompresor na vozduh

Potreben e dovod na vozduh od kompresor, a ostanatite ventili se prik...


100 €
или предлог цена
Свети Николе

Професионални алати

16 мај 14:05Komplet masini za hemisko cistenje na alista

Se prodavaat komplet masini za hemisko cistenje na alista: Masina za...


5.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Дукани и опрема

08 мај 21:34Pcenica

Se prodava pcenica


1 МКД
или предлог цена
26 апр 09:20Jacmen

Se prodava jacmen


1 €
или предлог цена
26 апр 09:20Се продаваат евро палети и пластични, цефки и траки

Се продаваат евро палети по цена 300 денари + ддв. Пластични палети ...


1 €
или предлог цена
21 апр 08:57Masinka za sisanje Wahl

Nova donesena od germanija so pismena garancija


50 €
или предлог цена
19 апр 07:46Jacmen

Se prodava jacmen


1 €
или предлог цена
19 апр 07:29Bos romanski

se prodava bos za univerzal desen


1 €
или предлог цена
14 апр 07:38Prodavam mlin na kamen

Prodavam mlin na kamen dijametar 1m, so 8kw motor vo ispravna sostoj...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Индустриски машини

06 апр 18:53KOMORA

Se prodava komora so dimenzii: 4600x 4600x 2500 Za poveke informacii...


1 €
или предлог цена
05 апр 14:22PRODAVAM KOMORA

Komorata ima dimenzii: 2600x 2300x 1900 Povekje informacii na: 070 ...


1 €
или предлог цена
04 апр 13:45KOMORA 50 M3

Se prodava komora 50 m3, malku koristena, koristena e za skladiranje ...


5 €
или предлог цена
04 апр 13:45Inoks Ogradi Kapija Skali Инокс Огради Капија Скали Врата

Izrabotka na Ogradi,Skali,Vrati se od inoks.So politan i matiran inok...


55 €
или предлог цена
26 мар 22:26Pecki duvalki WIESHEU B/4 B/8 inf na tel.075431961

Pecki Duvalki tel.075 431 961


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Индустриски машини

24 мар 15:51Telehender 14m

Vrshenje na usluga so telehender utovar istovar rabota na visina


35 €
или предлог цена
22 мар 12:03Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам