Неготино
                   
339 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes C200

Се продава Mercedes C200 CDI. Колата е во одлична состојба


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 мај 13:04Промовирано

VW Passat R-line 1.6tdi 2015god

Uvezena od Holandija Orginal servisna kniska Registrirana do 04-2024g...


19.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 мај 23:53Промовирано

Mecedes R350 4x4 automatik Se prodava brodot

Mecedes R350 4x4 automatik, 2006 god. 217000km, benzin, gražiran odli...


8.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

prodavam ford fokus

registrirana cela godina novi gumi klima ekstra.u kratki crti pali i ...


1.850 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 јул 17:31Golf5

Se prodava Golf 5


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 јул 18:34Lancia Lybra

Kolata e vo ispravna sostojba


800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 јун 21:31SE PRODAVA VOLVO S40 SO FULL OPREMA

VOZILOTO E NA STRANSKI TABLI I E REGISTRIRANO


4.150 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 јун 16:02Se prodava twingo

Twingo 1.2 1999 god, so panorama krov. Se ispravno, ne registrirano. ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 мај 20:19VW Vento

Se prodava VW Vento 1.9tdi registrirana do krajot na godinata kolata ...


1.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мај 16:51Bmw 320

Kolata e vo dobra sostojba... Bez zameni


2.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 мај 21:42fiat stilo 19 jtd

se prodava fiat stilo 19 jtd 2006 mnogu socuvbano vozilo redovno serv...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 апр 09:13Peugeot 207 1.6 HDi

Kontakt -Ljupce 070233130 Napraven e kompleten servis.Kolata e vo ...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 апр 20:36HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI

Hundai tucson ekstra zacuvan redovno servisiran Vo odlucna sostojba...


4.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 апр 08:312.0 hdi klimatronik

2.0 hdi. Klimatronik. Na kolata e napraven kompleten golem servis....


2.450 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 апр 19:32Se prodava Caddy 1.6 LPG 7 Sedista

Kolata ima napraveno golem i mal servis so sedum sedista


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 апр 18:17BMW X5 M Sport paket

BMW X5 3.0 napraven komplet servis 240.000 km pominati 236 ks vo odli...


14.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 апр 16:32Се продава опел

Се продава opel kadett Телефон за информации 075931245


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 апр 18:50Se prodava Caddy 1.6 LPG 7 Sedista

Kolata ima napraveno golem i mal servis so sedum sedista i ja fakja z...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 апр 18:46Se prodava Caddy 1.6 LPG 7 Sedista

Kolata ima napraveno golem i mal servis staven plin i e so sedum sedi...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 апр 10:26Se prodava Caddy 1.6 LPG 7 Sedista

Kolata ima napraveno golem i mal servis so faktura sega staven plin i...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 апр 20:23Se prodava Caddy 1.6 LPG 7 Sedista

Kolata ima napraveno golem i mal servis so faktura plin skoro stave s...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 апр 18:44Se prodava Caddy 1.6 LPG 7 Sedista

Kolata e vo ekstra sostojba ima napraveno golem i mal servis so faktu...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 мар 19:22FIAT 500L 1.3 MULTIJET 2018

Se prodava FIAT 500L 1.3 MULTIJET DIZEL 90 HP Kolata e proizvedena 2...


11.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 мар 22:47Se prodava Caddy 1.6 LPG

Kolata e vo odlicna sostojba ima napraveno golem i mal servis so fakt...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 мар 12:44BMW

Mehanizam za vrati i stakla 520 523 525


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 мар 09:10Skoda

Skoda branik. Ladni...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 мар 07:38Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis so fakturi


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 мар 12:58Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 мар 10:06Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis so fakturi


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 мар 19:22Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 мар 14:25Opel Astra 1.7cdti 05g

Kolata e vo odlicna sostojba reg i servisirana


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 мар 20:25Opel Astra 1.7cdti

Kolata e vodlicna sostojba.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 фев 18:14Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis inf075/764-400


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 фев 18:42Audi a4

Se prodava audi a4 2.0 143ks 2009god Voziloto e vo perfektna sostoj...


9.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 фев 13:58Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis i reg inf 075\764-400


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 фев 12:19Opel Astra 1.7cdti

Kolata e servisirana i reg so dva kluca i atest klima foli bez volozu...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 фев 19:34Jeep grant cekoree

Dipot e vo odlicna sostojba Registriran cela godina Trajce 076779...


4.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 фев 08:14Се продава Opel Astra 1.7cdti

Се продава opel astra 1.7 cdti 2006г регистрирана во одлична состојба...


3.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 фев 17:46Se prodava fiat doblo 1.9

OPREMA -KLIMA -ELEKTRICNI PROZORI -PODESUVANJE NA SEDISTA -AIRBA...


4.350 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 фев 13:00Se prodava rover 600tdi

Се продава Rover 600tdi, регистриран до 12 месец 2021 година, сменето...


2.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

24 јан 14:11Se prodava A4

Audi dobro socuvano


2.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 јан 16:10Opel Astra 1.7cdti 05g

Kolata ima napraveno golem i mal servis so fakturi i reg inf075/764-4...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 јан 21:16Opel Astra 1.7cdti 05g

Kolata ima napraveno golem i mal servis i reg inf075/764-400


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 јан 10:03Страна 6 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам