666 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Градежни парцели

Се продаваат две градежни парцели во населба Г. Оризари од кои едната...


24.000 €
или предлог цена
02 фев 09:08Промовирано

Gradezna parcela Strezevska naselba Gorno Orizari

Se prodava Gradezna parcela so markica za gradba vo strezevska naselb...


12.500 €
или предлог цена
16 јан 16:22Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj

Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj od 2000 m² i 3000 m². Cena po do...


1 €
или предлог цена
16 јан 12:32Bitola placevi “Bal Banja”g.orizari-076-579-331-

Placevi na -20-metra do bal banja -310-M/2-placevi -598–/m-2-Plac-360...


60 €
или предлог цена
15 јан 12:00SE IZDAVA PLAC DO BIS AUTO VO BLIZINA NA TERMINALOT

- SE IZDAVA PLAC - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistrale...


По Договор
или предлог цена
15 јан 10:45Prodavam parcela kaj kluckata za Krklino

ITNO prodavam parcela pokraj pat kaj kluckata za Krklino na vlezot na...


1 €
или предлог цена
14 јан 23:56Mesto za prodazba

Se prodava mesto 850 m2 na ulica industriska nasproti karpos pod pru...


35 €
или предлог цена
13 јан 13:50Лозје

Продавам место ( старо лозје ), КП 15726 за КО Битола 1/2, во близина...


20.000 €
или предлог цена
13 јан 09:49Се издава плац од 1200м2

Се издава плац од 1200м2 - покриен простор од 100м2 - канцелариски ...


По Договор
или предлог цена
12 јан 17:24Mesta vo Rastani - 2 x 1000m2

Mesto od 1000m2 rastanska naselba I mesto od 1000m2 rastani na vlezo...


13 €
или предлог цена
12 јан 15:59Se Prodava parcela -lozje 1069 m²

Se Prodava parcela -lozje 1069m² Kukarce 2 sobi edna na edna .Buna...


5 €
или предлог цена
12 јан 13:55СЕ ПРОДАВААТ ПАРЦЕЛИ НА ЛАВЧАНСКИ ПАТ

СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ПАРЦЕЛИ НА ЛАВЧАНСКИ ПАТ ВО БИТОЛА. ПРЕКРАСНА И СОНЧ...


45 €
или предлог цена
12 јан 11:35Se izdava PLAC na Industriski pat

Se izdava PLAC na Industriski pat na samiot pat lepenka do mlekarata ...


450 €
или предлог цена
10 јан 09:43Парцела со куќа во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


13.200 €
или предлог цена
09 јан 09:51Se prodava zemjiste vo atarot na Porodin i Velusina

Se prodava zemjiste so razlicni povrsini vo atarot na selo Porodin I...


1 €
или предлог цена
08 јан 17:30Plac - niva kaj novite grobista

Vo blizina na Rajska Porta i zelen raj INFORMACII NA TEL. 07534...


1 €
или предлог цена
07 јан 22:57Prodavam plac 548 m2 Gorno Orizari ili menuvam za avtomobil

Se prodava ili menuva, za lokacija klikni mapa. Javete se ke se do...


По Договор
или предлог цена
04 јан 12:25Plac / niva gradsko pole Bitola

se prodava nivata na mesto vikano Kaftandzica pod francuaki grobista ...


10 €
или предлог цена
02 јан 17:31Livada nad Bukovski Livadi

Livada nad Bukovski Livadi 1595m2


18.000 €
или предлог цена
02 јан 13:20Земјоделско и градежно

Нива од 2000 до 12000 м2, во с.Логоварди, кај аеродромот, снабдено со...


2 €
или предлог цена
01 јан 15:58Продавам ниви во с. Поешево

Продавам ниви на тромејгето од с. Поешево, Логоварди и Битола, КОМАСИ...


2 €
или предлог цена
01 јан 15:58СЕ ПРОДАВА НИВА, ПОВОЛНА ЗА ФОТОВОЛТАЖНА ЦЕНТРАЛА

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 071 533 938 ЦЕНАТА Е ПО ДОГОВОР НИВАТА СЕ НАОЃА ...


1 €
или предлог цена
31 дек 06:51Mesto vo Bratindol - Место во Братиндол EVTINOO!!

Mestoto e pogodno za vikendica, plac i drugi nameni. Se naogja do g...


По Договор
или предлог цена
30 дек 20:39Niva vo s. Opticari

Se prodava obrabotlivo zemjiste vo atarot na selo Opticari na samiot ...


1 €
или предлог цена
30 дек 17:35SE PRODAVAAT 3 NIVI ZA GRADEJNE

SE PRODAVAAT TRI NIVI NA SAMIOT MAGISTRALEN PAT BITOLA GRCIJA MESTO Z...


По Договор
или предлог цена
29 дек 20:30Placovi Nizo Pole Bitola

Се продаваат следните парцели од имотен лист бр 25 општина Битола , Н...


По Договор
или предлог цена
27 дек 13:22Niva megju D.Orizari i G.Orizari i Karamani, 1Ha, 1va klasa!

Se prodava niva od 10000m2 pomegu dolno i gorno orizari i karamani! n...


1 €
или предлог цена
26 дек 21:22Se prodava niva od 10000 m2

Nivata se naogja vo atarot na selo Brusnik na 300 metri od ciflik res...


1 €
или предлог цена
25 дек 17:34Se prodava mesto

Se prodava zemjiste del lozje del oranica I vikendica so struja I vo...


1 €
или предлог цена
25 дек 17:33NIVA KRKLINO POD BENZISKATA PELAGONIJA PETROL

Se prodava niva pod benziskata pelagonija petrol odma pod patot 2300 ...


8 €
или предлог цена
24 дек 22:43СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ТРНОВО

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 1000M2, НА САМИОТ ПАТ ЗА ТРНОВО ВО БЛИЗИНА НА Ф...


20 €
или предлог цена
23 дек 14:17plac

Се продава плац 471м2, кој се наоѓа во близина на хотел Битола.


По Договор
или предлог цена
22 дек 13:41Plac lozje

10€ za m2


5.000 €
или предлог цена
20 дек 23:50Plac so kuka vo centarot na Kukurecani

Kukata e prazna i ima dve pomosni prostorii.Od parcelata se prodava i...


8.500 €
или предлог цена
20 дек 23:50СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 мето ЧАИР

СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 местото се вика ЧАИР позади затворот...


111 €
или предлог цена
20 дек 18:25parcela pelister sproti servisot za kamioni 2000m2

plac 2000 m2 poglednete za mestopolozbata na mapata moznost za zamen...


1 €
или предлог цена
20 дек 15:081200 M2 na pat za Grcija

Telefon za kontakt 075/899-260 Se prodava mesto 1200 M2 na 0.5 km po...


15 €
или предлог цена
16 дек 14:52ЛАВЧАНСКИ ПАТ, ПАРЦЕЛИ ЗА ГРАДБА НА КУЌИ

ЛАВЧАНСКИ ПАТ, ПАРЦЕЛИ ЗА 79 ЕВРА/М2, СЕКОЈА ОД ПО 350 М2, ЗА ...


79 €
или предлог цена
13 дек 18:07П533, СТРЧИН, ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

П533, СТРЧИН, ЗА 45 ЕВРА/М2, ПАРЦЕЛА ОД 740М2 ЗА ГРАДБА НА КУЌА, СО В...


45 €
или предлог цена
13 дек 17:53П524, СТРЧИН, ПЛАЦ СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

П528, СТРЧИН, ЗА 37.000 ЕВРА, ПАРЦЕЛА ОД 524 М2 СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБ...


37.000 €
или предлог цена
13 дек 17:52Нива во с. Поешево, Битолско

Продавам нива од 55000 м2 во атар на село Поешево, Битолско. Цена по...


1 €
или предлог цена
13 дек 13:00Страна 4 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам