Свети Николе
                           
144 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lozje kaj Branata 13 dekara

Lozjeto e staro 8godini,vo bkizina na Branata Bez navodnuvanje!


18.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

07 сеп 13:28Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


150 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

27 авг 17:49Prodavam kuka na Gorobinski pat

Prodavam kuka na Karposeva 162b. Kukata e lepenka i e vo dobra sosto...


29.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

23 авг 19:13Prodazba na zemjiste

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste k.p.10192 i 10193 vo Sveti N...


100.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

18 авг 12:07Niva, lozje kaj turskite grobista

D


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

14 авг 16:10Nova kuka vo centar

kukata e gradena 2009g,nikoj ne zivee vo nea. MOZE POD KIRIJA,MOZE I...


37.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

14 авг 16:08Se izdavaat dva novi dukjani vo gradskiot pazar

Nova gradba, celosno opremeni, toalet, klima, cena povolna.


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Дуќани

13 авг 15:19Orevi cendler

Prodavam zemjiste 5000 m2 nasadeno so orevi cendler, peta godina, so ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

12 авг 16:21Prodavam plac

Prodavam plac pogoden za vikendica tel. 078 443 071


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

12 авг 15:01Se izdava Objekt - hala 1600 m2

Se Izdava objekt - hala 1600 m2 bez stolbovi vnatre. Dimenzii 24.5m x...


1 €
или предлог цена
11 авг 14:30prodavam niva so modri slivi

prodavam niva s pesirovo zasadena so modri slivi slivite se zasadeni ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

10 авг 09:17Плацови и ниви Свети Николе

- Бараки, парцела 6444/3 (12 011 m2), струја вода и можност за делење...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

06 авг 11:47Stara kuka vo centar!

Prodavam stara kuka vo centar , uredni dokumenti, so markica za nova ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

01 авг 20:27Prodavam kuka na Karposeva br.162

Prodavam kuka na Karposeva br. 162 Za poveke informacii javete se na...


30.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

22 јул 09:35SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

-SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR POZADI OPSTINA SV NIKOLE ...


1 €
или предлог цена
22 јул 08:38Se Prodava Baraka Coca Cola

Se Prodava Baraka (Limenka) Coca Cola


По Договор
или предлог цена
20 јул 12:33ПРОДАВАМ НИВА ДО АВТОПАТ-Св. Николе, Сопот

Нива до автопат Скопје-Св.Николе. Контакт: 070 26-00-73


100 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

16 јул 22:25Mesto Gradezen reon

Mestoto se naoga do mlekara Nikolovi,1401kvadrat vo gradezen reon-!


7.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

13 јул 13:55Deloven Objekt Magacin

se prodava deloven objekt magacin so dvorno mesto vo Crniliste


120.000 €
или предлог цена
08 јул 10:35Deloven Objekt Magacin

se prodava deloven objekt magacin so dvorno mesto vo crniliste


29.000 €
или предлог цена
08 јул 10:35Vikendica vo Guriste!!!!

Vikendicara e so 2150kvadratni metri povrsina ,na dva sprata so 4 sob...


33.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

08 јул 10:06Mesto vo Mavrovica

Mestoto se naoga vo Mavrovica na samiot asvalten pat


950 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

05 јул 06:31Mesto na NOVIOT AVTOPAT!!!

Mestoto se naoga na noviot avtopat,koj pominuva na 1metar od samiot p...


20 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

29 јун 15:21Se IZDAVA

Samo na firma,ima kapacitet za smesruvanje na 10 luge---SAMO ZA FIRMI


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

29 јун 15:20Викендица со нива и бунар

Викендицата е до автопатот Св. Николе - Штип, на локација свети нико...


4.900 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

28 јун 10:34DELOVEN PROSTOR

-SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR POZADI OPSTINA SV NIKOLE ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Дуќани

09 јун 10:31Prodavam vikendica

Prodavam vikendica 50 m2 so ovostarnik,zasaden so orevi cendler 5000 ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

05 јун 22:14Plac

Se prodava plac na sopotski pat od 330m2 Poveke informacii na telef...


1.111 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

05 јун 20:26Nivi vo s. Gorobinci, Sveti Nikole

Се продаваат две ниви кај село Горобинци, Свети Николе. 1. Нива ка...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

30 мај 20:49Prodavam 3 nivi

Prodavam 3 nivi so povrsina od 69 dekari,edna 32 dekari,druga 27 deka...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

22 мај 10:57Gradezna parcela .plac

Se prodava gradezno zemjiste ind.zona Sv.Nikole 1800m2 namena G2 so p...


20.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

21 мај 17:22ATRAKTIVNA LOKACIJA ZA PRODAZBA

SE PRODAVA PLAC NA EKSPRESNIOT PAT VELES STIP VEDNAS DO MIK SVETI NIK...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

18 мај 14:10Се продава лозје

Лозјето плодно , дава од 1000 до 1600кг без наводнување, до нивата по...


4.900 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

16 мај 14:06Vanco

Se prodava plac na ul.vanco angelov bb. do taksi SNUPI. Placot ima 32...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

15 мај 14:54Се продава нива во Црнилиште вгр.

Се продава земјоделско земјиште нива во м.в. Гуштерица, КП 2606, КО Ц...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

13 мај 16:21Se prodava

Niva na okolu 800m od Megunaroden Slavjanski Univerzitet -Sv Nikole. ...


120.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

10 мај 18:24Nivi

Se prodavaat niva Orle Bair 7.500m2, niva Odza Bair 4300m2 i niva Luk...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

18 апр 16:21Ноќевалиште Славеј

*Ноќевалиште Славеј е лоцирано на ул. Маршал Тито број 1 Свети Николе...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Станови

17 апр 20:10Plac vo industriska zona sv. Nikole

Se prodava plac vo industriska zona sv.nikole so najdobra lokacija od...


11 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

11 апр 13:11Vikendica na ovce pole!!

Vikendicatta se naoga na ovce pole vo podnozjeto na planina bogoslove...


10.300 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

25 мар 23:21Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам