Карпош
Подкатегорија:
                   
422 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Аголна гарнитура

Аголна гарнитура, со пет места за седење. Потирачи за раце на двата к...


12.500 МКД
или предлог цена
02 сеп 09:46STALAK ZA SPISANIJA INOX

Nov stalak za spisanija


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

02 сеп 08:24GLADOM Масичка со послужавник/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик > Боја: црна Ди...


1.960 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

30 авг 12:32Тросед и двосед

Продавам сочувани тросед и двосед. Имаат механизам за пуштање. Основа...


6.000 МКД
или предлог цена
25 авг 18:17Регал со плакар Jugoexport

Се продаваат регал заедно со плакар, купен од Jugoexport. Почетна цен...


5.000 МКД
или предлог цена
23 авг 20:53Нов тросед од Икеа

GRÖNLID тросед од Икеа, не е користен. 10 г.гаранција, мек и удобен, ...


780 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

21 авг 15:32Nova moderna klub masa

Klub masa od dimeno staklo i zhelezni nogarki. Dobiena na podarok, ...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

15 авг 16:53Nov nekoristen moderen trosed

Temno sin trosed moderna izrabotka. Se prodava bidejki bojata ne odgo...


480 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

15 авг 16:43Maсичка рачно изработена

Во идеална состојба


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

08 авг 19:11RETRO GARNITURA

Prodavam retro garnitura barok stil, trosed so dve fotelji, ne e rest...


60.000 МКД
или предлог цена
01 авг 14:37Garnitura i trpezariski stolici

Se prodavaat komplet odlicno socuvani i vo ispravna sostojba. Koriste...


60.000 МКД
или предлог цена
26 јул 16:47Комода за ТВ

Продавам минималистичка комода за ТВ и пропратни аудио уреди. Димензи...


120 €
или предлог цена
07 јул 15:47GLADOM Масичка со послужавник/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик > Боја: црна Ди...


1.730 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

29 јун 16:23LINDVED Помошна метална масичка/ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: метал > Боја: бела ...


2.180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

29 јун 16:21KVISTBRO Mаса со простор за складирање/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик > Боја: бела Д...


4.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

29 јун 16:19Se prodava komplet masa i stolici za salon

Se prodava ekskluzivna golema masa za salon, so 8 ekskluzivni stolici...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

26 јун 08:25dvosed na izvlekuvanje

Se prodaav eksta socuvan dvosed na izvlekuvanje vo odlicna sostojba. ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

21 јун 08:54Tepisoni

Prodavam 2 tepisoni dobro sochuvani i kratko koristeni so dimenzii 16...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

19 јун 20:21KALLAX Полица со 4 прегради/ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: медијапан > Боја: бела ...


3.580 МКД
или предлог цена
17 јун 16:03KALLAX полица / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: иверица > Боја: бела ...


5.590 МКД
или предлог цена
17 јун 15:59KALLAX Полица 77х147/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: иверица, > Боја: бела ...


6.680 МКД
или предлог цена
17 јун 15:57Се продава двосед

Се продаваaт 3 исти двоседи (еко кожа) во одлична состојба. 7000 од ...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

14 јун 13:52Комода

Дрвена комода Контакт 075 214 231 Мартин


3.000 МКД
или предлог цена
11 јун 15:01Se prodava vitrina za zid vo odlicna sostojba

Se prodava vitrina za zid odlicno socuvana kombinacija medijapan stak...


4.500 МКД
или предлог цена
09 јун 13:30ТВ Комода, Масичка, Тросед, Двосед и Табуретка

Продавам заедно или посебно масичка, тросед, двосед, табуретка и аспи...


7.000 МКД
или предлог цена
07 јун 14:18MARIUS Столче/табуретка/ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: метал, пластика > Бој...


640 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

07 јун 12:46Se prodava garnitura

Vo super sostojba cenata ne e fiksna


250 €
или предлог цена
02 јун 12:47Komoda mediapan,staklarnik za pijalaci,zidni viseci

Komoda mediapan dvo delna so zidni 2 elementa-330 evra Staklarnik...


530 €
или предлог цена
29 мај 16:12Се продава комода и витрина

Се продава старинска двокрилна комода и двокрилна витрина. Витринат...


3.000 МКД
или предлог цена
27 мај 14:48Se prodavat fotelji za dnevna soba odlicno socuvani

Se prodavat fotelji za dnevna soba odlicno socuvani kombinacija drvo ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

13 мај 10:33Регал за дневна соба

Продавам регал за дневна соба, 077 790 226 Коста


4.900 МКД
или предлог цена
27 апр 09:47LACK Клуб масичка 35x35 бела/ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверка, медијапан > Бој...


580 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

26 апр 12:30Komoda NORDBY

Prodavam nova, neotpakuvana komoda Nordby so tri fioki od Jysk.


9.000 МКД
или предлог цена
18 апр 11:28Клуб маса

Se prodava klub masa so dimenzii 110x50x50 kupena od Strumica (mebe...


90 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

05 апр 11:49Se prodava nova TV komoda - Egger

Se prodava nova konzolna komoda od iverka EGGER - H3133 i U767, so dv...


24.000 МКД
или предлог цена
23 мар 14:27Trosed, regal, komoda EFTINO

Trosed dvosed fotelja Trosedot i dvosedot se pustaat I toa ne so z...


6.900 €
или предлог цена
19 мар 00:12Masa so 6 stolici

Masa Jugoexport Kaleno staklo crno 6 stolici teleska koza Bukvalno...


5 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

18 мар 10:35Komoda drvo

Komoda bez ostetuvanja Drvo Servizot e podarok - nov od sve B7x6 ...


4.500 €
или предлог цена
17 мар 23:24Kozna garnitura socuvana

Se prodava zacuvana kozna garnitura od Simpo.


250 €
или предлог цена
17 мар 09:19Garnitura za sedenje

Koristena kratok period, so mehanizam na spustanje


25.000 МКД
или предлог цена
10 мар 21:16Страна 4 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам