Подкатегорија:
                   
674 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam tarabuka odlicna

Prodavam tarabuka


6.500 МКД
или предлог цена
09 јан 10:25STALAK ZA TRI GITARI

NOV STALAK ZA DRZENJE NA TRI AKUSTICNI ILI ELEKTRICNI GITARI CENA 150...


1.500 МКД
или предлог цена
03 јан 10:28Klasicna gitara Oscar Schmidt

Класична гитара Oscar Schmidt OC11CE (Washburn), озвучена со активен ...


7.000 МКД
или предлог цена
31 дек 21:04NOVA AKUSTICNA GITARA 41 INCI

NOVA AKUSTICNA GITARA PREKRASEN ZVUK I ODLICNA IZRABOTKA


6.500 МКД
или предлог цена
23 дек 01:04Prodavam elektricna gitara Vision

Prodavam elektricna gitara Vision


6.500 МКД
или предлог цена
17 дек 19:32Worlde Panda mini 25-Key USB MIDI CONTROLLER

Se prodava nova klavijatura. Features: 25 velocity-sensitive keys...


5.500 МКД
или предлог цена
25 ное 14:30Магнети Harley Benton ST pickup и чивии/клучеви

Магнети единечни керамички (Ceramic single coil pickups) врат, среден...


2.400 МКД
или предлог цена
21 ное 22:52Prodavam Yamaha Pacifica n89

Prodavam elektricna Yamaha Pacifica n89 vo top sostojba


12.500 МКД
или предлог цена
20 ное 13:44Piano Legnica

Prodavam piano "Legnica" malku koristeno vo domasni uslovi. Pianoto i...


800 €
или предлог цена
11 ное 12:44NOVI POJACALA VOX

NOVI POJACALA VOX OD SITE MODELI VOX PATHFINDER 10 cena 100 evra. V...


100 €
или предлог цена
08 ное 13:16Mandolina kontakt 072 204 878

Se prodava mandolina, proizvodsrco zagreb kontakt 072 204 878


1 €
или предлог цена
06 ное 19:11Prodavam bass gitari

Prodavam 2 bass gitari 1. Crna 6500 2. Vision 8500


7.000 МКД
или предлог цена
03 ное 09:35NOVA ELEKTRICNA GITARA IBANEZ S520-WK

NOVA ELEKTRICNA GITARA IBANEZ S520-WK


550 €
или предлог цена
29 окт 11:55Prodavam sintisajzer

Prodavam sintisajzer so kartica 15.000den Tel.070 343 593


15.000 МКД
или предлог цена
26 окт 12:01NOV SINTISAJZER

NOV SINTISAJZER ZA POCETNICI SO 61 DIRKA


3.200 МКД
или предлог цена
17 окт 01:02STALAK ZA GITARA

UNIKATEN STALAK ZA GITARA PROIZVEDEN OD MASIVNO DRVO BUKA tel. 075 2...


1.800 МКД
или предлог цена
30 сеп 23:46NOVA AKUSTICNA GITARA

NOVA MNOGU KVALITETNA AKUSTICNA GITARA ODLICNA IZRABOTKA, ODLICEN ZV...


6.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 23:46NOVA BASS GITARA

NOVA ELEKTRICNA BASS GITARA tel. 075 248 405


7.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 23:46NOVA AKUSTICNA GITARA

PRODAVAM NOVA AKUSTICNA GITARA GOLEMINA 40 INCI GRAND AUDITORIUM CUTA...


4.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 15:58NOV SINTISAJZER ZA POCETNICI

NOV SINTISAJZER ZA POCETNICI


3.200 МКД
или предлог цена
29 сеп 15:54NOV SINTISAJZER

Potpolno nov spakuvan vo kutija 5 oktavi Moze da se isprati po Kargo...


3.200 МКД
или предлог цена
29 сеп 15:53NOVI BAS GITARI

Potpolno novi bas gitari Moze da se ispratat po kargo ekspres.


7.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 15:52NOVA AKUSTICNA GITARA

NOVA AKUSTICNA GITARA PREKRASEN ZVUK I ODLICNA IZRABOTKA


4.000 МКД
или предлог цена
02 сеп 20:16NOVA AKUSTICNA GITARA

PRODAVAM NOVA AKUSTICNA GITARA GOLEMINA 40 INCI GRAND AUDITORIUM CUTA...


4.000 МКД
или предлог цена
17 авг 22:10Yamaha DTXPRESS 3

se prodava modul za el tapani,yamaha dtxpress 3,socuvan maksimalno,ka...


200 €
или предлог цена
31 јул 04:28Prodavam pedali za el.gitaraBehringer

Prodavam pedli Behringer UP100-Ultra Phase Shifter UC200-Ultra Chor...


3.000 МКД
или предлог цена
26 јул 12:35Prodavam pedala BOSS Mega distortion MD2

Prodavam pedala BOSS Mega distortion MD2


4.000 МКД
или предлог цена
26 јул 12:35VOX AC15VR

NOVO GITARSKO POJACALO VOX AC15VR


300 €
или предлог цена
13 јул 10:51NOVA AKUSTICNA GITARA

NOVA AKUSTICNA GITARA CENA 4000 DEN. tel. 075 248 405


4.000 МКД
или предлог цена
13 јул 10:51STALAK ZA GITARA

STALAK ZA GITARA - PROIZVEDEN OD MASIVNO DRVO BUKA tel. 075 248 405


1.800 МКД
или предлог цена
13 јул 10:51Prodavam akusticna gitara C. Giant

Prodavam nova akusticna klasicna gitara C. Giant.


7.000 МКД
или предлог цена
10 јул 08:46Гусла

Оригинална црногорска гусла


150 €
или предлог цена
05 јул 10:23Yamaha DTXPRESS 3

se prodava modul yamahadtxpress 3,kako nov maksimalno socuvan


200 €
или предлог цена
30 јун 00:13Stolce za gitara

Za akusticna klasicna gitara za muzicko uciliste


300 МКД
или предлог цена
25 јун 10:07Музички инструменти

Се продаваат повеќе музички инструменти. На секоја слика се запишани...


1 €
или предлог цена
10 јун 18:39EPIPHONE SLASH AFD LES PAUL PERFORMANCE PACK

NOVA ELEKTRICNA GITARA SO POJACALO I FUTROLA EPIPHONE SLASH AFD LES P...


340 €
или предлог цена
04 јун 18:30NOVA GOLEMA TARABUKA

NOVA GOLEMA TARABUKA CENA 3000 PLASTICNIOT DEL ZA TROPANJE E PRECNIK...


3.000 МКД
или предлог цена
04 јун 18:29MARSHALL ORIGIN VALVE 20W COMBO

NOVO GITARSKO POJACALO OD NOVATA SERIJA NA MARSHALL - ORIGIN VALVE 20...


550 €
или предлог цена
04 јун 18:21MARSHALL ORIGIN VALVE 50W HEAD

NOVO GITARSKO POJACALO OD NOVATA SERIJA NA MARSHALL - ORIGIN VALVE 50...


550 €
или предлог цена
04 јун 18:20Yamaha DTXPRESS 3

se prodava modul za elektronski tapani yamaha dtx press3,kako nov,mak...


230 €
или предлог цена
01 јун 23:31Страна 3 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам