Неготино
                   
326 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Wv Touareg na Delovi,komplet

Se prodava na delovi ,full oprema na jastuci ,imam skoro sve 075 96...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мар 07:12Промовирано

Ford fiesta 2008

Fortd fiesta tovarno so cetiri zimski gumi so servisna kniska naprave...


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 јан 15:36Jeep Cherokee 2.5 dizel

Vo ekstra sostojba 2.5 dizel motor 070-750-542 GORAN


7.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 јан 22:49Bmw 120D

Bmw 120D 2005 godina Registrirano do 04.2023 godina Servisirano 4...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 јан 22:20Fiat bravo 1.9

Info na 075455240


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 јан 10:50OPEL CORSA 1.2 BENZIN = 1150 EVRA

071 350 080


1.150 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 јан 07:54Polo gti wv 1.6 124ks 92kv

Full oprema za taa godina Cd player Kozni sedista greaci vo niv ...


2.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 јан 13:00Mercedes C200

Vo dobra kondicija prva reg. Vo mkd jas go uvezov od Belgija Mozna ...


4.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 јан 00:40Land Rover 2.0 4x4

Se prodava ,vo ispravna sostojba,moze da se proba vo sekoe vreme info...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 јан 17:20OPEL CORSA - BENZIN = 1150 EVRA

071 350 080


1.150 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 дек 21:00Toyota RAV 4 2.0 D 4WD

Toyota RAV 4 II (_A2_) 2.0 D 4WD (CLA20_, CLA21_), Power: 116 PS/85 k...


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 дек 16:06FIAT LINEA-делови за брава за шоферска врата

Се купува пластичен дел од брава за шоферска врата за Fiat Linea , 20...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 дек 15:34Mercedes CLK 270

Интериер кожа со фул опрема сите сензори Комплетен сервис мал голем...


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 дек 16:23Mercedes ML brabus motor 4.2

22ki zimski gumi glanc novi Moze i zamena


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 дек 21:11Reno Megan 1.5 decei 2008 godina

Se prodava Reno Megan 1.5 decei 2008 godina regestriran cela godina s...


2.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 дек 17:23Ford Mondeo 2.0 16v 1.8td

Se prodavat delovi za ford moneo benzin i dizel


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 дек 10:39Se prodava VW Passat

Se prodava avtomobil, vo mnogu dobra sostojba. Proizveden Dekemvri 20...


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 дек 21:24Opel Astra 1.7

Prodavam Opel astra H 1.7cdti Odlicen motor so 6 brzinski menjac i ...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 ное 21:29Opel Antara 2.0 CDTI

Se prodava Opel Antara 2.0 CDTI 148hp 2008 god, kolata e vo odlicna s...


4.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 ное 22:20PEUGEOT 508 1.6 е-HDI GT Line

PEUGEOT GT-Line OPREMA 508 1.6HDI E-HDI!!! 86KW/120KS 2012 ...


9.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 ное 10:58RENAULT MEGANE III 1.4 TCE TURBO BENZIN PLIN 131KS

KOMANDI NA VOLAN TEMPOMAT PARKING SENZORI NAZAD BANDASI 17KI CON...


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 ное 19:52Audi 80 1.9 TDI

Возилото е во исправна состојба регистрирано до 05.11.2022 - Алумини...


70.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 ное 10:58KYRON

Se prodava Kyron inf: 075 416 495 Kska


4.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 ное 10:59Avtomatik Golf 5 plus

Se prodava WV golf 5 plus avtomatik Registriran do juni 23g. Naprav...


5.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 ное 23:21Delovi za yugo/zastava 45/55

Vrati kompletni i gepek so staklo zglobovi alternator alanser...


100 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 окт 11:19Yugo 55 Zastava Delovi motor

Alanser Alternator Farovi Karburator Amortizeri Federi Auspu...


77 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 окт 11:16Bandasi bandazi Bmw 5x120 BMW

5x120 15ki Bandasite se ekstra moze so gumi moze i bez


4.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 окт 11:16Mercedes C klasa delovi(zaden trap) W204

Delovite se za C klasa 2007-2014godina W204 Delovi od zaden trap to...


99 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 окт 11:13MERCEDES E 200 CDI 2006 god.

MERCEDES E 200 CDI 2006 god. Registriran so zelen karton Mart -2023g...


5.950 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 окт 12:20Renault Twingo

Твингото е во одлична состојба, редовно сервисирано, неувезувано, реа...


5.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

24 окт 15:09Se prodava Citroen Xsara 1.4 atest plin

Se prodava Citroen Xsara 1.4 so atest plin, so klima, momentalno defe...


500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 окт 19:40Bmw 530D

Voziloto e vo odlicna sostojba, redizajn,kobra menjac, so realni kilo...


7.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 окт 13:00Се продава Југо Темпо

Продавам Југо Темпо 1.1 со атест плин, година на производство 2000, в...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 окт 14:18Farovi za passat b6

Farovi za passat b6 original Valeo 071 350 080 bojce


5.500 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 окт 13:00Saran

Se prodava Saran donesen od Germanija za sopstveni potrebi ne e takas...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 окт 22:05Displej za mitsubishi space star

Displej za mitsibushi


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 сеп 10:54Chevorlet captiva

Na bg tabli Moze da se carini 075 470 229


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 сеп 15:11Prodavam Wartburg

1300 kubika NEREGISTRIRAN Pali vozi 80.000km realni 1991god proizv...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 сеп 12:39Senzor zs visok pritisok na naftata

Senzor zs visok pritisok Bosch nov


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 сеп 09:23Se prodava Hyundai Santa Fe

Se prodava Hyundai Santa Fe 2.2 crdi 4x4 automatic 2009god. so 7 sedi...


6.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 авг 00:10Peugeot Partner BIPPER

Централно заклучување, -Електрика на прозори / Ел на ретровизори, ...


3.999 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 авг 10:05Страна 3 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам