Охрид
                   
273 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zastitna maska profesionalna

Заштитна маска професионална за прскање против пестициди, фарбање, пр...


1.600 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

01 мар 15:26Tranport I Selidbi so kombe

Vrsime transport I selidbi so kombe od Ohrid I obratno od koj bilo gr...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

27 фев 15:29MENUVAM PLATNO NA KROV NA AVTOMOBILI

Menuvam platno na krov na avtomobili original kako fabricki.


80 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 фев 23:02215-60-16

Gumite se vo odlicna sostojba. 215-60-16 c


2 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 фев 19:55Detektor lokator za zlato ST-3000

Detektor lokator za zlato, srebro i pesteri (suplini). Baterija 9V ...


500 €
или предлог цена
Охрид

Останато

22 фев 17:56vw aluminiumskl bandazi 16

odlicni bandazi 5-100


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

21 фев 20:57Alat- Accu. Strafilica 18v

Se prodava strafilica Valex 18v. Komplet so alum. kufer polnac i 2 ba...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

17 фев 10:55205-55-16

Zimni 205 -55-16


10 €
или предлог цена
Охрид

Останато

14 фев 13:15magisterski/doktorski/diplomski

magister so dolgogodisno iskustvo vo poveke oblasti pomaga vo izrabot...


10 €
или предлог цена
Охрид

Останато

13 фев 11:31Bandashi za Audi 19ki 17ki novi neodpakovani112233

Bandashite se novi neodpakovani odgovaraat za site vozila na Audi


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

12 фев 14:29Carpigiani masina za soft sladoled

Se prodava masina za soft sladoled so dve racki


1.600 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 фев 17:20Motorna pila Royal einhell 400

Se prodava motorna pila royal einhell 400.Pilata e vo perfektna sosto...


2 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

08 фев 07:02Cirkular za blokovi na voda

Cirkular za secenje blokovi,bekaton,granit,mermer idr.075 270 546 ...


550 €
или предлог цена
Охрид

Останато

07 фев 21:41Cirkular za blokovi na voda

Cirkular na voda za blokovi,bekaton,granit,mermer i drugo.


550 €
или предлог цена
Охрид

Останато

07 фев 21:40celicni bandazi 15

5 =112 zdravi pravi


2 €
или предлог цена
Охрид

Останато

07 фев 09:00Продавам Фискален апарат како нов!

Продавам фискален апарат. Повеќе детали на слика. Тел за контакт 07...


15.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

06 фев 11:50Industriska masina za cistenje

Hurricane hbkt perfect 60E glanz nova voopsto neupotrebena


550 €
или предлог цена
Охрид

Останато

05 фев 14:46Lap Top samsung kako nov 112233

Lap top e kako nov nedela dena koristen


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 фев 02:02prodavam trosed

odlicno socuvan mnogu malku koristen


3 €
или предлог цена
Охрид

Останато

02 фев 18:24Sredstvo za Cistenje klima ured

Средство за клима уред со уникатен состав кој ги чисти, парфемира, од...


599 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

02 фев 15:24gumi 215 60 16

dobri gumi 16C 4 nmm sara


15 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 јан 17:15Bandazi 15

5-112. Vo odlicna sostojba


17 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 јан 08:58Kuka za kuce

Kupeno od Hobi ohrid pred 2 meseci ne koristena kupena 8400denari moy...


5.500 €
или предлог цена
Охрид

Останато

29 јан 12:26Prodavam zimski gumi SAVA izvadeni od golf 6 so bandazi

Prodavam zimski gumi SAVA izvadeni od golf 6 so bandazi koristeni edn...


300 €
или предлог цена
Охрид

Останато

27 јан 16:46205-55-16

Zimni gumi raspar


10 €
или предлог цена
Охрид

Останато

23 јан 18:27Se prodava plotna boja drvo

Se prodava plotna boja drvo 125 nova cena 1000 den informacii na tel ...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

19 јан 14:14Plakar

Se prodava plakar Nov rasklopen dimenzii 250 ×130 informacii broj 0...


8.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

19 јан 14:14Komoda

Se prodava komoda nekoristena informacii na.broj 075 964 208


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

19 јан 14:14vw bandazi 5 100

16 aluminiumski bandazi


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 јан 14:40Se prodava Protocen boljer simens 21kw

Protocen boljer simens 21kw tel.070304321


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Останато

17 јан 19:22Evro kuka za golf 4

Evrokuka so instalacija


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

17 јан 11:04Jamboli i Diftizi

Se prodavat Jamboli od cista volna racno izraboteni dupli i edinacn...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

17 јан 08:42KLASICEN TV PANASONIK 70

TELEVIZOROT E KOMPLET ISPRAVEN


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

11 јан 19:06zimni gumi 16

205 55 16 RASPAR


10 €
или предлог цена
Охрид

Останато

11 јан 17:43Dvostran samolepliv gumiran drzac

Двостран самолеплив гумиран држач. Се користи за употреба во вашата к...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

06 јан 11:24Тераса Биг Пи !!!

🍰🍭🎂Тераса Биг Пи 🍰🧁🍭 лоцирана до Хотел Гарден во склоп на детск...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

05 јан 15:29NIVA VO RAMNE

Se prodava niva vo selo ramne so povrsina od 3000kvadrati, moze i pom...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

03 јан 17:17Bandashi za audi

Bandasite se dobri za audi A3A4


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

02 јан 23:40Kami na peleti 10 kw

Koristen e samo edna sezona Cenata e fiksna


500 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 дек 13:01Hoverboard

Se prodava hoverboard mnogu malce koristen Ima i bluetooth za povrzu...


8.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 дек 08:05Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам