164 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tubi.plasticna ambalaza od 20-30 lit

Prodavam koristeni tubi od prehrambena industrija 20-30litri .lesno s...


100 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Амбалажа и пакување

13 мар 07:09Domasna Rakija

se prodava domasna lozova rakija i domasna mastika


180 МКД
или предлог цена
10 мар 20:32Transformator 250kw

250kw MINEL TRAFO MLADENOVAC


2.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Индустриски машини

05 мар 23:23Продавам семе луцерка

Продавам семе луцерка чисто без жолта трева (cuscuta)


200 МКД
или предлог цена
02 мар 15:40pecka etazna poluavtomatska TERMOTEHNIKA ZAGREB

proizvoditel : termotehnika zagreb,model 120r ,kvadratura na pecenje ...


6.900 €
или предлог цена
13 фев 13:00Pecki Duvalki WIESHEU B/4 B/8 inf na te.075 431 p61

Pecki DUVALKI WIESHEU B/4 B/8 tel 075 431 961


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Индустриски машини

07 фев 13:00Elektromotori / Elektro motori

Електромотор СЕВЕР, 15 KW, 2935 вртежи , осовина 42


400 €
или предлог цена
02 фев 14:53pekarska i ladilna oprema i Linija za polnenje TEGLI

-MIWE -kopvektomat 6 tavi (12 kw) elekticen so komora i parea vo nea ...


100 €
или предлог цена
29 јан 14:01Avtomatska dozerka pakerka za zrnesti proizvodi

Avtomatska dozerka pakerka za zrnesti proizvodi vo plasticni ili kart...


1 €
или предлог цена
23 јан 12:44Masini za sienje

Prodavam masini za sienje bagat i singer vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Текстилна индустрија

11 јан 12:24Masina za nizenje tutun

Se prodava masina za nizenje na tutun Metalski zavod. I delovi za kar...


1 €
или предлог цена
13 дек 21:36Mesarski MASAT

MESARSKI MASAT SWIBO POLOVEN AMA DOBAR...


2.000 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Професионални алати

12 дек 10:14Prodavam seme detelina (lucerka)

Prodavam seme detelina (lucerka) rekolta 2021 cisto selektirabo


По Договор
или предлог цена
26 ное 12:51Prodavam gajbi

Se prodavaat gajbi skopsko i zlaten dab prazni i polni pisete samo na...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Амбалажа и пакување

25 ное 19:29Нудиме Арско Ѓубре

Нудиме одредена колична на Арско Ѓубре По договор 070357065


1 МКД
или предлог цена
23 ное 12:40Elektromotori / Elektro motori/ Stabilna bushalica

1. Електромотор со редуктор на излаз 120 вртежи, 1.5 KW, монофазен/тр...


1 €
или предлог цена
12 ное 11:35Drebong Strug

Drebong 1.5 rabotna dolzina


1.500 €
или предлог цена
14 окт 22:42Vranec

Se prodava grojze vranec i domazna rakija zolta i masti1ka info na te...


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:07Masina za nizenje tutun

Se prodava masina za nizenje na tutun Metalski zavod. I delovi za kar...


1 €
или предлог цена
22 сеп 21:07Метални изработки

Порти, Настрешници, додатни простории, врати, гаражни врати, прозори ...


402 МКД
или предлог цена
17 сеп 17:19Bravarski uslugi

Izrabotka na : nastresnici , ogradi , garazni vrati , vrati ,krovovi ...


402 €
или предлог цена
17 сеп 17:14Пелети

Акција на пелет А1 класа 15кг/180 денари 078440775


220 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Продажба на големо

14 сеп 19:27Машини за шиење - текстил Masini za sienje - tekstil

Продавам текстилни машини: двоигловки, оверлоци, дрикерка, окаста и п...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Текстилна индустрија

17 авг 23:09KABEL - PRODUZNI KABLI

Kabel za instalacija 5x2.5 = 100m Produzni selikonski kabli po 10÷...


1.000 МКД
или предлог цена
13 авг 10:15Hidroizolacija

Rabotam hidroizolacija so germaski hidroizolacioni traki na krovovi, ...


1 €
или предлог цена
29 јул 16:27HUDRAULICNI KOMANDI

40l 60l 80l 100l Edinecni Dvojni Trojni


1 €
или предлог цена
17 јун 09:15PRESI HIDRAULICNI

Za servisi Od 20 tona


1 €
или предлог цена
17 јун 09:12BALANSERKI NOVI БАЛАНСЕРКИ НOВИ

SITE VIDOVI NA BALANSERKI SAMO NOVI


1 €
или предлог цена
17 јун 09:11PUMPI ZA VLECENJE ULJE OD KOLI

Hauvrex pumpi


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Професионални алати

17 јун 09:11POMOSNI KOLICKI ZA SERVIS

Hauvrex


1 €
или предлог цена
17 јун 09:11KOMPRESORI FIAK I AGRIA

Fiak Agrina


1 €
или предлог цена
17 јун 09:11HIDRAULICEN ALAT ZA SPIRALI

Hauvrex


1 €
или предлог цена
17 јун 09:10DEMONTERKI I BALANSERKI

Site vidovi


1 €
или предлог цена
17 јун 09:10HEMISKO CISTENJE

DETAILING SERVICE - JANEV vi nudi hemisko cistenje na vasite avtomobi...


222.332.323 €
или предлог цена
Свети Николе

Останато

17 јун 00:20ТРАКА ГУМА

800 со 600 денари метро 071 657 324 гумени траки ленти gumeni ...


800 МКД
или предлог цена
07 јун 13:41Комплет инвертар за бутик (за долна облека)

Биро, излог, големи табли за закачување, рафтови, сталажа...цена по д...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

За Бутици и регистри

18 мај 18:04NOVI DIGALKI SITE VIDOVI

DVOSTOLBNI KANALSKI BALANSERKI DEMONTERKI APARATI ZA CENTRIRANJE ...


10 €
или предлог цена
13 мај 00:00"K U P U V A M"

Odkupuvam trapezni navoi so muteri okolu (f 30 mm ). Potocno se od g...


5 €
или предлог цена
30 апр 09:20site vidovi avto digalki

PRVI UVOZNICI NA LAGER DVOSTOLBNI DIGALKI CETIRI TONSKI SITE...


1 €
или предлог цена
30 мар 23:06NOVI DVOSTOLBNI DIGALKI

CETIRI TONSKI HIDRAULICNI SOPRAG I BEZ PRAG GERMANSKI OBEZBEDEN ...


1 €
или предлог цена
30 мар 23:05Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам