Неготино
                   
326 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Wv Touareg na Delovi,komplet

Se prodava na delovi ,full oprema na jastuci ,imam skoro sve 075 96...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мар 07:12Промовирано

VW Touran 2.0 TDI , 2004 god. 071 350 080

VW Touran 2.0 TDI , 2004 god. Reg.do 01.2024


4.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 мар 11:32Chevrolet Captiva

Kolata e na bugarski tabli napraven golem i mal servis solidni gumi


4.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 мар 08:02Застава Фиат 1300 Zastava Fiat 1300

Se prodava Zastava Fiat 1300 1969 godina Registriran Prevod I od...


2.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 мар 22:54Skoda Superb 2.0 TDI TOP Sostojba

se prodava skoda superb top sostojba promena na set lamela plus zamae...


20.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 мар 13:03Fiat Bravo 1.9 TDI

Колата е во добра состојба, малку удрена и изгребана, но пали вози е,...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.500 €
Неготино

Автомобили

13 мар 20:24Zastava Fiat 1300 Застава Фиат 1300

Se prodava Zastava Fiat 1300 1968 godina Kolata gi Ima site delovi,...


1.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мар 21:42MOTOR 1.7 CDTI 81 KW 110KS 2011g

MOTOR 1.7 CDTI 81 KW 110KS 2011g UVOZENO OD HOLANDIA🇳🇱 Donesena...


6.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мар 11:28ALFA ROMEO Julieta multi jet Kako of fabrika

KOLATA E SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA SO MOTOR SO ORIGINAL I KM PREDE ...


6.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мар 10:25Ford Escort

Vergla ne pale moze i na delovi


500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 мар 16:13VW TOURAN 2.0 TDI 2004 GOD

071 350 080 Za povekje informacii na tel Cena 4300 evra ( ne e fiks...


4.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 мар 22:55Citroen C4 Aircross 4x4 1.8 HDI

Voziloto e uvezeno od prv gazda, so servisna kniska koja ja poseduva,...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 мар 06:43Peugeot 406 2.0 HDI

Pezoto e vo odlicna sostojba, registrirano, servisirano, so solidni g...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 мар 06:42Polo GOAL 1.4 tdi

Se prodava Polo 1.4 tdi 2006-ta godina Registrirana do mart 2024ta ...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 мар 13:37Dodge caliber

Napraven golem servis Napraven mal servis


4.999 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 мар 20:17Prodavam golf4 na delovi 1.6sr 1.9tdi

Polovni delovi za golf 4 1.6sr 1.9 070312175


8 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 фев 20:23Se Prodava Seat Leon FR

Seat Leon fr 2.0 170ks 2006 Увезен од Швајцарија 2018 Од oпрема п...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 фев 17:21Kia Sorento 2007

071/391/707


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 фев 15:25SEAT LEON

075/622/094


4.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 фев 15:24Jugo efi

Jugo e nogu zdravo nema nikade korozija so napraven komplet servis so...


800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 фев 00:16SE PRODAVA GOLF 7 2017 GOD DSG MENUVAC SO 7 BRZINI

Se prodava golf 7 1.6 tdi dsg menuvac kolata e vo ekstra aoatojba pov...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 фев 22:02SE PRODAVAAT BANDAZI ZA MERCEDES ML

BANDAZI ZA MERCEDES ML 18 KI


300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 фев 22:02Bmw e34 na delovi

Bmw 524td e34 na delovi se sto vi treba. 075 978 717


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 фев 02:02Се продава Renault Megane 1.9 DCI

Се продава Renault Megane 1.9 DCI во одлична состојба. Возилото м...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 фев 22:29ALFA ROMEO Julieta multi jet Kako of fabrika

ALFATA E VO MAXIMALNO VRVNA SOSTOJBA SO PERFEKTEN MOTOR TIVOK KAKO B...


6.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 фев 11:37VW PASSAT B8 2.0 TDI 150KS HIGHLINE

Модел:VW PASSAT B8 2.0 TDI 150KS M/T Произведено:2015 Год Гориво:Д...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 фев 20:15SEAT LEON 1.6tdi 105ks 2013god

Seat leon 2013 godina 167.000km So full oprema Od germanija donesen ...


9.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 фев 08:24opel zafira

kolata e v odlicna sostojba.se prodava poradi zaminuvajne vo germanij...


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 фев 19:43Kia Carens 2.0 cdi

Zvonete na ovoj broj 075 520 125 Nikola, moze zamena za dzip, 075 52...


5.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 фев 13:39Продавам Passat

Цена по договор


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 фев 13:00Se prodava Audi a6 2013 godina S line quattro

3.0 245ks quattro Full oprema 2 para bandazi Novi 4 letni gumi G...


22.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 фев 12:41OPEL CORSA 1.0 BENZIN

071 350 080 1150 EVRA CENATA NE E FIKSNA


1.150 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 фев 16:34RENAULT CLIO 1.5 DCI

Se prodava RENAULT CLIO 1.5 DCI. Nov akumulator novi gumi reg do ...


1.999 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 фев 21:59mercedes R 350 tel075423781

za poveke informacii zvonete na 075423781


9.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 фев 19:56Se prodava Reno Megan 1.5dci 2004

Se prodava reno megan 1.5dci 2004 godina atestirani zadni stakla Mu...


2.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 фев 14:27Opel Astra se prodava

Voziloto e vo odlicna sostojba Vredi da se vidi Se e ispeavno i fun...


2.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 фев 11:07Daewoo tiko

Prodavam alternator.


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 јан 13:05Mercedes C220

Колата е во одлична состојба


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 јан 15:35Mercedes 270 CDI registriran

Avtomobilot e vo odlicna sostojba. Registriran do 08.2023g Cena 3300...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 јан 20:15CITROEN C5 HDI

Se prodava CITROEN C5 HDI SE ISPRAVNO SEKOE KOPCE INFORMACII NA T...


1.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 јан 12:49Porsche Panamera 4 E-Hybrid

Porsche Panamera 4 E-Hybrid 2.9 462 HP (Benzin + Struja) Proizvedena ...


92.990 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 11:47Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам